Давам бърз отчет пускам коментара и после ще допълвам така до където стигна

Вчера бяхме на ваксини. Слава Богу свърши се с дифтеритните
Емма не ги понася много добре,вчера е мъркала цял ден. Болят я крачетата. Иначе като килограми и сантиметри - 6 150 кг +450гр от миналия месец. Дълга е 64см, +4см от миналия месец. Значи всичко си е наред с кърмата.С док говорихме за захранването. Тя е съгласна с мен ,започваме началото на февруари, но помоли да пробваме първо картофа,а да не започвам с тиква. Каза че като почнеш направо със сладкото било по-трудно приемането на други храни. Нищо не ми пречи да опитам картоф,но като гледам реакциите на вашите деца съм почти сигурна че ще минем на тиква. На 4 сме пак на консултация,май и изследвания ще правим,не разбрах точно, та тогава ще говорим по-така за захранването. Като цяло обаче е доволна от мен
как се справям с угояването на бебка хахаххаЗа мен- затрупана и претрупана съм от работа, но не си давам зор, когато -тогава. Не се оплаквам,много добре ми почва новата година.

Почвам ви вас сега -
Диди , честит празник. Пожелавам ти да си все така усмихната

За гинеколога- ще го посетя като мидойде цикъла...кога ли ще е това... Трябва да се прави цитонамазка.
Изпуснала съм сума ти именни дни. Много здраве и щастие желая от сърце на всички

Месечинке , писва ми всеки край на седмицата
СамиМами, лелееее честито ти брадче. С майка ми това се базикахме колко ще е хубаво заедно да си гледкаме деца,но тя е категорична че не иска друго бебе освен Емма
Тайра, и Емма се хили до плач. Редовно от много смях се разревава

Оп... пауза за хранене и приспиване и ви почвам пак.....
След 15 минути Софи се връща:
Тайра- за диетата. Ако искаш ефективна диета трябва да започнеш без уговорки. Не може ли без,не може ли със.... Всяко хранене е важно, закуската е най-важна! Ябълката сутрин така добре ти остъргва корема ... от чая +ябълката пък ходиш до тоалетна. Ако си била цял ден на картофи /варивата/ ще имаш голяма нужда от ябълка на другия ден ...
За Банофитото...много твърд ни сстана блата ...не че на някого му пречеше
Охххх Зафира това за тоалетната, леле как съм се смялаааа

Емма още не си е намерила палеца, но за това пък цялата ръка прекрасно си я знае

Гунди, не спирам да ти се чудя за лъжите при педиатъра ...ама ти си знаеш де... На мен ми е странно.
За сядането, ами Емма е по-силна от мен просто защото си служи с жесток рев до захласва...ако не я вдигна. Категорично отказва да лежи. Вчера и докторката видя, каза единствено "Оооо миличка много ти е рано да седиш", после видя че иска и на крака да се изправя и да скача коментара беше : "Май някой те е държал така а ?! " Това е. Нищо друго не сме коментирали. Като всичко аз мисля че тя може да си покаже дали е готова или не. Какво значи 6месеца. Да чакаме да навърши точно 6 месеца и край вече я слагаме седнала. Ами ако това стане на 5 или 5 и половина?! Или то тялото ще чака да стане точно на 6 и на 19ти край готово е.... Не знам малко ми е странно. Пфу доста се разписах по тая тема,но е много коментирана с майка ми която не спира да повтаря рано е за това,рано е за онова,рано е за третото и т.н......

За водата питах вчера. Док каза че не може да очаквам от дете изцяло на кърма да пие и харесва водата. Още повече сега когато е зима. Каза че от нейния опит е забелязала че повечето бебета зимата не искат да пият вода. Та аз съм спокойна. Но вкъщи ми се коментира че от сега се създавал навика да пие вода.... не съм съгласна. Аз си създадох навик за вода преди няколко години хахахха
За скрития текст, скривахме го и беше
Аууу Блонди твоята селянка е уникално сладко куче!
Аййййй какъв пост







Аз по принцип избягвах плодове, защото и се отразяват, но снощи беше кошмар, до 2 не можа да заспи, направих и масаж на коремчето, пръдна 15-тина пъти и заспа 

Днес мислех,че е приятно,но като отворих Синоптика и видях -6 градуса и се усеща като -14

То не се искат приказки
