Четки за грим 2

  • 63 478
  • 751
# 150
Може ли линк на продавача
Виж целия пост
# 151
Момичета, Ф80 има ли нещо общо с тази на Ecotools  http://www.makeupalley.com/product/showreview.asp/itemid=152765/bamboo-buffing  ,прилича ми като четката на Жаки от първата стр. (при нейните е номер 12 ) ,но може и да бъркам  Thinking   А също от линка на Пух ми прилича на този мъник http://www.buyincoins.com/new_en/details/flat-top-buffer-foundat … roduct-21212.html .  Т.е. чудя се да бъда ли икономична и да си поръчам четчицата от китайския сайт ? Blush
Виж целия пост
# 152
Е кой, ако не Адри, ще изпробва де що се появи  Mr. Green Hug
Ще взема и аз да се замисля за това китайче  Mr. Green
А всъщност какво й е толкова уникалното на тази странна четка  Thinking
  И аз щях да питам всъщност при нанасянето на ружа с нея има ли разлика от една голяма стандартна четка за руж? че и аз съм тръгнала да поръчвам от този сайт, та се замислих и за тази четка....
Виж целия пост
# 153
Съжалявам, че съм пропуснала тази тема. По-рано споделих другаде тази четка http://www.jeandarcel.bg/458-%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D0% … %D1%80%D0%B0.html споделям я отново, вместо досадното ''запис'' Simple Smile
Виж целия пост
# 154
Момичета, Ф80 има ли нещо общо с тази на Ecotools  http://www.makeupalley.com/product/showreview.asp/itemid=152765/bamboo-buffing  ,прилича ми като четката на Жаки от първата стр. (при нейните е номер 12 ) ,но може и да бъркам  Thinking   А също от линка на Пух ми прилича на този мъник http://www.buyincoins.com/new_en/details/flat-top-buffer-foundat … roduct-21212.html .  Т.е. чудя се да бъда ли икономична и да си поръчам четчицата от китайския сайт ? Blush

Не съм ги ползвала тези четки, но първата на Екотуулс съм я виждала. По-скоро има общо с тази на ЕЛФ  Wink
На Ф80 основната разлика й идва точно от различната форма - не е така разперена, по-гъста, прибрана и стегната е  Peace
Виж целия пост
# 155
да, понеже и аз съм хвърлила око на такъв тип четка, та ги оглеждам..според мен разликата идва точно от това колко гъсти и набити са космите, при някои дори от картинката си личи колко са рехави мековати, а според мен този тип четка изисква задължително по-горните качества....този мъник и аз го загледах, изглежда ми доста" набит" Mr. Green Mr. Green, чудя се за него и аз...
Виж целия пост
# 156
veselina_s_p ,благодаря ти,тогава хич няма да я гледам Екотулс     bouquet
te_dda ,сега и аз и се чудя ,само да разбера как стават поръчките  Laughing
Виж целия пост
# 157
А всъщност какво й е толкова уникалното на тази странна четка  Thinking

Оригиналната не съм я пробвала на лице. Само съм я държала и пипала с ръка. Тоова, което мога да кажа за имитацията е, че това е най-нежното нещо, което е докосвало лицето ми и нанася руж перфектно с едно движение. Чудесна е и за контуриране на скули.

Дотук, по спомен от огледа на оригинала, единствените две разлики, които открих са:

На върха на дръжката на оригинала има изписано 27 от едната страна, а от другата има сериен номер от цифри и букви. На ментето има само 27, без сериен №.

На оригинала точно над дръжката се вижда връзката, с която са прихванати космите. На имитацията не се вижда връзка.


за повече, трябва да имам и двете в ръцете си. Но изхождайки от това, че космите на герленската четка бяха идентични с истинската, готова съм да очаквам, че и с тази ще е така  Peace
Виж целия пост
# 158
Момичета, да си повторя питането от по-предна страница.. някой ползвал ли е четки на Импала -- или да питам в евтинката тема Simple Smile
 
И аз преди малко питах в темата за Импала за една четка, макар че май темата не е много посещаема не знам защо. Peace
Ето, тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=633207.msg24214196#msg24214196
Виж целия пост
# 159
Всъщност аз имам една четка на Импала - за сенки се води. И аз не знам защо я взех, може би от любопитство  Crazy Странна е четката, една междинна големина - нито малка, нито достатъчно голяма  Thinking Аз я ползвам чат-пат за някой детайл, като го закъсам и основните четки са ми мръсни с други цветове  Crazy
Не е чак лоша - не се скубе и е мека. Но пък с тази големина не става да я ползвам за хубаво нанасяне на основен цвят. За детайли е малко голяма.
Гледах една тяхна скосена за очна линия. Тя изглеждаше с хубава и удобна форма. Но аз си имам такава и не съм я купувала.

Виж целия пост
# 160
А всъщност какво й е толкова уникалното на тази странна четка  Thinking

Оригиналната не съм я пробвала на лице. Само съм я държала и пипала с ръка. Тоова, което мога да кажа за имитацията е, че това е най-нежното нещо, което е докосвало лицето ми и нанася руж перфектно с едно движение. Чудесна е и за контуриране на скули.

Дотук, по спомен от огледа на оригинала, единствените две разлики, които открих са:

На върха на дръжката на оригинала има изписано 27 от едната страна, а от другата има сериен номер от цифри и букви. На ментето има само 27, без сериен №.

На оригинала точно над дръжката се вижда връзката, с която са прихванати космите. На имитацията не се вижда връзка.


за повече, трябва да имам и двете в ръцете си. Но изхождайки от това, че космите на герленската четка бяха идентични с истинската, готова съм да очаквам, че и с тази ще е така  Peace
Абсолютно верни са сравненията. Моята е оригинална и всичко съвпада точно. Peace
 27 и числа с букви, връзката, супер мека. Разкошна четка! Heart Eyes
Виж целия пост
# 161
Здравейте, наскоро се рових из сайтовете и открих, че четките на KENT са с нов дизайн и с нови по-ниски цени! Аз ползвам две от тях и съм много доволна. Има ги в български сайтове http://www.kozmetika.bg/browse/144_%D0%A7%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%B … D1%80%D0%B8%D0%BC и в някои аптеки Simple Smile
Да аз писах преди 2 дни в придобивките, че вече си взеха такава:

Но ме тръшна страшна ангина и съм болна Sad, та не мога да дам отзиви още. Wink
Но като размер е по-голяма главата и от тази на предишната 4ка от серията им с червените дръжки.
Виж целия пост
# 162
 Хоп, и аз да се запиша. Поръчах си тези и сега ги чакам http://img01.taobaocdn.com/imgextra/i1/698627119/T2eSdMXgBcXXXXX … 1%21698627119.jpg
Виж целия пост
# 163
След седмица ползване, заявявам категорично, че експертната четка на Саманта Чапман, нанася ФДТ, ББ и микс от двете, много по-добре от стиплинг четката й.

Сега кажете какво приложение мога да й намеря на стиплинга. Руж, хайлайт, предполагам  newsm78 Въпроса е в какво е най-добра.
Виж целия пост
# 164
Според мен просто трябва да експериментираш и ще разбереш  Wink На всеки са му удобни различни четки и ги ползва различно. Няма строги правила  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия