КЛАСИЧЕСКА ХОМЕОПАТИЯ СПОДЕЛЯНЕ НА ОПИТ И ЗНАНИЯ 25

  • 41 134
  • 758
# 180
В работно време обикновено хомеопатите са с пациенти. Не разбрах, станало ли е недвусмислено ясно, че Ви трябва спешно?
Виж целия пост
# 181
Според мен,състоянието ми беше силно изострено и не търпеше отлагане. Слава богу, вече всичко е наред.
Виж целия пост
# 182
Всеки има право да сподели мнението си, и изобщо не трябва да се извинява Peace

ivan_ivanov, радвам се, че си добре. Дано е трайно Peace

Аз не съм имала никога проблем да открия хомеопатите си, нито предишния, нито сегашния.
Виж целия пост
# 183
Мече ти като напредна вече с ученето сама себе си  можеш ли да се лекуваш,или по принцип не става -може ли човек да е обективен сам за себе си?
Виж целия пост
# 184
Мече ти като напредна вече с ученето сама себе си  можеш ли да се лекуваш,или по принцип не става -може ли човек да е обективен сам за себе си?

 Според мен, не не може да е обективен към себе си, много трудно е, изплъзват се неща, които за теб самият са "обичайни", но това не е обективна преценка.
Виж целия пост
# 185
Лично мнение. Нито един уважаващ себе си хомеопат, няма да седне да се  лекува сам , разбира се, ако има избор на кого да се довери. Говорим за хроника. Трудно е да бъдеш непредубеден наблюдател по принцип към пациентите, камо ли към себе си. Досега съм познавала всички хронични лекарства, преди да ми ги изпишат, с едно изключение Grinning. Което е добре, в смисъл че съм наясно с основните си проблеми, върху които трябва да работя, тоест кое е несъмнено болестното. Наясно съм и с миазмите, през които минавам. Но пък работя и в посока себеактуализация, тъй че ... Peace
В прочем шизоидните характерови структури са по-умели наблюдатели, дори себе си могат понякога да преценят отстрани, и то добре. Но това са дълбоките води вече...

В остри състояния е по-лесно да си предпишеш.
Виж целия пост
# 186
Simple Smile
Виж целия пост
# 187
решихме да го слагам под възглавницата. За моя огромна изненада направих реакция много бързо,

 Shocked Е това вече ме втрещи...Това реална случка ли е?Бах чувала за давана на ХЛ,което да е чиста вода,поради подобни причини,но...
Виж целия пост
# 188
Така решихме, след като направих хиперреакция от няколко капки ХЛ в потенция ЛМ1. Пък и на другите потенции съм реагирала доста силно.
Тук ако може да се включи и Александър, понеже имам бегъл спомен, че и той така е препоръчвал на чувствителните си пациенти.
Виж целия пост
# 189
Валин, ти си наша гордост. Запозната съм с твоята хиперчувствителност. Може да се вдишва (но може пак да те засили), може да пробвате и N- на брой чаши. При мен ако обаче са 3-5, при теб трябва да са 50 Laughing Прости ми, че се усмихвам на твой гръб. Впрочем кожата също попива, така че може да обсъдите и варианти с докосване само.
Виж целия пост
# 190
Ох, никак не ми е смешно на мен Simple Smile .  Дори вече съм притеснена, че с тази моя чувствителност съм много труден пациент.., но пък от друга страна, ми беше нужно толкова мъничко, за да излекувам стари оплаквания...
Виж целия пост
# 191
Погледни го от добрата страна. Ходиш при кадърни хомеопати и имаш ефект Peace Не всеки може да се похвали с това Hug
Виж целия пост
# 192
Само за малко, какво ще рече етиологично предписание? newsm78Предписание, базирано на причинителя на болестното ли? Т.е. предполага се някаква причина и се предписва върху нея, а не върху цялостната картина, нещо такова ли?
Да Simple Smile
    В случая се смята,че ваксина е отключила проблема,който се базира на наследственост,тъй като в рода има астма,псориазис и много суха кожа,все от типа на АД.Отключила може ли да бъде равно на причинила?Вие как мислите уместен ли е старта?

Р@дина, освен че сме съпричастни, нали разбирате, че не е редно да коментираме предписанието, което ви е направено?
Виж целия пост
# 193
запис
Виж целия пост
# 194
Божкеее, Valin, a аз пия цяла седмица и нищо .... какво нещо са хората!

Ще ви кажа какво сънувах вчера - брат ми обяснява, че ако си някъде на затънтено място и нямаш лекарство, а имаш нужда, може някой друг да го вземе за теб, като "следва инструкциите". Звучеше доста логично насън  newsm78

И за много години!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия