Чак сега открих темата за Лалето, много ми допада и този турски сериал /е не е като АФК/, но си е интересен много. Четох четох назад в темата, но малко по диагонал /че бързам преди шефчето да е дошло/ не ми стана ясно кога Йешим е с Чанар, след смъртта на Лале ли? От какво умира Лале, а после и Йешим? Султанката в крайна сметка богата ли остава или се разорява? Чанар помага ли й после или се разделят? Гледах финала на някой от сезоните /незнам на кой
Какво означава това Йешим и тя ли се жени за Чанар 
Благодаря ви за отговорите предварително и се извинявам ако вече сте ги дискутирали, но не ги намерих ....
Лале умира при катастрофа 7 месечна бременна.Бебето го спасяват, а майката... След смъртта на Лале Чънар и Йешим се доближават. Чънар отива на годеж на един познат и там се запознава с Топрак, която е в същото ситуация като на Чънар. Той му предлага брак, но Топрак не приема брака обаче следващия ден сестрата на Топрак разбира любовта към приятелят и. След това Топрак приема предложението на Чънар и се омъжва за него за щастието на сестра си и заминава за Истанбул с Чънар и така започва новата история
)А за Йешим в фамилията Ългаз е дълга история
Топрак и Чънар се влюбиха един в друг обаче Йешим беше бременна и роди син на Чънар. След като роди започна да направи планове с бившия съпруг на Топрак, който умира за пари. На прави така,че Топрак все едно имало връзка с него и когато Чънар научи полудя..
Топрак тогава беше бременна Чънар отиди до такава степен, че попита от кой е бебето..Топрак научи за всичко, че Йешим е планирала казва на Чънар, обаче Чънар не вярва. Топрак иска да се срещнат и да говорят четиримата както и да е бившият съпруг отрича всичко и Чънар както не вярваше на Топрак взе Йешим и замина. Топрак започна да моли на бившия си съпруг да признава всичко и ще му даде всичко каквото иска в стойност. Обаче тоя .... Аз искам само теб казва и иска да я изнасилва, но неможа защото Топрак го нарани с нож.След това влезе в затвора на всички каза че абортирала но всъщност беше бременна и след като излезе от затвора направиха развот с Чънар, обаче Чънар не искаше молише се да не се разделят, но Топрак не се съгласи и направиха развод..Чънар направи брак с Йешим заради децата, за да не останат без майка. Синът им се разболява от рак и живота му спасява бебето на Топрак. Чънар научава за всичко, за лъжите на Йешим, че всичко е направила тя и така Йешим разбира, че губила Чънар и се самоубива. Но споршд мен ако беше истинска майка каквото и да става трябваше да живее за сина си

Тя сякаш за първи път срещна мъж,който не търсеше от нея секс,а въпреки всичко се държеше с уважение към нея.Усети Зюмрут какво е силно мъжко присъствие за първи път в живота си.Когато Лале умря Неджип беше непрекъсното до нея,утешаваше я,защитаваше я... и накрая двамата консумираха брака си.Зюмрут дори забременя,но й откриха рак на гърдата,който прогресира и операцията е неотложна.Така се наложи да абортира,за да спаси живота си.
, Dimeto_M

въпреки че Дениз Барут ми е малко слабичка като за игра, да не е някой сън ама Зюми как е облечена сигурно пак е била на гробищата бебето ще умре ако я застрелят и ако тогава Топрак не откачи няма кога да е 