Четки за грим 2

  • 63 478
  • 751
# 135
Коя друга четка на Сигма човек трябва да има?Замислих се сега, че една позната скоро ще си идва и мога да поръчам, а тя да ми ги донесе.
Сред фаворитите на Жаки, не виждам нито една такава четка.

Жаки няма четки на Сигма  Wink
Аз лично другите четките, които наистина много харесвам на Сигма са:
http://www.sigmabeauty.com/product_p/e20.htm
http://www.sigmabeauty.com/Pencil_E30_p/e30.htm
http://www.sigmabeauty.com/Blending_E25_p/e25.htm
Последната я водят, че прилича на МАС 217, но за мен няма нищо общо. За блендиране не става, но ми е супер удобна за нанасяне на цвят на костта. Ползвам я при всеки грим  Peace

От мен толкова, но аз нямам много техни четки  Wink Всъщност единствената друга, която имам и не я препоръчвам особено е тази:
http://www.sigmabeauty.com/product_p/e55.htm
Много лесно се огъва и не може да се натисне добре, за да се напласти цвета.
Виж целия пост
# 136
Точно тези трите съм набелязала и аз, но мисля да ги поръчам през познат, иначе излизат безумни суми. То по-добре човек да си вземе нещо на МАС, ако ще дава такива пари.. newsm78
Виж целия пост
# 137
А тези четки само през сайта ли могат да се купят?
Виж целия пост
# 138
Здравейте, наскоро се рових из сайтовете и открих, че четките на KENT са с нов дизайн и с нови по-ниски цени! Аз ползвам две от тях и съм много доволна. Има ги в български сайтове http://www.kozmetika.bg/browse/144_%D0%A7%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%B … D1%80%D0%B8%D0%BC и в някои аптеки Simple Smile
Виж целия пост
# 139
Наскоро видях как китайчето на Адри по нищо не отстъпва на оригиналната четка за метеорити на Герлен и взех да се чудя - според вас дали тази ще е също толкова добро копие на оригинала? newsm78



(снимката е линк)
Виж целия пост
# 140
Ако е 2-3-4 долара според мен може да се пробва  Grinning
Виж целия пост
# 141
$6.65~$6.86 е цената. Аз загледах бялата, допада ми повече на вид, но в един от коментарите се казва, че двете са различни и като дължина на дръжката, и като дължина и форма на самата четка. Бялата е с по-къс косъм и заоблена, а черната - с по-дълъг и лалевидна (каквото и да значи това)..

Може да ги изпробвам по-натам, засега спирам с поръчките на произволни четки и ще си пестя за трите на Сигма, които съм харесала Blush Ако някоя от вас се престраши преди това, ще съм благодарна да сподели мнение Hug
Виж целия пост
# 142
Пух, Адри си взе тази, която е черна. Ще пусне и снимки скоро.
Виж целия пост
# 143
Elle-même ,слага ли вече шанелчето на цялото лице? С какви четки го ползваш? Hug
Аз го очаквам утре и съм супер нетърпелива Hug Нямам подходяща четка за него и трябва да си взема спешно Mr. Green
Виж целия пост
# 144
Знаех си, че все някой я е забелязал Crazy Ще чакам за отзиви Whistling
Виж целия пост
# 145
Вчера бях с Шанела  Heart Eyes, но не съм го слагала на цяло лице. Уникален блясък и ефект на изкуствена светлина и едва забележим на естествена. И него го нанасях с 227 на MAC. Обаче на цяло лице не мисля да го пробвам, нали ми е комбинирана кожата, та мисля, че ще дойде прекалено.
Виж целия пост
# 146
Пух, тъкмо вчера ми пристигна тази четка  Heart Eyes Аз взех черната и е разкошна. Тези дни ще я сравним с оригинала на Elle Meme и ще ги снимаме една до друга. На пипане е изумително мека - цял ден си я галих  Mr. Green Изработката е много добра, не се скубе, няма неравномерно подстригани косми... с една дума - ако не знаех от къде я имам, сигурно не би ми хрумнало, че не е истинска  Peace
Виж целия пост
# 147
Ех тези китайци - уникални са в копирането 1 към 1  newsm62
Виж целия пост
# 148
Е кой, ако не Адри, ще изпробва де що се появи  Mr. Green Hug
Ще взема и аз да се замисля за това китайче  Mr. Green
А всъщност какво й е толкова уникалното на тази странна четка  Thinking
Виж целия пост
# 149
Момичета, да си повторя питането от по-предна страница.. някой ползвал ли е четки на Импала -- или да питам в евтинката тема Simple Smile

Много ми беше любопитно дали все пак стават за нещо. Никога не съм ползвала четки и честно казано ми се свидят парите за нещо по-квалитетно.

Гледам, че обсъждате и китайски четки  Laughing също ме устройва, можете ли да ми препоръчате нещо за нанасянане на фдт?

Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия