Четки за грим 2

  • 63 478
  • 751
# 165
Веси, гледай сега каква си  Mr. Green. Хич нямам време за експерименти. Всичко се прави преди излизане и няма време за проба-грешка.
А и си е друго някой да я похвали по-така, ще погледна с друго око на нея, че нещо съжалих че я взех при положение че си имам експертната. Иначе си ми харесва де, но не и за ФДТ.
Виж целия пост
# 166
Правилно ти е казала Веси,че всичко е проба-грешка.  Simple Smile   Hug
На мен пък стиплинга ми е идеален за ФДТ и ВВ крем.  Peace
Иначе ми се струва,че я хвалеха ,че е много добра за нанасяне на кремообразен руж( така ли се казваше... Blush).  Thinking
Виж целия пост
# 167
Ами аз имам само Експерта и не мога да ти дам готов отговор за стиплинга  Wink
Но наистина, пробвай я няколко дни подред по различен начин и ще видиш как ти пасва най-добре. Едва ли ще стане грозно, за да се налагат поправки  Peace И аз сутрин се гримирам преди работа. Уикенда съм почивка от такива неща, така че каквито проби правя и моите са сутрин  Wink
Виж целия пост
# 168
Мац, точно за кремообразен руж - аха да си пратя всичките кремообразни в размените, защото с пръсти хич не ми се получават, а подходяща четка нямах, и ми пристигна стиплинга на Сам. Вчера и днес я ползвам с ружа на ЕЛФ и е С-У-П-Е-Р! Heart Eyes Не мисля, че някога ще изляза отново без руж, ако ще и да нямам нищо друго на лицето Crazy
Виж целия пост
# 169
Днес поръчах Setting четката на РТ,надявам се да ми свърши работа за хайлайт Peace

Голямата пухкава четка на РТ за пудра върши ли работа за скинфиниш?
Виж целия пост
# 170
Мац, точно за кремообразен руж - аха да си пратя всичките кремообразни в размените, защото с пръсти хич не ми се получават, а подходяща четка нямах, и ми пристигна стиплинга на Сам. Вчера и днес я ползвам с ружа на ЕЛФ и е С-У-П-Е-Р! Heart Eyes Не мисля, че някога ще изляза отново без руж, ако ще и да нямам нищо друго на лицето Crazy

+1  Simple Smile
Аз всякакъв руж слагам с нея и не се сещам да съм постигала по-добър резултат. Имах и четката за руж на РТ (вече не, защото дъщеря ми я съсипа) и никак не ми хареса. Грамадна и толкова мека, че чак не загребва продукт, каквото загребе пък се разхвърчава.

Някой ползвал ли е четки на Liz Earle? Гледах днес клип, в който се хвалеше тази четка. Доставят и до България.



http://uk.lizearle.com/
Виж целия пост
# 171

Аз всякакъв руж слагам с нея и не се сещам да съм постигала по-добър резултат.


Е това вече е отговор!  Hug
Виж целия пост
# 172
Уточнявам, че го правя с въртеливи движения, не с лека ръка. Даже с червения руж на Здрач става супер. И с любими червила вместо кремообразен руж.  Mr. Green
Виж целия пост
# 173
Ще го имам предвид. Кремообразни ружове не ползвам, засега, но другите ги слагам с четката на Есенс. Довечера ще я измия стиплинга и утре ще я пробвам с руж.
Виж целия пост
# 174
Имате ли мнение за тези четки на ЕЛФ, струват ли си
http://eyeslipsface.co.uk/en/restofworld/brush-sets/11-piece-bru … ction/invt/85015/
Виж целия пост
# 175
Не са им лоши четките. Аз имам само най-дясната, но доколкото знам и другите са добри. Имам и калъфа - супер удобен и събира много неща. Аз между четките си бутам по някоя и друга кутийка с други продукти  Wink Достатъчно е голям да ми събере спокойно всички четки, които са ми нужни дори за детайлен грим  Peace
Виж целия пост
# 176
Благодаря ти veselina_s_p.
И аз така слагам спирали, моливи при четките. Така ми е по удобно. Сега ползвам един калъф на Шанел същата форма, но вече няма място за повече.
Ще ги поръчам тези четки.
Виж целия пост
# 177
Влизам отново да похваля тази четка - имитацията на NARS

По-естествен и перфектно нанесен руж не съм носила никога  Heart Eyes Абсолютно съм очарована. Предполагам, че оригиналът е още по-прекрасен, с оглед на това, че ментето бие всички четки на Сигма, Мак, Екотуулс и Инглот, които съм пробвала като цена  Crazy
След малко ще направя реални снимки на моето китайче  Heart Eyes
Виж целия пост
# 178
Няма по-добра четка за руж от оригиналния Нарс за мен. Зарязах всички други и ползвам само тази.
Виж целия пост
# 179
Малко снимки:

Китайски "NARS" за $5  Mr. Green
На последната снимка се вижда колко добре и равномерно загребва от ружа  Heart Eyes

Скрит текст:

Китайски "Guerlain" за $2.50  Laughing

Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия