Пазаруване от немски сайтове

  • 203 831
  • 972
# 960
Аз ги получавам без код, но съм клиент от доста години.
Виж целия пост
# 961
Ivanovstyle, всичко над 50 евро от amazon.de се доставя директно до личен адрес в България, безплатно. Няма нужда от посредници.
Виж целия пост
# 962
С коя фирма се доставят?
Виж целия пост
# 963
Ами обикновено е с Еконт, до Румъния пътуват с Фан куриер. Но някой път се случва да дойдат със Спиди, зависи от кой склад идва поръчаното.
Виж целия пост
# 964
Ivanovstyle, всичко над 50 евро от amazon.de се доставя директно до личен адрес в България, безплатно. Няма нужда от посредници.
Да уточним,че продавача трябва да е Амазон,ако е друг доставката е платена.
Виж целия пост
# 965
Не винаги.. има и продавачи, които работят с Амазон, като доставчик. Техните продукти се доставят безплатно, просто трябва да се гледа вдясно, където пише цената, там пише дали е безплатна или платена доставката.
Виж целия пост
# 966
Ivanovstyle, всичко над 50 евро от amazon.de се доставя директно до личен адрес в България, безплатно. Няма нужда от посредници.
Да уточним,че продавача трябва да е Амазон,ако е друг доставката е платена.
За по обемни пратки доставката е доста скъпа (на мен така ми излиза!), поне на мен така ми излиза. Понякога по една пратка - примерно спирачен диск за кола (12 кг), може да струва 60 евро в Амазон, а доставката му до България да е 25-30 евро.
Също и забавянето е близо 10 дни  поне по мой наблюдения.
Друг проблем е, че голяма част от нещата примерно парфюми Амазон него и доставя до България.
Имало е случай машинка за подстригване не доставяха до България...
П.С. Забравих, аз поръчвам директно от Амазон.де понеже те все пак имат някакъв контрол върху стоката и купуват според мене директно от компаниите, или поне на едно.
За продавачите в маркета не е сигурно какви са и къде са, може да продадат менте или може дори да не са в Германия.
Виж целия пост
# 967
С коя фирма се доставят?
Въпросът е за Амазон, нали? Съвсем наскоро получихме прахосмукачка с безплатна доставка и дойде с Еконт. В момента чакаме 3 пратки. Едната (платена доставка от външен търговец) ще е със Спиди. Другите 2 (безплатна доставка) са с Експрес Уан. Тръпнем в напрежение дали изобщо ще дойдат. Sad
Виж целия пост
# 968
Ivanovstyle, всичко над 50 евро от amazon.de се доставя директно до личен адрес в България, безплатно. Няма нужда от посредници.
Да уточним,че продавача трябва да е Амазон,ако е друг доставката е платена.
Да уточним, че и стоките трябва да се доставят до БГ, така че "няма нужда от посредници" е меко казано невярно твърдение. Но важното е да се напише нещо, пък било то и глупост.
Виж целия пост
# 969
Abreviatura, що така все с токчето влизаш, не разбирам? Ако съм казала нещо невярно, обори ме, ама не мисля, че съм написала глупости!
Виж целия пост
# 970
Просто не всичко може да се достави директно до Бг.
Виж целия пост
# 971
Здравейте мацки. Харесала съм си наргиле от немски сайт, но не доставят до бг. Идеи как да стане? Не става въпрос за тютюн.
Виж целия пост
# 972
Здравейте мацки. Харесала съм си наргиле от немски сайт, но не доставят до бг. Идеи как да стане? Не става въпрос за тютюн.

С ggbg или подобен превозвач.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия