КЛАСИЧЕСКА ХОМЕОПАТИЯ СПОДЕЛЯНЕ НА ОПИТ И ЗНАНИЯ 25

  • 41 142
  • 758
# 345
Аз за това и моля, да се похвали някой пациент с излекувана ешерихия коли, цистит... И все пак, ако някой вещ в хомеопатията може да ми каже - колко дълго може да се чака лечебен ефект, при наличие на коли бактерии при дете?
Виж целия пост
# 346
   Според мен е важно човек да се хвали като свърши добре работа на пациентите си.
  Това си е един вид приятно изживяване както за клинициста, така и за пациента. Да каже нещо от рода'' Лечението стана перфектно , защото аз съм един изключителен професионалист. И да добави - извън всякакви човешки представи''. Естествено помощника на клинициста трябва да е инструктиран постоянно също да го хвали. Както казваше Батето, лека му пръст, - '' Е те така се избива рибата !''
Виж целия пост
# 347
Аз от доста време следя темата, но освен мен и Аssamas, не помня друг да се е хвалил с добри резултати, като изключвам сополи, кашлица..., там където човек се справя и със самооздравителните си механизми, без нужда от стимулиране на ЖС (както писа и Бенджи за 7-те дни).  Една съфорумка на няколко пъти отправи апел за споделяне, но включване нямаше. Неведнъж съм се питала- докъде се простират възможностите на хомеопатията, дали пък моите очаквания са недостижими? Да, изхвърлих бета блокера (нормализира ми се кръвното); вече си имам редовна менструация (преди беше 1 път на 3 месеца); от близо 2 месеца се простих и с хипогликемичните си състояния – захарта ми е с много прилични ст-ти вече.  Но пък имам киста на щит. жлеза, която не намалява размерите си, имам си и завишени DHEA-S и Androstenedione, от  които пък са продиктувани други проблеми.. Продължавам лечението си, не се отказвам. Скоро ще станат 2 години от първата ми среща с хомеопатията, без да имам прекъсване. Но на моменти сякаш се отчайвам, особено когато чета тук.
Та и аз ще помоля останалите, които са доволни от своето лечение да пишат за успехите си. Защото тук по-често се споделят само провалите на хомеопатите...
Виж целия пост
# 348
Аз се похвалвам тогава, с един излекуван циститпреди 2 години, но нямах бактерии в урината. Все пак беше адски гадно. Това ми беше първия и до момента последния цистит в живота. Мисля беше остро състояние в следствие раздяла с много близък 4овеки и настинка  Grinning. Тогава хомеопата ми каза нещо, което ми се стори интересно и съм го запомнила. Беше нещо от сорта на това, 4е пико4ният ми мехур пла4е, каткто душата ми в момента... Grinning оба4е помогна...за няколко 4аса се махна тая гадост.
Друго лекувано, което със сигурност е било бактериална инфекця са няколко гнойни ангини при мен и детето, които са минавали в рамките на 6 до 24 4аса. Имам предвид, 4е и гнойта е из4езвала.
Друго лекувано е много силна реакция на детето ми (преди 2 години) при последната ваксина (преди да се образовам малко и да спра с тая отрова).Имаше огромен оток на ръката и гърба, беше само на 2 годинки и си бях изкарала акъла, обадох се на хомеопата и слава богу се справи 4овека..на следващия ден ве4е беше добре малкото 4ове4е.
Друго, болящ зъб, с подути лимфни възли и болка в гърлото и ухото, петък ве4ерта разбира се! преживях спокойно до понеделник и зъба оцеля.
Това от мен.   bouquet
Виж целия пост
# 349
Аз за това и моля, да се похвали някой пациент с излекувана ешерихия коли, цистит... И все пак, ако някой вещ в хомеопатията може да ми каже - колко дълго може да се чака лечебен ефект, при наличие на коли бактерии при дете?

Azalea, хомеопатичното ми лечение протича без да имам поставена диагноза от официалната медицина. Как, аз или хомеопатът, да ти кажем от какво съм била излекувана? От това, че не можех да спя по пълнолуние (не се смейте, това ми беше един от симптомите). А защо нямам диагноза - реших, че е абсолютно излишно за хомеопата и лечението ми да съм дала преди това куп пари по лаборатории и лекари.

Ще се допълня с един хомеопатичен успех тогава, че докато писах има цели 3 мнения - започвайки лечението бях пристрастена към капки за нос и непрекъснато ги ползвах, защото непрекъснато ми беше запушен. На петия ден от лечението оставих капките и за 2 месеца след лечението всеки един ден е по-добър в това отношение.
Виж целия пост
# 350
При мен изчезна проблема с кръста(лумбаго,ишиас), херпес, настинки,ангини минават за 24 часа, душевни драми и страхове отшумяха   bowuu
При децата лекуваме вируси и настинки,които за моя радост минават само в сополи и кашлица без усложнения.
Виж целия пост
# 351
Запис чрез опит за шега - дали има хомеопатично средство срещу лошо настроение Simple Smile
Виж целия пост
# 352
При мен изчезна проблема с кръста(лумбаго,ишиас), херпес, настинки,ангини минават за 24 часа, душевни драми и страхове отшумяха   bowuu
При децата лекуваме вируси и настинки,които за моя радост минават само в сополи и кашлица без усложнения.
Какво си използвала за херпеса, и аз отдавна се боря с него Sad
Виж целия пост
# 353
Дори и да ти отговори какво е използвала,то не е било само за херпеса,а е отговаряло на определено състояние(картина),която тя е изявявала към този момент!Прочети ако искаш началната страница на темата и ще разбереш,че универсално лекарство няма!
Виж целия пост
# 354
Дори и да ти отговори какво е използвала,то не е било само за херпеса,а е отговаряло на определено състояние(картина),която тя е изявявала към този момент!Прочети ако искаш началната страница на темата и ще разбереш,че универсално лекарство няма!
Универсално няма, но има такива които облекчават симптомите, откакто започнах да лекувам херпес с хомеопатия минава за 3дни, а не за 10 като преди.
Виж целия пост
# 355
Хомеопатията не лекува херпес, а лекува човека, който има такъв!
Виж целия пост
# 356
Запис чрез опит за шега - дали има хомеопатично средство срещу лошо настроение Simple Smile

Месечинка, да има Simple Smile твоето е едно от 2000 Simple Smile но кое точно, само хомеопата може да ти каже.

Айде, и аз забравих за херпеса ... сещате ли се колко много ми е минал, та чак не ми е излизал .....
Виж целия пост
# 357
имам следния въпрос-ако преди години човек е имал даден проблем,и не го е подтиснал с нищо,от самосебе си е минало,сега като се почне хомеопатично лечение и понеже нали в хода на лечението се връщат стари проблеми,би ли се върнал и този симптом ?
Виж целия пост
# 358
имам следния въпрос-ако преди години човек е имал даден проблем,и не го е подтиснал с нищо,от самосебе си е минало,сега като се почне хомеопатично лечение и понеже нали в хода на лечението се връщат стари проблеми,би ли се върнал и този симптом ?
 Аз имам проблем с претоварването на ръцете ежедневно. Спомням си,  при поредното претоварване ,болките много се засилиха и взех арника,/самолечение разбира се/ 30СН. Болките много бързо изчезнаха и продължих да работя. На другият ден се събудих със много силни болки в шията отзад. Мислих че двете неща не са свързани и тази случка пак се повтори след няколко месеца от тогава вече не пия арника за болки в ръцете. Проблема с шията ми е домониращ от много време и може би съм го върнал подтискайки болките в ръцете. Споделям само личен опит, нямам намерение да Ви плаша. При Вас нещата могат да нямат нищо общо.
Виж целия пост
# 359
Наистина е много насърчаващо да пишете от какво сте се излекували, не може да си представите какъв ефект има! Чета тук как ангини и разни други състояния минават за часове или максимум дни. Това отново ме връща към един мой въпрос - според вас нормално ли е, каквото и да е заболяването (вирус, настинка, грип, възпаления), винаги, ама винаги да се повлиява поне след седмица или две?

Питам се къде бъркам, защо при нас никога няма такива "мигновени" реакции??
 Особено при децата, това гной или вируси да минат просто за един два дена никога не е било. Един или два пъти дори сме стигали до възпаление на ухото, след такова проточване на болестта.

Да добавя още един въпрос - дъщеря ми от време на време още суче от мен, а аз пия по половин малка чашка кафе сутрин, след това много вода и чай. Давам и да суче ако са минали минимум 2-3 часа от пиенето на кафе, според вас, възможно ли е да антидотирам по този начин?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия