Четки за грим 2

  • 63 479
  • 751
# 525
Мернах четка за пудра на DiFerro,някакви мнения за нея предвид цената от около 6 лв.?
Пише,че е от ест. косъм,има си капаче за затваряне..Доста мека ми се видя на пипане.
Виж целия пост
# 526
Здравейте момичета, тук съм написала, за четките, които имам и използвам и реших да постна тук, ако мога да бъда полезна на някой.

част 1 : http://blogbyzara.blogspot.com/2013/07/blog-post_8.html
част 2 : http://blogbyzara.blogspot.com/2013/07/blog-post_8.html
Виж целия пост
# 527
В моментa всички четки на Real Techniques са с 20% намаление в Escentual.
Виж целия пост
# 528
Къде е този магазин?
Виж целия пост
# 529
Тук
http://www.escentual.com/make-up/accessories/?p=3
Виж целия пост
# 530
В моментa всички четки на Real Techniques са с 20% намаление в Escentual.
Ако имаш код за 15% отстъпка, в http://www.lookfantastic.com/home.dept излизат по-евтини, понеже доставката до БГ е безплатна  Peace
Виж целия пост
# 531
Сутринта използвах за първи път четките на Real Techniques, които получих вчера.
За Duo-fiber комплекта - единствената четка, която ми хареса, е тази за контур.
Най-малката, която е за очи, е много твърда и боде.
Голямата пък с нищо не е по-различна от тази на Ebelin, която имам. Много са ми рехави... Сутринта си сложих прахообразна пудра с нея....ами не ми е удобна....предпочитам кабуки.
Starter set-а определено ми хареса. Имах подозрения за pixel четката, с която се нанася очна линия. Но ми се получи много добре.
ББ крема нанесох с експертната четка и също много ми хареса. Освен това след това се изми супер!
Обикновено не обичам да слагам бб/фдт с четка защото после трудно ги мия, но с тази нямах проблем.
Виж целия пост
# 532
За Duo-fiber комплекта - единствената четка, която ми хареса, е тази за контур.
Най-малката, която е за очи, е много твърда и боде.
Голямата пък с нищо не е по-различна от тази на Ebelin, която имам. Много са ми рехави... Сутринта си сложих прахообразна пудра с нея....ами не ми е удобна....предпочитам кабуки.

Голямата и аз си мисля, че няма да ми е удобна, защото предпочитам кабукита. Всъщност аз си поръчах комплекта най-вече заради четката за контур, пък на другите ще им измисля приложение със сигурност  Whistling Само да вземат да дойдат най-после  Tired
Виж целия пост
# 533
Много се забавиха! Не ми се беше случвало, и моите, шипнати в понеделник още ги няма Sad
Виж целия пост
# 534

Ако имаш код за 15% отстъпка, в http://www.lookfantastic.com/home.dept излизат по-евтини, понеже доставката до БГ е безплатна  Peace

А как се сдобива човек с такъв код за 15% отстъпка?
Виж целия пост
# 535
Вече съм горда притежателка на четката за фон дьо тен на Ебелин, но с какво да я мия и някакви препоръки? Досега слагах с пръсти и та затова питам  Embarassed
Виж целия пост
# 536

Ако имаш код за 15% отстъпка, в http://www.lookfantastic.com/home.dept излизат по-евтини, понеже доставката до БГ е безплатна  Peace

А как се сдобива човек с такъв код за 15% отстъпка?
Аз съм регистрирана отдавна в сайта и съм пускала две-три малки поръчки и затова от време на време ми пращат код. Той е персонален и ще го ползвам, затова си го стискам  Embarassed
Иначе често пускат кодове за отстъпки, пращат ги по мейл, но може да си търсиш и в сайтовете за отстъпки, например тук
http://www.vouchercodes.co.uk/
http://www.vouchercodes.co.uk/search/?q=lookfantastic
В момента има и кодове на самия сайт
http://www.lookfantastic.com/health-beauty/offers.list
Успех с пазаруването  Peace
Много се забавиха! Не ми се беше случвало, и моите, шипнати в понеделник още ги няма Sad
Извинявай, ако си писала по-рано, от кой сайт ги поръча?

mystery_girl
В интернет има много клипчета за това, ето едно от тях http://www.youtube.com/watch?v=ktWSfk5vRLI
Виж целия пост
# 537
От HQhair.
Виж целия пост
# 538
Много сайтове станаха, човек вече не знае къде да гледа.
Набрах си поръчката там и без да имам акаунт, автоматично ми начисли 20% отсъпка и подарък сет на Лореал. Доставката до БГ е безплатна. Излиза с 3 паунда по-евтино от lookfantastic
А в момента има промо на четката за руж в Амазон.
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004TSFBJO/ref=ox_sc_act_titl … id=A3P5ROKL5A1OLE
Оооо и на всичкото отгоре мога да добавя и код за още 15% отстъпка http://www.vouchercodes.co.uk/hqhair.com
Lodsi   Hug от тук ще се поръчва  Party
Виж целия пост
# 539
Момичета, някоя успя ли да поръча от сайта на Zoeva? Аз се боря неуспешно от няколко дни и не ми се получава плащането  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия