MAC & Sephora - 9 тема

  • 37 000
  • 722
# 210
Момичета, в БГ да сте виждали това?  Heart Eyes


Предлага се в 4-ри нюанса Simple Smile
Виж целия пост
# 211
И преди съм писала и пак ще кажа, че бази не ползвам, но ако реша да купувам, ще е тази с перличките на Герлен ( върти се снимка по-горе). Бях си взела преди време семпъли от нея и тази със златните частици.

Изнервена съм, цяла сутрин загубих в снимки на Fracas.
Сложих на него и на Аксесоар, за който се интересува от пролетните лакове.
Виж целия пост
# 212
Извинявам се за спама, но само да кажа на Денси, че проверих в Колета в Плевен и има Пастел 77. Мога да помогна.
О каква радост! Благодаря ти супер много! Ще пиша на лични. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 213


daredevil, а как ти го дадоха този ваучер? Единично си напазарувала за над 250 лева и те сами са ти казали ли? (не помня какви бяха стойностоте на поръчката  Embarassed) Според мен би трябвало да може и да се сумира стойността на покупките  Praynig


При мен е на една бележка. И ми закрепиха ваучера за нея. Объркала съм се за 15 левовия ваучер сумата трябва да е над 200 лева. Никъде не пише да е накуп, а промоцията е валидна само за покупки направени през декември. Ваучерът трябва да бъде похарчен през януари:
http://www.beautyzone.bg/index.php?PageID=9&ArticleID=181

Според мен би трябвало да комбинират няколко покупки (не знам дали имат дребен шрифт като условие за промоцията). На мен ми го дадоха в Дъглас, но би трябвало да е валидно и за БЗ  Peace
Виж целия пост
# 214
Благодаря за информацията  Hug
Виж целия пост
# 215
Благодаря за информацията  Hug

Моля  Hug
Виж целия пост
# 216
...но тази от Vice за нищо не става. ...

моята вече не знам и къде е  ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 217
На мен ми дадоха ваучер, или по-скоро си го поисках, за 25лв. при еднократна покупка над 300лв, от Douglas. Касовата бележка е защипана с телбод. А там продават ли Диор? Иска ми се да си взема и няккоя нова спирала, но се чудя коя? Последно бях доволна от Million lashes и architect 4d на Лореал. Коя ли ще ми допадне най-много: Diorshow класическата, Lancome hypnose star, guerlain noir g, mac plush lash...Или някоя друга? Ще ми препоръчате ли нещо?
Виж целия пост
# 218
аз пробвах 3-4 Diorshow и никоя не ми хареса, от четката е, ползвах туша с ланкомска четка и ми бяха супер - тушът беше ОК

до мигли и очи е  Peace
Виж целия пост
# 219
Съгласна съм с Алена,че е до мигли Wink Последната спирала,която си взех беше  Noir g на Герлен и не мога да кажа,че съм очарована-а вече 2 седмици всекидневно я ползвам Confused На Диоршоу не са нещо особено,поне за мен,и от така изброените от теб, ми допада само Хипнозата на Ланком Peace
Виж целия пост
# 220
Извинявам се за спама, но само да кажа на Денси, че проверих в Колета в Плевен и има Пастел 77. Мога да помогна.
Къде е този магазин в Плевен? Изненадвам се, че не го знам. За козметика ли е?
Виж целия пост
# 221
Съгласна съм с Алена,че е до мигли Wink Последната спирала,която си взех беше  Noir g на Герлен и не мога да кажа,че съм очарована-а вече 2 седмици всекидневно я ползвам Confused На Диоршоу не са нещо особено,поне за мен,и от така изброените от теб, ми допада само Хипнозата на Ланком Peace

на Ланком обожавам и кукленските очи и хипнозата, чакам Стар  Heart Eyes

и на ИСЛ много ми харесват  Peace
Виж целия пост
# 222
Епона, продават Диор в Дъглас.
Виж целия пост
# 223
Да, определено е до мигли и очи, но все пак... Много мерси за включванията! Утре явне ще падне избиране.
Виж целия пост
# 224
Момичета, коя марка ББ крем мога да намеря в Sephora?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия