Нова година-за АВГУСТинче нов късмет - а АВГУСТинки се зареждат с пюренца отвред

  • 22 331
  • 750
# 240
Диди, честит рожден ден! Пожелавам ти да си все така лъчезарна и винаги да имаШ повод за усмивки!

Купих вчера АМ - още не съм го давала, но днес не иска да суче, не иска да спи и съм просто на ръба да и го дам. Незнам няма силна струя ли кърмата, но положението вече излиза от контрол. Не мога да преценя дали е гладна в момента или просто прескочихме времето за сън, ама не е млъкнала от 1 час. Помрънках си - отивам да се мъча да я кърмя, пак.

Белверде, много сняг при вас. много мафиотско име Simple Smile. Всички руски бандити в американските филми са Витя Simple Smile. Блонди, чаровница е селянката  Mr. Green
Виж целия пост
# 241
Белверде, много сняг при вас. много мафиотско име Simple Smile. Всички руски бандити в американските филми са Витя Simple Smile.

 hahaha Не знаех, руско куче - руско име  Simple Smile
Блонди, дай актуална снимка, да видим колко сняг има при вас  Simple Smile Чери е голям сладур Wink
Галка, дано да не се стига до АМ. Пробвай да я кърмиш докато е сънена. А от шише дали ще иска да пие, ако й изцедиш?
Виж целия пост
# 242
Привеееееет! Grinning

Диди, честит рожден ден! Бъди все така мила, усмихната, много здрава и много обичана!  nbirthday nbirthday nbirthday newsm67 newsm67 newsm67

Margi_K, все забравям да ти благодаря за търкалячетата.  Hug... Ама сега тия с плюнките определено ще гледам да ги скрия от Бобо, че и без тях ми омазва всичко наоколо..  Mr. Green Mr. Green

Гинеколог и аз не съм посещавала, на 6 месеца и аз си мисля обаче да го направя... Обаче въпреки, че сме правили точно 3-4 пъти секс, днес си правих и тест...изперках съвсем, ама шубето си е голям страх  Laughing Laughing Laughing Иначе моя мъж понеже скоро ходи на лекар, та той му казал че трябва повече секс да прави и сега само ми дудня, че заради мен щял да хване някоя болест  hahaha smile3555 Margi_K, за това което питаш - ммдаааа, ама не съм сигурна че секциото е виновно.  Rolling Eyes

Месечинке, пий си виното и си свиркай. Wine Glass Аз така правя, иначе съм мноого по-зле от теб. И на мен няма кой да ме отмени за 5 мин, а така съм от октомври 2009, не е като да не съм луднала...  nuts smile3540 afПък и като гледам колко често пишеш, аз тоя лукс не мога да си го позволя.  Hug Hug

Ани Захаф, мъжа ми е от Казанлък да, обаче там бяхме за по-малко от 24 часа и затова не ти се обадих, знаех че няма да имам време да се видим... обаче през цялото време се оглеждах за теб и накрая като те видях да съм така заклещена тююю... smile3538

Еми събуди се мрънкащата гадинка, засега толкоз.... ама ще пореве докато кача една снимка.... да не остана по-назад, да покажа и нас как ни ухажват мъжете:

Виж целия пост
# 243
Тя твойта мома както се е разкикерчила, няма нужда от дълго ухажване, даже хич  Joy

Белверде, нямаме снежец, тук мноого рядко пада и само за два-три дни, най-много. Десетина ° е и понякога вали ситен дъждец, това ни е зимата  Crazy
Виж целия пост
# 244
Галка, дано да не се стига до АМ. Пробвай да я кърмиш докато е сънена. А от шише дали ще иска да пие, ако й изцедиш?
Сега извадих да се размрази кърма, ще я пробвам после. напоследък с помпата не можем да се разберем. Все вади едни 20-30мл, ама може и да са толкова знам ли. Нали педката я води недохранена. Определено моето дете не е страстно кърмаче - не мога да кажа, че се успокоява на гърдата, поне не всеки път. А как взема да ми писва това кърмене - не е истина, вярно лесно е, няма шишета, миене, триене, ама не ме кефи. Ето вчера и днес не захапва както трябва, ами започнаха да ми се разраняват зърната - ужас и това след 5-месечно кърмене.
Виж целия пост
# 245
Блондии, задавих детето и му изкарах акъла от смях...  Joy Joy Joy Миии така си е... newsm03

Ауу Белверде, искам да се "буфна" в тоя сняг...
   jumpuu hahaha
Виж целия пост
# 246
Хелоу от мен Hug имам много домашна работа ама бебе заспа и реших на спокойствие да пиша, а и Ники след малко се връща от училище и ще я пази за да посвърша нещо Grinning

Аз съм ходила поне 5,6 пъти на гинеколог след раждането, обичам да съм си спокойна аз за здравето си Crazy Сухотии и други проблеми нямам, като девственица съм Joy

Мъжа на Котка и Калинка минава в графата където е сложен мъжа на Тайра Tired Как може да има толкова груби и прости мъже Rolling Eyes Все едно мъжа ми да заболее и по някаква причина да не изглежда добре и аз вместо да съм подкрепа да му кажа че не ме кефи Crazy

Марли, довечера сме на док, но аз малко се успокоих, просто спрях да чета в нета страхотии Crazy

Много хубави кучета имате Heart Eyes

Дидка, ЧРД, да си все така лъчезарна , мила и любяща майка и съпруга Hug
Виж целия пост
# 247
Здравейте момичета
Диди Честит Рожден ден  newsm59
Айде аз да ви почерпя по случай тройният ни празник днес

Днес мъжа на зълва ми има рожден ден,Емма става на 5 месеца,а баба й за първи път има бабинден  Mr. Green
Тя Емма не иска в шезлонга да стои.Дори мисля да го продавам,че заема излишно място  Crossing Arms Доктора на нас още миналия месец ни каза количката може под ъгъл 60 градуса  newsm78 Някъде толкова и я слагам де иначе не иска да се вози в нея.
Вчера щях да купя на Емма сладък картоф от Карфур,но като видях,че за един мижав малък картоф трябва да платя 1.50лв се отказах.6лв килото беше.И тя пък като ще почне да го яде  Joy Нещо ми се сви сърцето и й взех още разни пюрета.Взех и едно на Гербер.Пише моето първо пюре и е от морков,ябълка и грозде.От кой месец мога да й го давам заради гроздето  newsm78
Виж целия пост
# 248
Благодаря ви, милички! Страхотни пожелания!  Hug
Почерпете се за 28мия ми РД! познайте с какво... Mr. Green
Виж целия пост
# 249
Честита Нова Година момичета, аз се позагубих, но влязох в някаква страхотна спирала от проблеми с каката и бебето, вчера беше върха, като ми каза педито, че е недохранен #2gunfire Сега след кърмене му бутал лъжица с мляко, защото въобще не иска шише, а се чудя дали да захранвам - хем си обещавам да не вързвам на педиатри, хем след такива консултации (с каката също имаше проблеми) рева като... Та да се оплача Blush
Виж целия пост
# 250
Диди, честит рожден ден! Бъди жива и здрава и прекрасната ти усмивка никога не слиза от лицето ти!   bouquet
Пейпърче, ще видиш колко е готино като ти се ухили и да стърчат зъби отдолу ... Ами аз го натискам с едната ръка леко по брадичката, за да си отвори устата, а с другата снимам ...  Rolling Eyes Дано притесненията ти са неоснователни, но задължително иди на лекар, че този цистит ...  #2gunfire
Месечинке, не мисля, че е от отлагането. Ние лично не сме, че ММ не издържаше, защото имаше и вето последните месеци на бременността, но пак си болеше. За водата - аз давам преварена от чешмата.
Басейник, радвам се, че се разписа, скоро си мислех за теб!  Hug
Елсънче, много сладка Криси!  Hug
Моят синковец днес пък ми се прави на заспал - отивам да го видя, той отвит. Тъкмо хващам завивката и нашия почва да мята ръце и крака и да ми се хили като зелка!  ooooh! Имаме и нов номер - бъркаме в устите на хората и казваме "еле" ...  newsm78
Редактирам се, защото покрай неволите ви с кърменето се сетих, че лекарят, който ме израждаше твърдеше, че кърменето е по-трудно от раждането!  Peace


Виж целия пост
# 251
Добро утро, сладки мои:)
Честит рожден ден на Диди и тук. Бъди здрава и все така лъчезарна Hug Hug Hug
Блонди, радвам се,че сте добре Peace
Кашпи, стискам палци Flutter
Котка и Калинка, чак не знам как от устите на уж любимите ни хора излизат най-жестоките думи...Пожелавам му, както и на мъжа на Тайра, в другия си живот да са жени и да ги третират по същия начин Blush
Месечинка, и при нас първите пъти не беше много приятно.
Кафенцето и аз мога да го пия по 5 часа  Heart Eyes
Моята среща мина добре. Дерматоложката е д-р Пепа Георгиева, даде ми надежди определено.Каза, че може да му помогне, не се е развил още толкова много.Марги, изписа ни и на нас капки " Фенистил" и за мазане, но много и съвсем малко, само върху плаките "Адвантан".Козметиката остава Биодермата, къпането всеки ден (водата да не е гореща), широки дрехи.Каза след седмица да се чуем докъде е стигнал и вярва, че до 2 ще е добре.Тогава чак ваксини и захранване. Дано се окаже права, окуражила съм се Flutter Heart Eyes.
Марги, ти всеки ден ли му даваш капките?
Момичета, няма ли да си направим една среща?
Тайра, честит празник:)
Виж целия пост
# 252
Диди, честит рожден ден, мила! Усмивката да не се маха от лицето ти по каквато и да е причина!  newsm67
Сами, аз му давам чая от шишето с най-малка дупка което имам и не се оплаква. Според мен така е най-добре - да си тренира смукателния рефлекс, да не забрави к'во е.  Grinning

Момичета, благодаря ви за отговорите по моя въпрос. Simple Smile Ще изчакам още някой друг ден да видя какво ще стане и после ще му мисля. Пък ще чакам и от ЛЛЛ да видя какво ще напишат.  Wink

Мой Криско много ги мързи да се обръща. До сега няколко пъти се е обърнал от корем по гръб и това е. Ама и дупето му сигурно му тежи и затова.  Grinning А пък не си представям кога ще се обърне от гръб по корем. Това ли е по-трудното всъщност?  newsm78

Чая го правя с вода на Девин розовата. Не я преварявам. Не знаех, че трябва да е само от 48 часа, егати, аз съм я отворила тая бутилка преди 1 седмица! Ужас!  ooooh!

Марги, тази сухота за която говориш не е само при тези със секцио. И при мен имаше, но моята гинеколожка ми изписа пак някви неща да си бутам вътре и се оправи това неприятно усещане. И ние скриваме текста от време на време, рядко е, но не се броят и на едната ръка де (повече пъти са). Не е едно от най-приятните ми неща, особено в началото, вече взе да се подобрява положението. Но ако не сме го скривали от раждането насам, не знам сега сигурно щях да викам от болка.  Crazy

Белверде, много ти е хубав героя. Блонди, и твоята селянка е много готина. Mr. Green Много обичам кучета.  Hug Аз имах старонемска овчарка, но като заминах студентка, баща ми го подзе с разходките и в един момент му писна и го подари.  Sad Ето го
Скрит текст:

По-късно ще дописвам, че Криско е гладен.  Hug
Виж целия пост
# 253
Брат ми има Аляски маламут и даже има още 2 малки бебчета за продаване, ако някой си търси де Joy Той живее в Стара Загора Peace
И аз забелязах,че дребчо опитва от водата, когато е тази на Девин, от преварената, не поглъща и грам newsm78
Фери Hug
Виж целия пост
# 254
Диди,
честит рожден ден, мила, да си жива и здрава, здраве и късмет на цялото ти семейство   bouquet
Марги,
и нашето момченце е дълго чакано и много искано, затова се чувствам толкова ужасно като му се ядосвам. Днес пак рева истерично, първо се ядосах, после като му видях личицето разревано като ми стана жал, сграбчих го, гушнах го, той се дере, аз рева без глас, картинка Crazy После заспа за 15 минути и пак се облещи. Май това, че не спи през деня го изнервя, и аз не знам.
Благодаря за отговорите за водата, сега ще преваря малко и ще му направя чай Хипп, да се намира.
Белверде,
лелееее, че красавец Heart Eyes
Блонди,
хахах, селянка викаш Joy Много хубава таз селянка Hug
Елсънче,
вярно, че много спамя, но това ми е социалният живот така да се каже Embarassed Ни приятелки съм виждала откакто съм родила, ни колеги, с изключение на злополучния новогодишен купон, тотално отрязване от света. Дано като се запролети се променят нещата. Малеее, страхотна мацка, как няма да я ухажват Heart Eyes
Кашпи,
всичко ще е наред Hug
За сухотата - ужасно ми е сухо и на мен, купих лубрикант да видим ще има ли подобрение, но не сме го пробвали още.
Тайра,
честити рожденици, честито и на бабата на Ем  bouquet
Диди,
хахах, Банофи, а Laughing Супер, супер  Laughing
Слънчо, Марги, Кипа,
бързо оправяне на проблема с бебчетата.
ferriy,
Бобо още на 2,5 месеца се обърна от гръб по корем, обратното обаче почти не е правил. Май го кефи да седи по корем newsm78 Кучето ти е прекрасно Simple Smile Ей трябва и аз да ви покажа моите две мадами:
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия