The Walking Dead - Тема 2

  • 17 203
  • 739
# 690
Хубу де и на Рик съм навита, щом е за бъдещето  Flutter
Най- съм навита на Мориси де  Mr. Green
Виж целия пост
# 691
Кой е Мориси?
Виж целия пост
# 692
Сарко мъ! Пуцът на кой мислиш, че ще я носи тая бира!!!!

На мене, права си.  Flutter
Виж целия пост
# 693
Изобщо не разбирам , къде се строихте Rolling Eyes. На север ! Валът ни пази !
Виж целия пост
# 694
Губернатора
Виж целия пост
# 695
О, той си имал име!  hahaha
Виж целия пост
# 696

Нели ше изравя зомбитата изпод снега!


Кво? На мен черната работа Thinking Аз си мислех да си лЕжа и да ми пъхате храна в устата hahaha
Виж целия пост
# 697
еми Латето ще ти помага, защото е виновна!
Виж целия пост
# 698
Мда, сега само трябва да я прецакам да свърши цялата работа Whistling
Виж целия пост
# 699

Хмммм, силно се съмнявам.  Mr. Green А, виждам, че сте се разпределили.  Whistling

Изобщо не разбирам , къде се строихте Rolling Eyes. На север ! Валът ни пази !

 Joy Joy Joy Всички марш под строй към Вала!


Ама така ше те фрасна някой ден! Пак ли тест за имена ше правя, а?

За какво е виновна Латето?
Виж целия пост
# 700
Ми да, кво, за тоя сериал не съм правила.  Mr. Green
Виж целия пост
# 701
Няма да ги отравяме , нали ще ядем и пием ! На пролет като омекнат(поразмразят) , ш`ги боднем набързо .

Невинна съм !
Виж целия пост
# 702
Аууу, иууу.  Close
Виж целия пост
# 703
Чакайте, че пропуснах да коментирам важен момент:

Сарко мъ! Пуцът на кой мислиш, че ще я носи тая бира!!!!

На мене, права си.  Flutter

Кво? I mean, КВО?  hahaha hahaha hahaha

Хубаво, в новата тема тест за имената на героите. Ще има и трудни въпроси, но само привидно.  Whistling
Виж целия пост
# 704
Е, кво, кво?  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия