Любов неподвластна на времето и годините

  • 15 019
  • 163
# 150
каква любов ooooh!, не видях някакво споделяне на любов тук, само привързаност .
Една позната, която е любовница има връзка с женен мъж. Уж щяха да се разведат и да заживеят заедно.......тя го направи , той -не .А и двамата имат деца. Направо какви работи правят хората от любов не е истина, смао объркват живота на децата .
Виж целия пост
# 151
И какво лошо има в това двама души да споделят любовта било то и с разлика в годините ясно е че повечето са против #2gunfire
Виж целия пост
# 152
И какво лошо има в това двама души да споделят любовта било то и с разлика в годините ясно е че повечето са против #2gunfire
Няма лошо бе.Кой каза,че има лошо?
И що ни стреляш?Щот не паднахме възнак от възторг при историята за не подвластната на времето либоФ ли? Rolling Eyes
п.п.Ако тва ще те утеши,да ти кажа на ушенце..Повечето кучки тук ти завидяха за любовника,и от яд така писаха.Ще им се и на тях нещо дъртичко,миришешто на нафталин,ма не би..Не всяка е вечеряла с бога..  bouquet
Виж целия пост
# 153
Който иска нека завижда който иска не всеки има правото да прави каквото си иска и любов с който си иска.
Виж целия пост
# 154
Който иска нека завижда който иска не всеки има правото да прави каквото си иска и любов с който си иска.
ФАкт!Ма е тъпо да се търсят овациите на публиката,и после да се сърдиш ако не ги получиш.
Виж целия пост
# 155
Аз търся такива които са на моя страна а тези които не са не ме интересуват.
Виж целия пост
# 156
Аз търся такива които са на моя страна а тези които не са не ме интересуват.
За това ли пуснА темата - да ти казваме Браво?  Tired
Виж целия пост
# 157
Аз търся такива които са на моя страна а тези които не са не ме интересуват.
Да де..Ма ги стреляш Laughing Laughing
Виж целия пост
# 158
 JoyАз се чудех кое предизвиква гаденето ми от тази тема, а то било защото силно завиждам. Blush
Виж целия пост
# 159
Пуснах темата за да видя какви ще са мненията но не ми харесват мненията на болшинството.
Виж целия пост
# 160
Какво значение има, ако любовта е неподвластна на времето и годините, едно болшинство ли ще и се опъне?
Виж целия пост
# 161
Пуснах темата за да видя какви ще са мненията но не ми харесват мненията на болшинството.

Не се сърди на хората, просто са искрени. Тази разлика не е просто голяма, тя навява мисъл за някакво извращение. И да не обвиняваме хората в тесногръдие, ето че и другаде е така... http://life.dir.bg/news/lubov-jennifer-lopez-12848437....Всичко си има някакви граници и щом те се преминат, реакциите са точно такива. Но това не значи, че хората не трябва да живеят както те сами намерят за добре. Тук само си казваме мнението и то защото ни е поискано.
Виж целия пост
# 162
Не ми трябват вече мнения и коментари по темата.Достатъчно е пълна с негативи . #2gunfire #Cussing out
Много злобни могат да са хората а убийците които стрелят по политиците добрите!
Виж целия пост
# 163
Аз търся такива които са на моя страна а тези които не са не ме интересуват.
Това е форум, а не блога Ви.
Заключвам темата!


Много злобни могат да са хората а убийците които стрелят по политиците добрите!
В пряка връзка с темата  doh
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия