Разсад за подправки

  • 1 039
  • 2
Здравейте,

Решила съм тази година да си направя кът с подправки, като босилек, див лук, мащерка, кориандър и т.н, в градината. Открих семена за тези билки, но не открих готов разсад.
Молбата ми е ако някоя от вас знае,е от къде мога да взема готов да сподели. Не съм сигурна, че ще се справя със семената.

Благодаря и приятни почивни дни.   bouquet
Виж целия пост
# 1
здравей
Обикновено като се за пролети на женския пазар има разсад на 5-6 сергии, според мен е от един и същ разсадник
Има и от подправки.
Аз съм си правила сама от босилек само и стана чудесен, въпреки че го гледах само в саксии. Цяло лято ядохме салати и пици с босилек
Виж целия пост
# 2
здравей
Обикновено като се за пролети на женския пазар има разсад на 5-6 сергии, според мен е от един и същ разсадник
Има и от подправки.
Аз съм си правила сама от босилек само и стана чудесен, въпреки че го гледах само в саксии. Цяло лято ядохме салати и пици с босилек

Благодаря за инфото, ще потърся на пазара.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия