~*~ Lale Devri-Сезонът на Лалето Тема 1 ~*~

  • 90 462
  • 712
# 645
Nqkoi koito go e gledam shte mi kaje li sled kato  lele umira yeshim sushto nqma li da svurshi dobre tozi serial
Виж целия пост
# 646
Nqkoi koito go e gledam shte mi kaje li sled kato  lele umira yeshim sushto nqma li da svurshi dobre tozi serial
Добре дошла Серенай Hug
Леле умира при катастрофа
А Йешим се самоубива скачайки от една скала  Peace
Сериала продължава в Турция,но за мен отдавна приключи Wink
Виж целия пост
# 647
здравейте, извинявам се, че нахлувам така.
Знаете ли каква порода е кученцето, което го бутна кола... Köpük... на Лале ретрийвърчето?
Това куче е такова сладурче, че няма второ като него. И всеки път ми ставаше супер жал като свекървата му викаше "псст, чиба", и то, горкото.. подвива опашка.  Дано самата актриса (извън снимките) се е отнасяла по-добре с него.

Наистина много сладко кученце  Heart Eyes
Тя Икбал уж много възпитана се пише и много морална ама нейните чаршафи са двойно по мръсни много ми е противна заради нея кучето умря защото изгони навънка  #2gunfire
Виж целия пост
# 648
Виж целия пост
# 649
добре и след като и йешим умира тожа ли е края на серияла или има и още  
Виж целия пост
# 650
добре и след като и йешим умира тожа ли е края на серияла или има и още  

Сега щял да започва сезон 4, така разбрах аз  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 651
добре и след като и йешим умира тожа ли е края на серияла или има и още 

Сега щял да започва сезон 4, така разбрах аз  Rolling Eyes
Ами то след Лале е малко 6 или 7 серии с Йешим и после идва Топрак и след 10 серии се влюбва в нея  Peace
Серенай напуска сериала ,но Толгахан продължава да играе заедно със Селен Сойдер (Топрак)  Peace
Виж целия пост
# 652
Здравейте!Пиша, защото аз много мразя филми,в които всички главни герои умират,а толкова добре играят. Леле е прекрасна,много красива и страхотно си пасва с Чънар!Много жалко! Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 653
Здравейте!Пиша, защото аз много мразя филми,в които всички главни герои умират,а толкова добре играят. Леле е прекрасна,много красива и страхотно си пасва с Чънар!Много жалко! Cry Cry Cry

И аз мразя, но явно това е новата мода в турските сериали  Tired
Виж целия пост
# 654
Здравейте!Пиша, защото аз много мразя филми,в които всички главни герои умират,а толкова добре играят. Леле е прекрасна,много красива и страхотно си пасва с Чънар!Много жалко! Cry Cry Cry

И аз мразя, но явно това е новата мода в турските сериали  Tired
и липсата на хепи енд
Виж целия пост
# 655
Здравейте!Пиша, защото аз много мразя филми,в които всички главни герои умират,а толкова добре играят. Леле е прекрасна,много красива и страхотно си пасва с Чънар!Много жалко! Cry Cry Cry

И аз мразя, но явно това е новата мода в турските сериали  Tired
и липсата на хепи енд

точно  Confused
Виж целия пост
# 656
Явно са решили в това отношение да са реалисти, ама аз не искам реалност там, а да се обичат и съберат накрая. До там каквото искам да им причиняват, ама накрая да са заедно
Виж целия пост
# 657
Явно са решили в това отношение да са реалисти, ама аз не искам реалност там, а да се обичат и съберат накрая. До там каквото искам да им причиняват, ама накрая да са заедно

И аз така. Цял ден се въртиш в реалността. Сериалите ги гледам основно с цел отмора и искам да се пренасям в друг свят  Simple Smile Катастрофи, смърт и т.н. се "леят" всеки ден в новините  Tired
Виж целия пост
# 658
Явно са решили в това отношение да са реалисти, ама аз не искам реалност там, а да се обичат и съберат накрая. До там каквото искам да им причиняват, ама накрая да са заедно

И аз така. Цял ден се въртиш в реалността. Сериалите ги гледам основно с цел отмора и искам да се пренасям в друг свят  Simple Smile Катастрофи, смърт и т.н. се "леят" всеки ден в новините  Tired
Точно, аз затова искам да пусна сериала и да отмарям, а те и там.
Виж целия пост
# 659
Явно са решили в това отношение да са реалисти, ама аз не искам реалност там, а да се обичат и съберат накрая. До там каквото искам да им причиняват, ама накрая да са заедно

И аз така. Цял ден се въртиш в реалността. Сериалите ги гледам основно с цел отмора и искам да се пренасям в друг свят  Simple Smile Катастрофи, смърт и т.н. се "леят" всеки ден в новините  Tired
Точно, аз затова искам да пусна сериала и да отмарям, а те и там.

Явно големите драми са на мода в ТР  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия