КЛАСИЧЕСКА ХОМЕОПАТИЯ СПОДЕЛЯНЕ НА ОПИТ И ЗНАНИЯ 25

  • 41 142
  • 758
# 375
Аз пек с въпрос  Rolling Eyes
Днес детето ми се тръшна на земята по време на разходка , защото трябваше да върне едни колички на друго детенце , а неискаше. Тръшкането не го беше правил от лятото . Това  важно ли е за хомеопатът или не , след като детето ми е било изолирано и от лятото до сега , т.е.  виждало се три , четири пъти с други деца . Тръшкането някакъв симптом ли е или резултат от Асоциалицацията му . Да казвам ли на хомеопатът за тази случка . Питам , защото на моменти имам чувството че му казвам ненужни неща и ме мислят за  #Crazy
Виж целия пост
# 376
Според мен е напълно нормална реакцията. Ако реагира винаги по този начин, това вече е друго.
Виж целия пост
# 377
Според мен е напълно нормална реакцията. Ако реагира винаги по този начин, това вече е друго.
Мече , това беше нормална реакция до есента , когато започнахме хомеопатично лечение , НО  всъщност там е работата , че немога да преценя реално , защото детето беше изолирано - стоеше си в къщи ...и до сега се е виждало с дечица три , четири пъти само .  Embarassed Ох - това ми е най - трудното - да преценя кое е важното за хомеопатът и кое е излишно........ newsm78
Виж целия пост
# 378
Според мен е напълно нормална реакцията. Ако реагира винаги по този начин, това вече е друго.
Мече , това беше нормална реакция до есента , когато започнахме хомеопатично лечение , НО  всъщност там е работата , че немога да преценя реално , защото детето беше изолирано - стоеше си в къщи ...и до сега се е виждало с дечица три , четири пъти само .  Embarassed Ох - това ми е най - трудното - да преценя кое е важното за хомеопатът и кое е излишно........ newsm78
Ами тогава казвай на хомеопата си всичко,на което ти си обърнала внимание или всичко,което на теб ти е направило впечатление,пък нека той да си реши дали му е важно или не.Аз поне така правя Peace
Виж целия пост
# 379
Ми казвай наистина,което теб те впечатлява,той ще си отсее кое е важно.
За мен иначе реакцията му е нормална,понякога децата се тръшкат.И аз мисля като Мечето,че еднократно едва ли е знак за нещо,а и все пак доста време сте държали детето изолирано,но по-добре да се знае.А тази изолация според мен също може да се отразява на детето,поне на моето би се отразило.Тя от както се е родила има 5 дена ,в които да не е излизала и дори един ден пропуск веднага и се отразява-на др. ден като види приятели или други хора  в началото се превъзбужда,
Виж целия пост
# 380
А ако може и да поправиш линка, че не праща никъде, би било добре Simple Smile

 Рекламен СПАМ! съжалявам, но бгмама не позволява това! - затова напишете в Гугъл:
 Край на кърменето (част 1) – До кога да кърмя?    
и ще ви излезе статията в 3 части.
Виж целия пост
# 381
Да напомни отново. Това, че аз си позволявам разни коментари, изобщо не означава, че нещата реално стоят така. И това не отменя уведомяването на хомеопата за състоянието - на детето, или на майката. Притесненията на майката също са много важни за хомеопата, за да прецени детето.
Виж целия пост
# 382
Кажете моля ви как да си транспортирам кутиите с лекарства при летене със самолет, предполагам в чек-ин куфарите омотани добре във фолио ще стане........
Виж целия пост
# 383
Моля да ми кажете дали зеленият чай може да антидотира лекарствата, заради съдържанието на кофеин?
Виж целия пост
# 384
Azalea, назад доста говорихме по въпроса с антидотирането. Мисля основният извод е, че както всичко останало в хомеопатията е доста индивидуално - зависи и то пациента И от лекарството. До тук при ХЛ, които на мен са ми били предписвани не ми е ограничавано изобщо приемането на кафе, мента и т.н. НО е имало ограничение да бъдат с определена разлика във времето от приема на ХЛ.
Виж целия пост
# 385
Сайтът и форумът на материя холистика работят Grinning
Виж целия пост
# 386
Супер! Желая успех  Hug
Виж целия пост
# 387
а кой е този сайт?като напиша в гугъл ми излизат разни здравни центрове Холистика.
Виж целия пост
# 388
Материя Холистика
Виж целия пост
# 389
  Според мен е важно човек да се хвали като свърши добре работа на пациентите си.
  Това си е един вид приятно изживяване както за клинициста, така и за пациента. Да каже нещо от рода'' Лечението стана перфектно , защото аз съм един изключителен професионалист. И да добави - извън всякакви човешки представи''. Естествено помощника на клинициста трябва да е инструктиран постоянно също да го хвали. Както казваше Батето, лека му пръст, - '' Е те така се избива рибата !''

Силно се моля никога да не ме лекува човек, който си мисли, че е абсолют, дори кентавричното не е достигнал, и ми заяви това от нивото на персоната Crazy Praynig Praynig Praynig
    Шегичка де. Тук никога ли не се шегувате ?
  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия