The Walking Dead - Тема 2

  • 17 203
  • 739
# 675
Скоро преговарях, не че имам особено силна памет.  hahaha

Не се оправдавай, връткала си ги тези кадри  hahaha

За ко мий да ги връткам тези пък точно.   Mr. Green Само два епизода съм гледала по повече от два пъти.  Whistling

Саркът, Ването направи ценен принос! Пиши: длета, чукове. Вие ще дълбаете, аз ще стоя къде? На топло!  Sunglasses

Смоуки, моля те, как така "един мъж" за Алън Рикман? Като ще е гарга, да е рошава.  Mr. Green

Виж целия пост
# 676
Саркът, Ването направи ценен принос! Пиши: длета, чукове. Вие ще дълбаете, аз ще стоя къде? На топло!  Sunglasses

Пиша. Няма да дълбая, пък ти да спиш. Full stop.
Виж целия пост
# 677
Няма да спя, няма, обещавам.  Flutter Ще готвя топла храна. Просто няма начин да ме изкараш на студа, ако имам вариант да съм извън него. Mr. Green
Виж целия пост
# 678
Какъв секс...Виж ги кви са мърляви всичките  Mr. Green
Мда, пък и гащите не си сменят hahaha
Виж целия пост
# 679
Няма да спя, няма, обещавам.  Flutter Ще готвя топла храна. Просто няма начин да ме изкараш на студа, ако имам вариант да съм извън него. Mr. Green

Тогава може ли аз да спя, ти да готвиш, а Ването да дълбае зомбита?  Flutter
Виж целия пост
# 680
Не, защото твоето спане не допринася никак за общото благо, или ако допринася, то е в твърде стеснения аспект на това, че няма да ни лазиш по нервите, оплаквайки се от студа.  Mr. Green

Излязла е играта с Дъ Диксън Брос. Норман много си я хвали.  Laughing
Виж целия пост
# 681
Не, защото твоето спане не допринася никак за общото благо, или ако допринася, то е в твърде стеснения аспект на това, че няма да ни лазиш по нервите, оплаквайки се от студа.  Mr. Green

Стеснен аспект? Определено не си често около мен през зимата.  hahaha
Виж целия пост
# 682
Не съм, я, нали не излизам! hahaha
Виж целия пост
# 683
Начи, знаех си, че т'ва ше кажеш!  hahaha
Веднага ште контрирам, като кажа, че аз излизам щот ми се налага. Т'ва да работиш е ужасно просто.  Tired

И мрънкам. Мрънкам до Бога!  Mr. Green
Виж целия пост
# 684
Начи най - логично е Саркът да дълбае щот обича зомбита,
Пуцът да готви и да пренася касите с бира, щот за Саркът нямам доказателства за готварските и умения, а пък на Пуцът съм готвила неща.  
А за мен! За мен, както винаги остава най - трудната задача на летописец! Ще предам информацията за бъдните поколения по възможно най - достоверния начин, безпристрастно.
Нели ше изравя зомбитата изпод снега!

Виж целия пост
# 685
О, не става. Ше си легна, ако поне бирата не ми зачислите...
Виж целия пост
# 686
Така бързо разпределихте но остава нещо важно, второто по важност след оцеляването,
ще трябва да ги правим тия бъдещи поколения.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 687
То за таа работа мъж требе, бе, Бумhahaha
Виж целия пост
# 688
Един Дарил ни стига  Flutter
Виж целия пост
# 689
Я, па Бумър къде се подреди!
Начи поколенията ще ги правим на ротационен принцип в почивките.
Сарко мъ! Пуцът на кой мислиш, че ще я носи тая бира!!!! Аз в студЪ няма да замръзвам! Само няма да може да ти я налее, щото ще бърка манджи с големия черпак!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия