MAC & Sephora - 9 тема

  • 37 000
  • 722
# 270
Четката за пудра и експерта, заедно с доставката и приспаднати 5$ отстъпка за първа поръчка ми струваха 30лв и стотинки.
Виж целия пост
# 271
Аууу сериозно ли ти харесва Ники 2 Dizzy Face мене много ме е яд, че тази година пак заложиха на нея вместо да пуснат нещо по-готино и като известна личност и като цвят Sad миналото беше супер, ама това.....супер странен, блед цвят, който по никакъв начин не подчертава красотата
Честно казано не мисля че този цвят отива на който и да било. Дори на самата Ники

Да бяха пуснали нещо стилно след тези Гаги, Синдита и Никита. Примерно Адел или на Бритни също бих се зарадвала Flutter
Ох аз го чакам с нетърпение. Много ми харесва и от години издирвам такъв млечно, лилав цвят. Дано е това, което точно търся и си представям. Страшен фен съм на червилата на Гага и на Ники.
Не харесвам Адел и не искам нови червени червила в Мас.
Колко сме различни и колко различни вкусове имаме. Laughing
Виж целия пост
# 272
Аз за Адел не си представям само червено. И аз не я харесвам особено, но поне е стилна.
Продажбите щяха да са им по-добри (което е важно, все пак е за добра кауза) ако цвета беше "по-нормален".

От февруари (при нас може и март Simple Smile) пускат пак Candy Yum Yum.
Виж целия пост
# 273
Аз за Адел не си представям само червено. И аз не я харесвам особено, но поне е стилна.
Продажбите щяха да са им по-добри (което е важно, все пак е за добра кауза) ако цвета беше "по-нормален".

От февруари (при нас може и март Simple Smile) пускат пак Candy Yum Yum.
Ти пък! Ако изключим някой нейни особеностти, абсолютно винаги когато видя и чуя Адел асоциирам светкавично единствено и само с теб Жаки! bowuu
Виж целия пост
# 274
Защо пък с мен Grinning
Виж целия пост
# 275
Ами тези неща се случват така. Непоискани. Но като ми влезат в главата, няма избиване после.  Mr. Green Laughing
Виж целия пост
# 276
Вижте на какво попаднах днес:

http://shine.yahoo.com/photos/muscle-beauty-regimens-female-body … ilders-slideshow/


А относно лилавите червила аз залагам на MAC Fashion Mews. Не ми синее, много (по)носимо лилаво.  Peace
Виж целия пост
# 277
Strength я чакам с нетърпение. Има интересни неща Flutter
Би трябвало края на януари или началото на февруари да е в Европа. Но ние да вземе да получим първо Apres Chic
Виж целия пост
# 278
Аууу сериозно ли ти харесва Ники 2 Dizzy Face мене много ме е яд, че тази година пак заложиха на нея вместо да пуснат нещо по-готино и като известна личност и като цвят Sad миналото беше супер, ама това.....супер странен, блед цвят, който по никакъв начин не подчертава красотата
Честно казано не мисля че този цвят отива на който и да било. Дори на самата Ники

Да бяха пуснали нещо стилно след тези Гаги, Синдита и Никита. Примерно Адел или на Бритни също бих се зарадвала Flutter
Ох аз го чакам с нетърпение. Много ми харесва и от години издирвам такъв млечно, лилав цвят. Дано е това, което точно търся и си представям. Страшен фен съм на червилата на Гага и на Ники.
Не харесвам Адел и не искам нови червени червила в Мас.
Колко сме различни и колко различни вкусове имаме. Laughing

и аз много харесвам такива цветове  Blush
Виж целия пост
# 279


От февруари (при нас може и март Simple Smile) пускат пак Candy Yum Yum.

Тъй като не каресвам червилата на Мак, особено матовите им, но цветът ме заинтригува потърсих копия на него и си намерих. http://cdn.makeuptalk.com/8/82/1000x500px-LL-82b7046a_Photoon201 … -04-21at23.42.jpg Цветът е на Milani "Rose Hip", за който се интересува. Мисля, че в Ибей могат да се поръчат.

Ето още малко
http://2.bp.blogspot.com/-8mpElKauWLI/Tb91hU4S_TI/AAAAAAAAA5Y/Za … a0A/s1600/125.JPG
http://www.phyrra.net/wp-content/uploads/2012/04/neop1.png

Т.е. могат да се намерят копия от други марки на доста червила от лимитираните колекции на Мак.
Виж целия пост
# 280
http://www.youtube.com/watch?v=4syEQV3ide0 Ето една девойка в youtube със сериозна колекция от червила YSL Grinning Има доста цветове, може да ви се стори полезно Wink

Може да е малко офф, но не се стърпях - видяхте ли колекцията от лакове на същата девойка, а и къде ги е сложила: http://www.youtube.com/watch?v=s4mAEnRbza4  Shocked  Laughing
Виж целия пост
# 281
Много ми харесват червилата на YSL  и ще си купя сега за пролетта, едно млечно коралово-портокалово 13 номер. Heart Eyes
Виж целия пост
# 282
О, Денси, страхотна снимка си пуснала! И аз го искам...
Виж целия пост
# 283
Червилото наживо изглежда малко по-оранжево, тук е леко по-розово, но е наистина много красиво. Не знам защо нарочихте тези червила за нетрайни и други подобни кофти неща, като те са едни от най-красивите, с интересни цветове и добро полагане на устните.
Виж целия пост
# 284
Цветовете им са чудни наистина, но ми изглеждат много мазни. Не знам, раздвоена съм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия