Почитатели на исторически филми, period drama и екранизации по романи - 8

  • 66 492
  • 711
# 585
Гледах 1-ви епизод на "Бялата кралица". Впечатлението ми е, че актьорската игра с малки изключения е доста слаба.
Виж целия пост
# 586
Гледах 1-ви епизод на "Бялата кралица". Впечатлението ми е, че актьорската игра с малки изключения е доста слаба.

защо така мислиш?  Simple Smile
Виж целия пост
# 587
Най-накрая свалих Тюдорите и се захващам да го изгледам. Много ме впечатлиха и снимките от Толедо в Аламбра. Била съм там и със сигурност ще сваля и него да го гледам. Изобщо се очертава "тежка" сериална програма за лятната ваканция. hahaha

Снимките са от "Изабел", но и "Толедо" не е лошо сериалче
Виж целия пост
# 588
Най-накрая свалих Тюдорите и се захващам да го изгледам. Много ме впечатлиха и снимките от Толедо в Аламбра. Била съм там и със сигурност ще сваля и него да го гледам. Изобщо се очертава "тежка" сериална програма за лятната ваканция. hahaha

Снимките са от "Изабел", но и "Толедо" не е лошо сериалче

Леле, аз съвсем се обърках...  ooooh!
Виж целия пост
# 589
Гледах 1-ви епизод на "Бялата кралица". Впечатлението ми е, че актьорската игра с малки изключения е доста слаба.

защо така мислиш?  Simple Smile
Ами всъщност не мисля, а виждам. Тази, която играе Бялата кралица например, ми се струва доста зле като актриса. Същото важи и за кралчето. Ама все пак приказка - може и да е интересна.
Виж целия пост
# 590
Много ми хареса Исабел. Макар в началото да ме дразнеше испонския после свикнах. Прекрасен сериал,епизодите са доста дълги.Това ми допада.Много е интересно.
За момента има 9 серии, това ли е първи сезон или е краят на сериала?
Виж целия пост
# 591
13 серии е първия сезон на  "Исабел". Дано скоро и за 9 да станат готови субтитрите.
Виж целия пост
# 592
"Изабел" е наистина качествена продукция - една от най-качествените испански,които съм гледала. Актьорите също са класни, може би затова така ме разочарова актьорската игра в "Бялата кралица".
Виж целия пост
# 593

Много съм впечатлена от този филм Peace Заслужава си.
Виж целия пост
# 594
На мен ми хареса Бялата кралица, свалих си книгите дори.
Да попитам откъде сваляте Изабел?
Виж целия пост
# 595
Имаше я в замунда Wink Мисля и в мастърс
Виж целия пост
# 596
На мен ми хареса Бялата кралица, свалих си книгите дори.
Да попитам откъде сваляте Изабел?

откъде свали книгата?
Виж целия пост
# 597
"Изабел" го почнах отдавна,но съм назад с епизодите,понеже гледам много сериали накуп CrazyВидях,че руснаците са превели до 12еп.,нашите много се бавят с превода.
Виж целия пост
# 598
"Изабел" го почнах отдавна,но съм назад с епизодите,понеже гледам много сериали накуп CrazyВидях,че руснаците са превели до 12еп.,нашите много се бавят с превода.


аз изтеглих първите и още не съм гледала...


и до Бялата кралица не мога да стигна Tired срамота! с това темпо ще прочета поредицата преди да гледам
Виж целия пост
# 599
"Изабел" го почнах отдавна,но съм назад с епизодите,понеже гледам много сериали накуп CrazyВидях,че руснаците са превели до 12еп.,нашите много се бавят с превода.

Къде са тези руски субтитри?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия