Четох, четох и сега каквото запомних

Именниците от предните 2 дни, всички бъдете много здрави, щастие и късмет на вас и семействата ви!

Сами, честито ново попълнение на вашето "италианско" семейство, жив и здрав да расте юнакът!

Тайра, сладурче е малката кукличка и много си приличате като бебета, а и сега

Васе, идва конкуренцията
Днес напипах и друго връхче, та след време ще сме като вас с долните предни
Обаче, наистина, как си я направила снимката, мъчих се днес, но като си пъхна пръста в устичката и тя го засмуква Направо ме втриса като чета за залепнали пишлета, добре, че имам мома
Дано поне за 2-то, ако е момче, да съм претръпнала вече 
Ани Захаф
Много ми е мил вашия град, че имах едно време едно гадже оттам и му ходих няколко пъти на гости
Честито обръщане и успешен старт на захранването. 
Биби, страхотна торта, хем красива, а и колко вкусна ще да е била

Месечинка
И на мен ми идва нанагорно понякога, но ще мине тоя изнервящ период, ще го израстат и ще ни се иска да върнем времето назад, но тц
Днес следобяд и аз много се изнервих, излязох на студа навън, подишах малко и ми мина 
Бютее, кажи на мъжа ти, че не те обичаме тука, направо сме луди по тебе
Мисля си, ако всички тук от форума живеехме в един град, голяма секта щеше да е
Относно педагогическото захранване, имам една приятелка, която е приложила успешно този метод и мисля добре й се е получило. Та ще я поразпитам как е било при тях. Доколкото четох, става въпрос да се предлага на детето храна от семейната в микродози, да опитва и постепенно да се увеличава количеството. Да, обаче, сега няма как да му дадеш бобена яхнийка, нали?Не знам, много трудно ми изглежда на първо четене. Май повече ми допада з-не, водено от бебето, но пък мазалото там е сигурно. Аз вероятно ще подходя по педиатричния метод, а по-нататък евентуално да му подхвърлям по някоя огризка да си чеше венците
И аз не съм ходила на АГ все още и се чудя за коя поредна седмица отлагам, защото си имам няколко повода, оставете, че скрития текст боли, направооо, умиирах в началото всеки път, те не, че са много, на пръстите на едната ми ръка се броят, но който каза, че раждането не боли в сравнение с това, прав е. Как можахме да го отлагаме толкова време след раждането, голяма грешка. Дано се разширя по-бързо, така да се каже
Другото, което ме притеснява са симптоми на цистит от около седмица, отделно някакви сърбежи, но няма течение никакво, цикъл нямам още, а и нещо ме наболява корема ниско долу и си мисля за онези миомни възелчета, уфф...
Дано на всички бързо да ви мине дискомфорта
при пъхане и разширение на долните участъци от родовия канал

Мила, да си жива и здрава, все така мила и чаровна, най-страхотната мама и всички много да те слушат и радват 

ходихме за изследванията.Като по поръчка снощи малкият напълни пампа,та занесох мат'риал.Ама плачка като му взимаха кръв от пръстчето....миличкото ми........

много здраве на теб и на всички около теб !

