MAC & Sephora - 9 тема

  • 37 001
  • 722
# 180
deadly_vesi, бронзантът на Too Faced е чуден. Не е оранжев и на вкус и мирис е като брауни  Heart Eyes Да, да - на вкус също. Консултантката в Сефора ми каза да го опитам като си го купя защото бил само с натурални съставки и можел да се яде  Crazy Аз я изгледах много безумно, никога не ми беше хрумвало да си пробвам козметиката на вкус, но пусто любопитство - като се прибрах си близнах малко от пръста и се оказа сладък и шоколадов  Laughing

Иначе се нанася и прелива чудесно, седи много естествено. Цената му е 51лв, но е икономичен защото е доста добре пигментиран  Peace
Виж целия пост
# 181
Я, кажете, някой от вас намерил ли е приложение на четката за грим от Нейкид-а? Thinking

Е, ми след като тази сутрин и дадох втори шанс с пигмента на Никс, и пак нищо не се получава се чудя, изобщо, за какво ми е това чудо?! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 182
Аз не  Embarassed Всъщност само веднъж я пробвах и после я зарязах. На 2-ката дори не съм я пробвала четката.
Виж целия пост
# 183
Моята Нейкед е без четка, но тази от Vice за нищо не става. Аз я ползвам влажна за глитерите във Vice, но и за това не е особено добра. Само блендиращата страна ми харесва, но при наличието на 2 броя 217 и на Сигма Е45, просто нямам повод да стигна до нея изобщо
Виж целия пост
# 184
NovemberRain   bouquet благодаря, това ми трябваше  Grinning. Искам го! Как мога да се сдобия с него, ако им звънна в Сефора дали ще ми го пратят с куриер?
Виж целия пост
# 185
NovemberRain   bouquet благодаря, това ми трябваше  Grinning. Искам го! Как мога да се сдобия с него, ако им звънна в Сефора дали ще ми го пратят с куриер?
Мисля че да. Hug  bouquet
И на мен ми харесва този бронзър, но имам няколко и се спирам.
Виж целия пост
# 186
NovemberRain, препокриват ли се като ефект бронзъра на Too Faced   и този на Флормар?

Вчера се загледа в стелажа на Too Faced, вниманието ми привлякоха базите им за лице и очи и моливите за очи. Отзиви?
Виж целия пост
# 187
NovemberRain   bouquet благодаря, това ми трябваше  Grinning. Искам го! Как мога да се сдобия с него, ако им звънна в Сефора дали ще ми го пратят с куриер?

Ако ти се пазарува в интернет - http://www.lookfantastic.com/brands/too-faced.list?gtrans=a Само не погледнах дали я има тази пудра, де Simple Smile Има намаление сега - 20 % с код HAPPY2013
Виж целия пост
# 188
NovemberRain, препокриват ли се като ефект бронзъра на Too Faced   и този на Флормар?


С цвета Milk Chocolate Флормарския ми №02 се припокрива почти на 100%. Разликата е в количеството (в полза на Флормар) и в аромата (в полза на Too Faced). Цвят Chocolate обаче е по-тъмен и определено е по-добър за контуриране от Флормара, но си трябва тренинг точно заради това - има риск да се прекали.
Виж целия пост
# 189
За мен консултантките в Мак са много готини всички, колкото пъти тръгна да купувам нещо все на различна попадам, май вече ги пробвах всичките. Обясняват и показват всичко, дават съвети,доволна съм.
В издирване на бежово нюд червило съм, водя си записки и от вашите предложения
Виж целия пост
# 190
NovemberRain   bouquet благодаря, това ми трябваше  Grinning. Искам го! Как мога да се сдобия с него, ако им звънна в Сефора дали ще ми го пратят с куриер?

Ако ти се пазарува в интернет - http://www.lookfantastic.com/brands/too-faced.list?gtrans=a Само не погледнах дали я има тази пудра, де Simple Smile Има намаление сега - 20 % с код HAPPY2013
В момента има и Urban Decay Naked Basics Palette. Цената е 18 паунда.
Виж целия пост
# 191
Много й се чудя, ама много. Ту решавам, че я искам, ту осъзнавам, че не ми трябват тези цветове  ooooh!
Виж целия пост
# 192
Ако базата е тази, има я в Сефора, вчера я мернах.
Виж целия пост
# 193
Аз за тази база питах, да. Благодаря  Hug Ще ги помоля от Сефора да ми отлеят. Дано не се направят и те на луди.

Виж целия пост
# 194
Аз за тази база питах, да. Благодаря  Hug Ще ги помоля от Сефора да ми отлеят. Дано не се направят и те на луди.


Едва ли, на мен досега не са ми отказали нищо да пробвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия