The Walking Dead - Тема 2

  • 17 203
  • 739
# 660
Какъв секс...Виж ги кви са мърляви всичките  Mr. Green
Виж целия пост
# 661
E как какъв? Ей такъв

Виж целия пост
# 662
Взеха се младите първия път в аптеката, като взимаха теста. Зомбитата щях да я хруснат Маги втория път, когато отидоха за хапчета за аборт. Затова Маги избесня после. Скоро преговарях, не че имам особено силна памет.  hahaha

Бум, те пък понеже много я показаха тая сцена.  Laughing
Виж целия пост
# 663
 Joy Joy Joy
Пропуснала съм ги изцяло дребните,
но пък съм впечатлена от Лори Холдън колко добре изглежда на 43

Скрит текст:
Виж целия пост
# 664
Ахаа, помня аз, че ставаше нещо в аптеката.  Mr. Green А това между Шейн и Андреа го бях забравила. Каква е смела само.  Laughing
Виж целия пост
# 665
Скоро преговарях, не че имам особено силна памет.  hahaha

Не се оправдавай, връткала си ги тези кадри  hahaha

Бе и Лори имаше изпълнения с Шейн. Че и с Рик.
Виж целия пост
# 666
Бе и Лори имаше изпълнения с Шейн. Че и с Рик.

И виж какво и се случи...  Crazy
Виж целия пост
# 667
Сега ми се яви видение : Мишон метнала в слинг на гърба си един малък , сладък Мърльо(щот всички знаете за еротичния ми блян) търчи , коли и обезглавява зомбита  Crazy

Най важното е : Ако Даръл прави секс да ни го покажат! Пък да видим коя ще го забрави  Wink
Виж целия пост
# 668
Ще го покажат - как иначе  Laughing
Дотогава любопитните могат да тренират с няколко други филма на Норман, където добре се мляска с н-брой жени, че и един мъж за разкош Crazy
Виж целия пост
# 669
Аз да не всявам смут, ама за една година Даръл ако искаше да прави джи-джи-би-джи щеше да го е правил вече  Wink Има му нещо сигурно на момчето  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 670
Ще го покажат - как иначе  Laughing
Дотогава любопитните могат да тренират с няколко други филма на Норман, където добре се мляска с н-брой жени, че и един мъж за разкош Crazy
Тренираме ний , че и във всяка тема тренираме с ........него , но и тук му е ред вече  Mr. Green

Кате , нете чета , не те чета  Wink
Виж целия пост
# 671
Пфу, че много пишете! Много се смях на сцената когато Андреа хвана Шейн за... hahaha

Според мен ще гътнат Хършъл на първо време, предполагам и Мърл. Confused
Виж целия пост
# 672
Не е оптимално и целесъобразно, тогава и на нас ни е студено, а ако са замръзнали, по-трудно ще се мушкат с остри предмети.  hahaha

Гарантирано аз ще съм най-мрънкащата в цялата работа, но пък зомбитата ще са неподвижни и по-малко опасни, коет' си е плюс.  Mr. Green

ей начи! се да си най! а тия дет спим зимен сън през зимата кучета ни яли, нали?
Предстаяш ли си как чегъртам в замръзнало зомби докат спя...
Виж целия пост
# 673
Сега ми се яви видение : Мишон метнала в слинг на гърба си един малък , сладък Мърльо(щот всички знаете за еротичния ми блян) търчи , коли и обезглавява зомбита  Crazy

Точно така си я представям и аз!

Ване, и аз спя зимен сън, или поне ми се иска, ама к'во да направя като трябва да борим чумата?  Mr. Green
Виж целия пост
# 674
Начи ше си приготвя длето и чукче! от ония, с които работят скулпторите... ама остава за следващата зима, че ся вече се запролетява.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия