Четки за грим 2

  • 63 479
  • 751
# 510
В момента се чудя дали да си взема четка за фон дьо тен, но не от стандартните четки за фон дьо тен, а едни такива по-пухкави, малко по-белички отпред, не знам как точно се казват. Определено сенките за очи и пудрата за лице ми харесват повече, когато ги нанасям с пухкава четчица и много се замислям дали и фон дьо тенът би стоял по-добре с четка.  Thinking Някой има ли подобна (може и на друга марка) и пробвал ли я е за нанасяне на фон дьо тен да разкаже има ли разлика отколкото нанасянето по друг метод?
Виж целия пост
# 511
Зависи какво покритие искаш. За по-плътно покритие, пухкавите четки не са най-добрият вариант. В този случай е по-добре четката да е по-гъста. Аз ползвам Сигма Ф80

Но трябва да се поръчва от САЩ. На нашия пазар може да пробваш с една нова четка на Ебелин:

Търси я в ДМ  Wink
Виж целия пост
# 512
Ами определено искам малко по-плътно покритие. В момента нанасям фон дьо тена с пръсти и после съвсем леко с  гъбичка отгоре замазвам. Така успявам най-равномерно да го размажа без да личи и си мисля дали с четка би могло да стане по-плътно покритие.  Rolling Eyes Пробвала съм и с други четки да го нанасям, но не ми допада толкова, колкото описания от мен метод. Такава четка обаче не съм пробвала и затова се чудех.
Между другото точно тази четка на Ебелин я гледах в ДМ и се чудех дали да я взема. Може и да пробвам с нея. Благодаря за съвета.
Виж целия пост
# 513
За мен лично метода за нанасяне на ФДТ с потупване, дава най-естествен завършек  Peace Може да се напласти и повече продукт.
Пробвай с четката на Ебелин, мисля че ще ти хареса  Wink
Виж целия пост
# 514
Моите дилеми с четките продължават  Confused Изгледах де що има клипове в ютуб и не мога да реша какво точно да си поръчам. Принципно исках четки на Сигма, искам и някои но Мас. На Мас каква е цената на 217 и тази бялата с ъгъла? Специално за бялата имам питане, ако някой е ползвал и Мас и Сигма има ли съществена разлика?
Да ви кажа, вчера набутах всички четки на Сигма в коша и накрая като ми изписа 30 долара доставка се отказах да поръчвам. Ще взема наистина да поизчакам с надежда на черния петък да е безплатна доставката.
Иначе основно искам F80 E30 E25 и Е55. Искам и четка за руж и хайлайт, но не знам коя е най-удачно да взема, като се има в предвид, че не мога да си слагам руж, нито да бронзирам, все още се уча, но не ми се получава и се чудя дали причината е в мен или в четките ми. Моите са бамбуковите на ЕЛФ - ъгловата за руж и комплексната, която по-често ползвам за пудра.
Като че ли ми харесва Сигма F35 - Tapered Highlighter, но ако върши същата работа като четката в Кор колекцията на Риъл Техник, може да я пропусна  newsm78
Последното ми питаме в момента е дали някой ползва този кит http://www.sigmabeauty.com/Synthetic_Kabuki_Kit_p/smax04.htm и дали с него може да се избегне купуването на по-горните четки - може ли освен за фон-дьо-тен да се ползва за бронзант, руж и хайлайт? Или по-добре да инвестирам в други четки една по една?
Виж целия пост
# 515
Моите дилеми с четките продължават  Confused Изгледах де що има клипове в ютуб и не мога да реша какво точно да си поръчам. Принципно исках четки на Сигма, искам и някои но Мас. На Мас каква е цената на 217 и тази бялата с ъгъла? Специално за бялата имам питане, ако някой е ползвал и Мас и Сигма има ли съществена разлика?
Да ви кажа, вчера набутах всички четки на Сигма в коша и накрая като ми изписа 30 долара доставка се отказах да поръчвам. Ще взема наистина да поизчакам с надежда на черния петък да е безплатна доставката.
Иначе основно искам F80 E30 E25 и Е55. Искам и четка за руж и хайлайт, но не знам коя е най-удачно да взема, като се има в предвид, че не мога да си слагам руж, нито да бронзирам, все още се уча, но не ми се получава и се чудя дали причината е в мен или в четките ми. Моите са бамбуковите на ЕЛФ - ъгловата за руж и комплексната, която по-често ползвам за пудра.
Като че ли ми харесва Сигма F35 - Tapered Highlighter, но ако върши същата работа като четката в Кор колекцията на Риъл Техник, може да я пропусна  newsm78
Последното ми питаме в момента е дали някой ползва този кит http://www.sigmabeauty.com/Synthetic_Kabuki_Kit_p/smax04.htm и дали с него може да се избегне купуването на по-горните четки - може ли освен за фон-дьо-тен да се ползва за бронзант, руж и хайлайт? Или по-добре да инвестирам в други четки една по една?
Не се знае дали като са комплект са толкова хубави като единичните. Много пари ми се виждат като сложиш и доставката.Аз съм си купувала имитации които също ме устройват като качество
Виж целия пост
# 516
На Мас каква е цената на 217 и тази бялата с ъгъла?
217 беше 40лв някъде.

Апропо вчера в Дъглас, понеже чакахме за прожекцията и имах време за размотаване, загледах четките на Барбара Хофман. Освен красивите дървени лакирани дръжки, подобни на тези долу в  Сефора на MUFE, могат да се похвалят и с естествен косъм, или поне на мен така ми се сториха. Видяха ми се много меки и хубави.

Аз съм в момента със Сигма Е45 и много си я харесвам. Но ми се поразроши доста с времето, защото и загубих похлупачето за пухкавина. Joy
Виж целия пост
# 517
109 за мен е страхотна. За контур ми хареса повече от 168  Blush
А на тези двете какви са им цените?
kopche благодаря за инфото   Hug Ти имаш ли тази четка на Nanshy, за която питах, че не разбрах. Ако да, може ли да ми я сравниш спрямо Ебелин. Днес си купих тази на Ебелин, много малка ми се струва, но все пак реших да я пробвам. Измих я и чакам да изсъхне, може би утре ще я тествам. Видях, че имат и пухкава четка за очи, ако тази ми хареса, може да я купя и нея.
Виж целия пост
# 518
А къде намирате тези четки на Ебелин? В ДМ в Мол София има само от тези чисто черните, проскубващите се. Вчера бях там и нямаше тази четка със сигурност  newsm78
Виж целия пост
# 519
Провери в друго ДМ или след някой друг ден в мола, нормално е да се изчерпват нещата. И аз днес взех последната четка от близкото ДМ.
Виж целия пост
# 520
Продължавам да дебна  Mr. Green
Мерси!   bouquet
Виж целия пост
# 521
От този сайт пазарували ли сте?
http://www.love-makeup.co.uk/brushes-accessories-c-16.html?filte … id=34&sort=3a
Има четки на Сигма и като сравних цени, доставки и т.н. Тези от сайта на Сигма с доставката до БГ и ддсто излизат по-скъпо, а тук има безплатна доставка над 50 паунда до английски адрес. Доставят и до БГ, но все още не съм пробвала колко ще излезе. Имат и тази пудра, която отдавна искам, но в момента е изчерпана http://www.love-makeup.co.uk/neutral-powder-p-5009.html
И още много видове четки.
Виж целия пост
# 522
Добре изглежда сайта  Grinning И са добри условията за доставка. Може да го пробвам по някое време  Crazy
Виж целия пост
# 523
А къде намирате тези четки на Ебелин? В ДМ в Мол София има само от тези чисто черните, проскубващите се. Вчера бях там и нямаше тази четка със сигурност  newsm78

днес купих от ДМ в МОЛ Сердика, от всички видове имаше по 7-8 бр  Peace
Виж целия пост
# 524
Добре изглежда сайта  Grinning И са добри условията за доставка. Може да го пробвам по някое време  Crazy
И аз ще ги пробвам, гледах хубави ревюта за четките на Краун, може и от тях да взема  Crazy
тези също са ми много симпатични  Heart Eyes
http://www.love-makeup.co.uk/brushes-accessories-c-16.html?filte … id=79&sort=3a
Искам калъф за четките ми, но с капак. Нещо като тези на Сигма, в които идват сетовете. Искам да ми стои на тоалетката, но да са покрити, за да не събират прах.
Ще потърся в ибей. Дано намеря подобен.

Изпробвах четката на Ебелин. Не ми хареса  Sad Твърда ми е и не размазва хубаво фон дьо тена, става на черти, накрая завърших грима на лицето с плоската четка за пудра на Елф, много повече ми харесва как се нанася фон дьо тена с нея. Тази на Ебелин не мисля да я ползвам повече за това, ама така като гледам, май няма да я ползвам въобще, не се сещам какво друго приложение може да й намеря  Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия