Четки за грим 2

  • 63 479
  • 751
# 495
109 за мен е страхотна. За контур ми хареса повече от 168  Blush
Виж целия пост
# 496
mac 168 е по скоро за очи , аз имам едно китайско копие на четката, а 109 е по скоро за лице , зависи за какво то трябва
Виж целия пост
# 497
Това четка за очи?!?  Shocked
Виж целия пост
# 498
Имам the very crock set на Зоева и не съм доволна. Не знам как са като качество новите четки с черните дръжки, но със сигурност са по-добри от моите. Бамбоо сета също не струва.
Виж целия пост
# 499
mac 168 е по скоро за очи , аз имам едно китайско копие на четката, а 109 е по скоро за лице , зависи за какво то трябва

Определено не е за очи.  Peace
Ел,   bouquet реши ми драмата. Скосена като 168 ще си взема на Сигма Heart Eyes
Виж целия пост
# 500
еее тя моята дето е копие пише mac 168 ама е наистина малка , просто е за очи явно и номера и е грешен .......... Embarassed
Виж целия пост
# 501
Ел,   bouquet реши ми драмата. Скосена като 168 ще си взема на Сигма Heart Eyes

168 е по-добра от скосената на Сигма  Wink
Виж целия пост
# 502
еее тя моята дето е копие пише mac 168 ама е наистина малка , просто е за очи явно и номера и е грешен .......... Embarassed

Mac 168 на.вид е като снимката която е показала Elle-méme по горе.
Виж целия пост
# 503
Ел,   bouquet реши ми драмата. Скосена като 168 ще си взема на Сигма Heart Eyes

168 е по-добра от скосената на Сигма  Wink

В това съм сигурна, но 2-те наведнъж не ми се купуват. Ще взема 109 на мас и скосената на сигма Laughing
Виж целия пост
# 504
Преди половин година поръчвах четки на Сигма и не отидоха на митница, въпреки че бяха около 60-70$
Сега искам да си взема четка за контуриране и вчера бях в Мак. Колебая се между 109 и 168, но консултантката, която случих много ме подразни и си излязох с празни ръце.  Rolling Eyes
А къде отидоха - в пощата или UPS ти ги донесе до вратата? Най-икономичната тарифа за доставка ли ползва? Имаше още 2 варианта, но те вече бяха безумно скъпи от порядъка на 50 долара  Shocked
Виж целия пост
# 505
109 за мен е страхотна. За контур ми хареса повече от 168  Blush
Подкрепям. Супер добра е 109. Heart Eyes
Виж целия пост
# 506
Аз станах вече като рекламен агент, но хвърли едно око на четките на Zoeva. Те са с доставка до БГ $9 и са от Германия, тъй че няма митници. Казват, че са по-добри от Сигма. Аз до седмица-две ще имам лични впечатления и ще споделя дали наистина е така  Peace

https://www.zoeva-shop.de/en/brushes-accessories/
Адри, Зоева с тракинг номер ли пращат до БГ?
Виж целия пост
# 507
Адри, Зоева с тракинг номер ли пращат до БГ?

Нямам идея, в петък ще поръчвам.
Виж целия пост
# 508
А някой ползвал ли е такава четка http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00AKL3ETS/ref=ox_sc_sfl_titl … id=A34ZM370693RJK
Много ми прилича на Сигма F80.
Виж целия пост
# 509
Дa. A също и на плоската четка на Ебелин-за 10лв. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия