Нова година-за АВГУСТинче нов късмет - а АВГУСТинки се зареждат с пюренца отвред

  • 22 333
  • 750
# 225
babyAty, PaperMonster и 1 Гост преглежда(т) тази тема. Mr. Green

Четох, четох и сега каквото запомних Whistling
Именниците от предните 2 дни, всички бъдете много здрави, щастие и късмет на вас и семействата ви!  bouquet
Сами, честито ново попълнение на вашето "италианско" семейство, жив и здрав да расте юнакът!  bouquet
Тайра, сладурче е малката кукличка и много си приличате като бебета, а и сега Heart Eyes
Васе, идва конкуренцията Simple Smile Днес напипах и друго връхче, та след време ще сме като вас с долните предни Heart Eyes Обаче, наистина, как си я направила снимката, мъчих се днес, но като си пъхна пръста в устичката и тя го засмуква Laughing
Направо ме втриса като чета за залепнали пишлета, добре, че имам мома Crazy Дано поне за 2-то, ако е момче, да съм претръпнала вече ooooh!
Ани Захаф Hug Много ми е мил вашия град, че имах едно време едно гадже оттам и му ходих няколко пъти на гости Mr. Green Мери  Hug Честито обръщане и успешен старт на захранването. Simple Smile
Биби, страхотна торта, хем красива, а и колко вкусна ще да е била Simple Smile
Месечинка Hug И на мен ми идва нанагорно понякога, но ще мине тоя изнервящ период, ще го израстат и ще ни се иска да върнем времето назад, но тц Tired Днес следобяд и аз много се изнервих, излязох на студа навън, подишах малко и ми мина Hug
Бютее, кажи на мъжа ти, че не те обичаме тука, направо сме луди по тебе Mr. Green
Мисля си, ако всички тук от форума живеехме в един град, голяма секта щеше да е Laughing
Относно педагогическото захранване, имам една приятелка, която е приложила успешно този метод и мисля добре й се е получило. Та ще я поразпитам как е било при тях. Доколкото четох, става въпрос да се предлага на детето храна от семейната в микродози, да опитва и постепенно да се увеличава количеството. Да, обаче, сега няма как да му дадеш бобена яхнийка, нали?Не знам, много трудно ми изглежда на първо четене. Май повече ми допада з-не, водено от бебето, но пък мазалото там е сигурно. Аз вероятно ще подходя по педиатричния метод, а по-нататък евентуално да му подхвърлям по някоя огризка да си чеше венците Laughing
И аз не съм ходила на АГ все още и се чудя за коя поредна седмица отлагам, защото си имам няколко повода, оставете, че скрития текст боли, направооо, умиирах в началото всеки път, те не, че са много, на пръстите на едната ми ръка се броят, но който каза, че раждането не боли в сравнение с това, прав е. Как можахме да го отлагаме толкова време след раждането, голяма грешка. Дано се разширя по-бързо, така да се каже  ShockedSick Другото, което ме притеснява са симптоми на цистит от около седмица, отделно някакви сърбежи, но няма течение никакво, цикъл нямам още, а и нещо ме наболява корема ниско долу и си мисля за онези миомни възелчета, уфф... Tired
Виж целия пост
# 226
A, Пейпърче - и аз съм тук  Mr. Green Моя син пак прави изцепки  Tired Ох, а аз си мислех, че ние с ММ малко сме го правили откакто се е родил Анди  Embarassed Странна работа - хем ме болеше толкова време епизиотомията смотана  #2gunfire Mr. Green хем при секс не ме боли, не че се оплаквам де - размишлявам си  Joy Дано на всички бързо да ви мине дискомфорта  Hug
Ние сме банофи секта  Joy Joy
ММ вика - чудесна си, само да не са под един покрив с теб  Joy Joy Joy Joy Hug Hug
УУуу, сега видях, че Диди има рожден ден! Да си жива и здрава мила, все така усмихната и добричка  Hug
Виж целия пост
# 227
Привет майчета и бебоци и аз съм от отлагащи гинеколога ама все не ми се ходи............веднъж се бях наканила да отида, но ми прокърви и реших че ми е дошъл цикълът ама не би, само дето ми провали посещението. При нас захранването върви добре вече опитахме ябълка, круша, тиква, картоф, морков, а вчера от първия път е изяла почти цялото пюренце на Хип от сини сливи, много й се е усладило. С риск да ме линчувате ще споделя че я пробвах и с кисело мляко тъй като по никакъв начин не мога да я накарам да яде адаптирано, а кърмата понякога не ми достига, тя изобщо не му се разсърди, а аз съм доволна че имам резервен вариант. Хубав ден и по-малко нерви Grinning
Виж целия пост
# 228
Здравейте Сладурани  bouquet

вълненията са пълни, през всеки един момент и месец и захранването при нас започна с едно велико писане на храни по месеци и т.н. Н о след три седмици с пюрета виждам,ч е не е никак сложно. Само малко търпение и предлагане на всичко по малко. Ние започнахме с картофче- 2-3 дни, докато увеличи дозата, после тиква/ едно от любимите ни/ после реших да ги смеся, морковче/ което малко ни запече/, броколи и след което започнах да давам по два зеленчука смесени, след още 5 дни вече си хапваше по едно бурканче и преминахме на микс от зеленчуци. Сега се опитвам и каша да вкарам,но нещо не и е приоритет. Но определено чувствам облекчение след като въведох зеленчуковото пюре, а от няколко дни и плодово.Детето си спинка по-ползотворно и оставя мама и тати да си почиват.  Hug
 newsm78 newsm78 Ах тези гинеколози, а аз си мислех че само само моите очи ставаха #Crazy при пъхане и разширение на долните участъци от родовия канал  Confused  Кофти ситуация, но неизбежна. И вида на Док с една странна физиономия, все едно е в антикварен магазин.  Money
Но съм решила утре да посетя Гинеколог, всичко се забави или изобщо го няма / цикъл. хормони / Уж се появи веднъж,но.. .само веднъж от два месеца. То не бе регулиране и чудо.  Но какво пък, поне свикваме с ММ на новите условия Wink
Понякога ми хрумва гениалната идея, като ще е така поне да си направим още едно дете, че да всичко да е на куп и да се отърся от всички болки и болежки за в бъдеще,но все още ми се струва рано   #2gunfire #2gunfire Ако трябва да изживея отново последните 5 месеца, все още не имам да възстановявам нервни клетки

Момичета, вие ползвате ли бънджит?  Моята мома скача в несвяст на ръце и едно такова чудо на технологията си миля,че ще облекчи много положението?!?!
Виж целия пост
# 229
Добро утро  Hug

Каналче е било, да, сега се е оправило  Hug

Радвам се, че картичките взеха да пристигат  Hug

К и К, грах след 10-ти може. Белех го. После дадох от оранжевата леща, без люспи.  Simple Smile

Спи ми се  Tired

А, Лино, ето какво казва Хедра за двойките:

Скрит текст:
Относно АМ – не е толкова важно да се преминава непременно през двойката. Много от лечебните млека например – хидролизираните млека, АР-млеката и т.н. – нямат степени, а са едни и същи за цялата първа година. В двойката е променено съотношението на казеина и суроватъчния белтък, както се случва и с кърмата по естествен път с течение на времето – но предвид че тя продължава да приема кърма, т.е. има “адаптиране” към повече казеин, реално не е толкова важно непременно да минава през втората фаза на млеката. А след годинката не й е необходимо изобщо да приема специални формули – препоръките са да се предлага най-обикновено пълномаслено мляко. Така че това решение е по твой избор – нищо не налага непременно да сменяш млеката, но не е и някакъв проблем да се смени на двойката, ако предпочиташ.

И предвид, че кърма още дълго едва ли ще имам, когато приключи, ще взема двойка. Захар нямат със сигурност, а знам, че само 3-те са леко сгъстени, но аз и с Криско не съм взимала тройка.  Simple Smile
Виж целия пост
# 230
Мери Джейн,
честито ви обръщане Grinning
Тайра,
Ати е права, че шезлонгът така или иначе е под ъгъл, ами те и кошниците за кола са под ъгъл newsm78 Това май не е същото като сядане де, по отношение на натоварването, но мисля, че вече леко изправяне е допустимо, те бебоците така или  иначе се опитват вече да седят. Аз облегалката на количката вече я повдигам и го возя напред, за да гледа, вече не иска да лежи и да заспива в количката, реве, че се къса. А като гледа напред му е интересно, последния път гледа, гледа и клюмна, тогава му пуснах облегалката назад.
Монстерче,
мислиш ли, че отлагането на скрития текст е причината да боли така? Надявам се да не е това причината, какво да правя, като желанието ми грам го няма, изобщо, ама изобщо не ми е до това Whistling Пиши какво е казал докторът, дано и циститът мине бързо.
А каква точно е разликата между педагогическо и захранване, водено от бебето, аз нещо ги обърках, струва ми се едно и също.
Да попитам - всички ли давате вода/ чай? Аз още не съм давала, да взема да пробвам ли Confused И каква вода давате - преварена или минерална, ако е минерална от малки бутилки ли?
Ох, че много будуващи е имало тази нощ. Моят син добре, че през нощта спи, иначе щях да изкукам тотално.
Виж целия пост
# 231
Добро утро,

Ние днес сме на преглед при личната, а продължаваме да кашляме  #Cussing out

Месечинке, и мойто дете не пие нищо. Гледам, че тука някои деца вече са пропили вода и сигурно и аз ще го пробвам, ама първо трябва да му купя биба с по- голяма дупка, че моите са за новородено.
И аз се зачудих за това с болките и отлагането на скрития текст, ако е така - майко мила!!!

Тайра, и аз Самито вече го понадигам в шезлонга, ама не го оставям да стои много дълго.

Качих малко снимки във ФБ и Снимката, да ми видите малкото джентълменче  Heart Eyes
Виж целия пост
# 232
Бързам да честитя рожденият ден на Диди    bouquet newsm67 Мила, да си жива и здрава, все така мила и чаровна, най-страхотната мама и всички много да те слушат и радват  Hug
Мери, честито ви първо обръщане и захранване  Hug
Успех на всички, които са на преглед днес, чакаме ви с добри новини  Hug
Блонди, радвам се за каналчето, че вече всичко е наред  Hug
Пейпърче, дано да не е цистит и всичко да е ок  Hug
Месечнке, моя пие по 5-10мл чай за колики още, не че имаме колики, но да не е чиста водичка, още не съм давала. И по-скоро не му давам да пие, а ако нещо се закашля да му дам една глътка и то едва ли се събира повече от 10мл за ден, понякога и изобщо не пие. Иначе мамите дават преварена вода, от бебешките може да не се преварява, ако е отворена от 48ч., после се преварява  Hug

Текста сме го скривали само веднъж, и на мен хич не ми е до това, а и не беше особено приятно ooooh!
Виж целия пост
# 233
Здравейте smile3534
Рано сутринта ме е хванала лигата smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534
Аз си пия топло кафенце и гледам какво сте творили.Разбрах,че Ати и Пеъпърчето не са спали много тази вечер,с оглед среднощните им постове smile3534
Ама тез пишки ги побъркахте от обсъждане.Аз само почиствам при къпане с вода и отварям докъдето мога.Ама то не се отваря изобщо newsm78 newsm78
Месечинка,и на мен ми минават страшни за мен самата понякога мисли.Обаче само като му видя беззъбата усмивка и като си спомня през какво минах,за да го имам....В този миг забравям и умора,и нервност,абе всичко HugАз давам вече само вода.Рошко не е фен,пийва мах 10мл за 24 часа Mr. Green
Бютка,Анди-Панди как приема АМ?Спинка ли повечко? Hug
Котка и Калинка,честно ти казвам,ММ ако ми го перне това за килограмите,стегнала съм му куфара отраз!
Блонди,как е атрибутът на Криско?А възелчетата?Редактирам,видях,че си писала за възелчетата Hug
Аз също още не съм посещавала гинеколог.Но преди да ме изпишат от болницата,понеже имах Т 37.1-37.2 минах 2 пъти на ехограф,влагалищен секрет и вагинален преглед!Найс,а smile3534
Скрит текст?Ко туй?Един път пробвахме,нищо не направихме.То ме заболя #Silly #Silly В тази връзка в скрит текст да запитам мамите със секцио
Скрит текст:
Вие имате ли болки и сухота при секс
Кашпичка,дано всичко е наред с бонбонче Ивайла Hug Hug
Слънчо,чакам да разкажеш за срещата с дерматолога Peace
Ние днес дружно  travel ходихме за изследванията.Като по поръчка снощи малкият напълни пампа,та занесох мат'риал.Ама плачка като му взимаха кръв от пръстчето....миличкото ми........
И понеже той не е свикнал да става рано,като се върнахме заспа за час.Стана,хапна АМ и пак отнесе плувката kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2 а аз си допивам изстиналото вече кафенце smile3534


Виж целия пост
# 234
Аз моето кафенце изстинало си го пия с часове, пускам си дълго и най-слабото от серията, след което доливам догоре студена вода и след което го пия до обяд Joy

О, Диди, честит рожден ден, здраве, щастие и все така хубава, мила и лъчезарна за мъжете си. А и за нас  Blush

Виж целия пост
# 235
Дидиии, честит празник !  Hug  bouquet newsm59  bigdance2 newsm18 много здраве на теб и на всички около теб !  Heart Eyes
Относно Ам, аз пък на Вик (въпреки, че имах мноого домашно пълномаслено мляко ) не смеех да му давам до година и половина, сега на Ния съвсем и му купувах 3. newsm78
Анииии З., няма защо.  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 236
Диди,много здраве,щастие и любов.Сбъдване на всички мечти newsm51 smile3525 newsm59 smile3510
Виж целия пост
# 237
Дидиnewsm59

Аз кафето си го пия за 15мин., докато е топло, не мога иначе  Crazy А моя мъж го пие от сутринта до към 17ч.  Mr. Green

Марги, отговора и на двата въпроса в скрития текст е голямо ДА  Confused И както сме нередовни, май дълго време така ще си бъде  ooooh!
Виж целия пост
# 238
Поздрав от нас Mr. Green
Това е моят герой Витя (Виталий) bowuu
Скрит текст:
Виж целия пост
# 239
А това е моята смрадлива, фламандска селянка  Mr. Green

Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия