Порното и други стимулации - необходимото обществено зло

  • 45 674
  • 1 005
# 315
По-скоро казва, че не го казва само, за да се прави на мъж, а буквално му се повръща.
Което при някои е така.Но при повечето реакцията е първосигнална, не толковя от погнуса, колкото страх и изтъкване на "правите" наклонности.
Виж целия пост
# 316
Разбрах го аз, но просто в даден момент така ми прозвуча.  Simple Smile Ама и малко хетеро мъже ще кажат, че не им се повръща, дори наистина да не им се повръща. Но не изключвам такъв вариант, и аз имам подобни позиви при някои видове порно.
Виж целия пост
# 317
Защото тя написа, че е пресилена реакцията. Интересното е, че лесбийското ми харесва, но пък в реалния живот лесбийките, които съм виждал са ми били много неприятни, докато мъжете не ми правят някакво особено впечатление.
Виж целия пост
# 318
Може би защото актрисите, които го играят лесбийки в порното, предполагам не винаги, да не кажа рядко са наистина лесбийки, пък и там всичко е режисура, която цели да грабне именно мъжкото съсловие и едва ли предава съвсем ясно сексът между две жени.
Виж целия пост
# 319
Ами... в интерес на истината, на екран е едно, реално изглежда малко по-различно.
Виж целия пост
# 320
Говоря за поведението на едните и другите. Не знам какъв секс правят. Лесбийките, тези които изпълняват мъжката роля в двойката се опитват да се държат като мъже и изглеждат много нелепо отстрани. Пример е Манол от ББ.
Виж целия пост
# 321
На мен лесбийското порно ми е адски скучно и нищо не ми трепва. Даже ме дразни. Лесбийки в реалността познавам 3-4 и са ми много приятни всичките.
Виж целия пост
# 322
А това ти ли си го измисли?  Grinning

Не, Grinning защо? Бях с него и гледах , беше възмутен  Laughing  Laughing  Laughing
Това е просто един виц мили дами. Що се отнася до религията няма значение човек каква вяра изповядва, бог е един и той е в сърцето му, не мисля че един поп би ме убедил че сам вярва в това което изповядва особено при нас всичко се гледа от комерсиална гледна точка.Преди около 15 г. един арабин искаше да ме убеди че тяхната религия е по-съвършенна а се наливаше на бара и ходеше да търси проститутки,от тук Аллах не виждал защото бил в християнска държава, баси и тъпизъма.Религията е в нас самите, може би сте чели и знаете че Папи са били женени имали са деца, постоянно са обслужвали проститутки, че  са искали дори и интимни срещи с дъщерите на поклонниците си, всичко което са проповядвали те са го нарушавали, как да те убедят тогава ?
Виж целия пост
# 323
Защото тя написа, че е пресилена реакцията. Интересното е, че лесбийското ми харесва, но пък в реалния живот лесбийките, които съм виждал са ми били много неприятни, докато мъжете не ми правят някакво особено впечатление.

Това е нормална реакция - женското тяло се води по-красиво и по-леко се приемат ласките между две жени, отколкото между 2-ма мъже. Не че мъжете са грозни, но две мъжки тела трудно се възприемат за сношение като визия. Докато при жените, играта с латексови и нам още какви  се възприема също за възбуждаща. Предполагам и комерсиалният момент играе роля във възприятията ни.
Виж целия пост
# 324
На мен лесбийското порно ми е адски скучно и нищо не ми трепва. Даже ме дразни. Лесбийки в реалността познавам 3-4 и са ми много приятни всичките.

Хич не са ми приятни.  Все са ми едни такива кисели, докачливи, самотни и неразбрани.
А познавам няколко. Всъщност познавах.
Виж целия пост
# 325
Аз с мъжете гей бе се харесвам.Обичам и за гаджета, и за приятели мъжествени мъже.С жени не се спогаждам, та с женствени мъже ми е почти същото и не мелим брашно.Имам колега в работата и и трима познати, които са.Всички са ми досадни.
Имам и приятелка лесбийка, която е много симпатична, весела и позитивна.Спортна натура, смъкната ходи, разни грубивати бижута.Но иначе е много нежна като визия, като физически данни и е винаги усмихната.Никога не натрапва ориентяцията си(за разлика от мъжете) и е много по-тактична.   
Виж целия пост
# 326
На мен лесбийското порно ми е адски скучно и нищо не ми трепва. Даже ме дразни. Лесбийки в реалността познавам 3-4 и са ми много приятни всичките.

Хич не са ми приятни.  Все са ми едни такива кисели, докачливи, самотни и неразбрани.
А познавам няколко. Всъщност познавах.

Жалко, че ти се е паднало всичкото кисело лесбийка на теб. Laughing Моите познати са интересни, весели и позитивни. Peace

Ха, сега прочетох и на Belle-Etoile мнението. Ето, че тя е ползвала същите епитети за нейната приятелка лесбийка. Wink
Виж целия пост
# 327
Ама защо противопоставяте като сравнявате реалните с екранните. То същото е с хетеро секса екранният и реалният?!
Виж целия пост
# 328
Ама защо противопоставяте като сравнявате реалните с екранните. То същото е с хетеро секса екранният и реалният?!

Нищо не съпоставяме. Къде видя да говорим за реален лесбо-секс? Покрай лесбийското порно просто се отвори дума за лесбийките по принцип и всеки си казва впечатленията.
Виж целия пост
# 329


Нищо не съпоставяме. Къде видя да говорим за реален лесбо-секс?

Интересното е, че лесбийското ми харесва, но пък в реалния живот лесбийките, които съм виждал са ми били много неприятни, докато мъжете не ми правят някакво особено впечатление.

Т.е. лесбийките на екран са по-приятни от действителността. Не е ли вид съпоставка. Така го видях и така го разбрах. Един вид чуденка, защо на екрана са му/ни/ приятни за гледане, пък действителност не са ни/му/ приятни/за някои/ пък било то извън секса. За реален секс е трудно някак да дадете мнение мисля.  Питането ми беше защо се притовопоставят или съпоставят реалните лесбийки с екранните, а не секса по между им. Затова и го изразих. Останалото е ясно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия