MAC & Sephora - 9 тема

  • 37 001
  • 722
# 195
Elle-même много благодаря, чуднички неща  има , но пудрата я няма. Аз се обадих в Сефора и вече  я поръчах , една бройка била останала  Crazy
Виж целия пост
# 196
Много й се чудя, ама много. Ту решавам, че я искам, ту осъзнавам, че не ми трябват тези цветове  ooooh!
Е и аз баш като теб. ooooh! Ужас лакомо око. Mr. Green
Виж целия пост
# 197
Новата Naked никак не ми харесва. Нито като цветове, нито като опаковка. Направо си ми простее. Ако бяха сложили още един средно кафяв цвят или тоуп и кутийката беше една идея по-симпатична сигурно щях да мисля друго, но сега не събужда в мен абсолютно никакво желание за притежание  Mr. Green
Виж целия пост
# 198
Точно "лакомо око" си е моето. Понякога не се понасям даже, но като видя нещо ново и полудявам  ooooh!

Smoked колко парички е в Сефора?

Имаше нещо като промоция в Дъглас - през декември в зависимост от това колко пари похарчиш, получаваш отстъпка в януари или нещо такова. Примерно ако си похарчил 150лв. получаваш 15лв. и тн. Някой възползва ли се вече? Пазите ли си касовите бележки? Аз не и се чудя дали могат да ми изкарат информация от картата  Thinking
Виж целия пост
# 199
Smoked е 85лв. в Сефора.
Виж целия пост
# 200
Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 201
В смисъл дадоха ти тестер или само на ръка/лице?
Никой не ме е закачал. Взех си тестера и си я намазах обилно на ръката. Ако исках можех и да си отсипя, но не ми хареса изобщо.

И на мен ми харесва Naked Basics. Но е прекалено мъничка за мен Blush
А четката от оригиналната е супер за коректори Peace обаче аз нали моята я развалих с това лепило.... Tired

За промоция в Дуглас пак никой не ми е казал нищо Crossing Arms А толкова пари се оставиха декември там
Виж целия пост
# 202

Имаше нещо като промоция в Дъглас - през декември в зависимост от това колко пари похарчиш, получаваш отстъпка в януари или нещо такова. Примерно ако си похарчил 150лв. получаваш 15лв. и тн. Някой възползва ли се вече? Пазите ли си касовите бележки? Аз не и се чудя дали могат да ми изкарат информация от картата  Thinking[/color]
Да, но 15 лева са с/у 250 лева. Не знам дали е за една бележка или може няколко. На мен ваучера ми е закачен за касовия бон и скоро ще го похарча  Whistling. Грехота е така да си стои просто  Mr. Green
Виж целия пост
# 203
Супер, благодаря, Жаки. Ще отида да си искам просто. Имам желания да я пробвам  Embarassed

И на мен нищо не са ми казвали в Дъглас, бяха публикували снимка във фб. Именно защото при всичкото пазаруване нито веднъж не казаха нищо за пазене на касовите бележки ми е интересно сега ако отида да си искам намалението какво ще кажет.

daredevil, а как ти го дадоха този ваучер? Единично си напазарувала за над 250 лева и те сами са ти казали ли? (не помня какви бяха стойностоте на поръчката  Embarassed) Според мен би трябвало да може и да се сумира стойността на покупките  Praynig
Виж целия пост
# 204
Аз също не знаех и не пазя касови бележки, но аз пазарувам много повече от БЗ.
Виж целия пост
# 205
Аз даже не знам, че и Фейсбук имат Blush
По принцип пазя касовите бележки поне месец, на някои неща и повече. Но покрай тези празници станаха толкова много неща, че сигурно всичко съм метнала.

Те БЗ и Дуглас нали са на едни собственици?
Виж целия пост
# 206
Densi, те не са ли от една група? Би трябвало да важи и за БЗ  Thinking

Жаки, то една група  ooooh! Затворена, в която чакаш да те приемат и после никакво инфо, не можеш да пускаш постове, само коментари под тяхните си. А пък една... не знам и аз какво е, човек ли е, бот ли е, под всеки пост постояноо пуска усмихнати човечета. Чудо някакво  Tired
Виж целия пост
# 207
Аааа, то значи вип работа Smile

Много са далеч от немските Дугласи за жалост. Поне един онлайн шоп да ни бяха пуснали

btw Вече седя на тръни заради MAC. Искам да си купя нещо и не ме свърта Joy
Виж целия пост
# 208
Сигурно важи да. Hug
Виж целия пост
# 209
Извинявам се за спама, но само да кажа на Денси, че проверих в Колета в Плевен и има Пастел 77. Мога да помогна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия