Какво повече няма да купя - Тема 4

  • 115 755
  • 891
# 825
На Мегияс и на Дайхман не съм купувала, но на дъщеря ми нито едни купени от там не оцеляха и месец.
Аз купувам на Мат Стар - естествена кожа, добра цена, удобни и здрави  Peace
Досега каквото и да сме взели на мат стар е било пълен боклук.
Виж целия пост
# 826
А една чанта как ми легна на сърце Heart Eyes

Чантите им са много хубави. И аз пролетта прежалих едни 180 лв. Embarassed
Виж целия пост
# 827
Аз много харесвам чантите на TSB. Български са, но са ужасно здрави. Изхвърлям ги, защото им минава модата, а не защото са се скъсали или повредили. Цени - последно бяха около 30-40 лв, сега може и да са поскъпнали.
http://www.tsb-bg.com/on/
Виж целия пост
# 828
Аз много харесвам чантите на TSB. Български са, но са ужасно здрави. Изхвърлям ги, защото им минава модата, а не защото са се скъсали или повредили. Цени - последно бяха около 30-40 лв, сега може и да са поскъпнали.
http://www.tsb-bg.com/on/

Трябва да влезете, за да имате достъп до определени ресурси в сайта
РЕГИСТРАЦИЯ В САЙТА НЯМА ! ОБАДЕТЕ СЕ НА GSM: 0889 554723 и ще Ви дадем парола !
 #Crazy
Виж целия пост
# 829
Аз много харесвам чантите на TSB. Български са, но са ужасно здрави. Изхвърлям ги, защото им минава модата, а не защото са се скъсали или повредили. Цени - последно бяха около 30-40 лв, сега може и да са поскъпнали.
http://www.tsb-bg.com/on/

Трябва да влезете, за да имате достъп до определени ресурси в сайта
РЕГИСТРАЦИЯ В САЙТА НЯМА ! ОБАДЕТЕ СЕ НА GSM: 0889 554723 и ще Ви дадем парола !
 #Crazy
Голяма конспирация, тези да не са като масоните. hahaha
Виж целия пост
# 830
Трябва да влезете, за да имате достъп до определени ресурси в сайта
РЕГИСТРАЦИЯ В САЙТА НЯМА ! ОБАДЕТЕ СЕ НА GSM: 0889 554723 и ще Ви дадем парола !
 #Crazy
Е такова нещо за първи път виждам  ooooh!  Shocked Rolling Eyes


Голяма конспирация, тези да не са като масоните. hahaha
Или не им върви търговията и са решили да изкарат някой лев от импулсен телефон  Mr. Green

Виж целия пост
# 831
На Мегияс и на Дайхман не съм купувала, но на дъщеря ми нито едни купени от там не оцеляха и месец.
Аз купувам на Мат Стар - естествена кожа, добра цена, удобни и здрави  Peace
Досега каквото и да сме взели на мат стар е било пълен боклук.

Мат Стар отдавна нямат и те качествени обувки от ест, кожа. Вчера бях в магазина им и там китайски боклуци, че дори и на по-високи цени в сравнение в Паолото и Тенденз.

Мегияс са български, но под всякаква критика. Там дори лявата с дясната обувка може да не си прилича, отвратително лоша изработка.
Виж целия пост
# 832
Брех,все си мислех,че на ТСБ чантите ще са скъпи,а те 30-40лв.  Shocked Ще взема да се отбия,че отчаяно се нуждая от нова ЗДРАВА чанта. Последните 2 пъти от пестеливост си взех китайски и 2-те заминават след 2-3 месеца употреба. Просто се разшиват или пък циповете им се скапват. На едната дръжките й също издадоха багажа. Последната има и изгаряния-оставих я по невнимание за минута на керамичния котлон,той се включил и .. единият джоб е с изгаряния 5-та степен. Crazy
И мен ме учудва тази регистрация в сайта. Що за лудост да не мога да разгледам без регистрация? Че аз за времето,което ще изгубя да се регистрирам,ще разгледам 100 други сайта.  Rolling Eyes Все пак минавам през ТСБ-то на Сточна гара всеки ден и ще разгледам.  Peace
Виж целия пост
# 833
Все пак минавам през ТСБ-то на Сточна гара всеки ден и ще разгледам.  Peace
Къде на Ст.гара?
Виж целия пост
# 834
Това с регистрацията и мен ме учуди, но го видях след като пуснах линка. Интересно, че на мъжката колекция достъпът е свободен. Магазинът е на Сточна гара - като идваш от Централна гара в посока Рилона, точно след сградата на Сточна гара /последно беше някаква чалготека Хистерия или нещо подобно/ преди кръстовището вдясно. Иначе аз съм купувала от подлеза след тунела - големия, който е под кръстовището на 6-ти септември и Цар Борис. Но там магазина го затвориха отдавна мисля. Иначе беше доста голям и имаше богат избор.
Виж целия пост
# 835
Знам го магазина. На заплата ще отида задължително. Благодаря.   bouquet
Ала-Бала,в Пловдив.  Peace
Виж целия пост
# 836
Все пак минавам през ТСБ-то на Сточна гара всеки ден и ще разгледам.  Peace
Къде на Ст.гара?
Виждам, че си от София става въпрос за Сточна гара- Пловдив.
А на центъра в Пловдив до Евроленда, в онзи магазин за чанти също продават такива на ТСБ.
Виж целия пост
# 837

Виждам, че си от София става въпрос за Сточна гара- Пловдив.
А на центъра в Пловдив до Евроленда, в онзи магазин за чанти също продават такива на ТСБ.
Чудесно! Много благодаря! Simple Smile
Виж целия пост
# 838
Все пак минавам през ТСБ-то на Сточна гара всеки ден и ще разгледам.  Peace
Къде на Ст.гара?
Виждам, че си от София става въпрос за Сточна гара- Пловдив.
А на центъра в Пловдив до Евроленда, в онзи магазин за чанти също продават такива на ТСБ.
Схванах аз вече, но доста се почудих къде в Сф на Ст.гара е имало дискотека Laughing
Виж целия пост
# 839
Преди седмица купих скъпи детски чашафи на Тач от хубав магазин след уверение на продавачката колко са прекрасни,че не изпускат боя и са невероятно качествени.
След като ги платих видях,че са произведени в Македония,но реших все пак да не ги връщам.След няколко дни ги изпрах изпускат огромно количество боя и картинката се размаза след изсъхване.Пазя касовата бележка ако продавачката откаже да ми върне парите дали имам някакъв шанс при Комисията за защита на потребителите?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия