Почитатели на исторически филми, period drama и екранизации по романи - 8

  • 66 492
  • 711
# 600
Субтитрите за 9 епизод на "Изабел" излязоха: http://submatrixs.ovo.bg/load/isabel_1x09/1-1-0-706
Виж целия пост
# 601
Субтитрите за 9 епизод на "Изабел" излязоха: http://submatrixs.ovo.bg/load/isabel_1x09/1-1-0-706

  bouquet

Хм...сега пък намерих английски субтитри за оставащите серии. Ако някой се интересува http://subscene.com/subtitles/isabel-first-season/english/710474
Виж целия пост
# 602
На мен ми хареса Бялата кралица, свалих си книгите дори.
Да попитам откъде сваляте Изабел?

откъде свали книгата?
На английски от mobilism.org след регистрация. Линкът им за Червената кралица е недействащ. Не съм я търсила още, защото ми ги обещаха на хартия.
Виж целия пост
# 603
Odysseus- нов сериал,от който са качени (за сега)три епизода в Замунда.
Виж целия пост
# 604
О, много бързо излезе деветият епизод на "Изабел"! Нямам търпение да го изгледам. Наистина качествена продукция. В този смисъл - отзивите за "Бялата кралица" ме отказаха.
И... попаднах на японския сериал "Последната Пепеляшка". Мен ме разби и затова го споменавам - макар да имаме приказки на първа страница, този е тотално съвременен и затова не пускам линк. Романтична комедия е и актьорската игра е супер. Ако има интерес, ще пусна линка. 
Виж целия пост
# 605
Интересно звучи това с Одисей Thinking
Suriyotay, на мен ще ми е интересно, колко е голям?
Виж целия пост
# 606
Понеже съм любителка на испанското кино и сериали,бих препоръчала костюмен такъв "Tierra de lobos"-http://www.imdb.com/title/tt1698445/.
А за любителите на историческите "La princesa de Eboli"http://www.imdb.com/title/tt1637670/
Виж целия пост
# 607
О, много бързо излезе деветият епизод на "Изабел"! Нямам търпение да го изгледам. Наистина качествена продукция. В този смисъл - отзивите за "Бялата кралица" ме отказаха.
И... попаднах на японския сериал "Последната Пепеляшка". Мен ме разби и затова го споменавам - макар да имаме приказки на първа страница, този е тотално съвременен и затова не пускам линк. Романтична комедия е и актьорската игра е супер. Ако има интерес, ще пусна линка. 
А на мен из фейсбук ми попадна японската версия на "Братя Карамазови" Simple Smile)))
Относно "Бялата кралица" - казах си мнението, което не е добро, но пък не се доверявай, защото останалите са го харесали. Може на теб също да ти хареса, на вкус и цвет товарищ нет  Grinning
Виж целия пост
# 608
Еми, trajna, мнението ти ми прозвуча реалистично и да му се доверя си е мой избор...  Grinning.
Относно девети епизод на  "Изабел"  - жестоко!
Гея, "Последната Пепеляшка" е от десет епизода - мини сериал, в Мастърс - сега качиха третия.  Ето, специално за теб... само не помня дали имаш достъп до Мастърс?
http://www.imdb.com/title/tt2759642/
http://DMCA-removal-from-Google/download.php?id=88053&name=L … ella%2001.torrent
 http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=88113&hit=1
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=88178&hit=1
Виж целия пост
# 609
И на мен не ми допадна 'Бялата кралица', блудкав, нелепо феминистки и модернистичен ми се стори - като характери, ситуации, а и женските костюми май са недостоверни  Mr. Green ... За разлика от 'Демоните на Да Винчи', който ми е забавно щурав с всичките си фантазми  Thinking
Виж целия пост
# 610
И англичаните не са очаровани от Бялата кралица. Аз още не съм я гледала.
Виж целия пост
# 611
Те не я одобряват от друга гледна точка- историческа достоверност на детайлите, докато моето неодобрени е откъм ниво на актьорска игра и да - "блудкаво" също е точна дума, Перегрин!
Виж целия пост
# 612
Е-е, сега вече с абсолютно чиста съвест ще го пропусна Naughty
Виж целия пост
# 613
Много благодаря, ще разгледам линковете. Hug
Виж целия пост
# 614
Изгледах 2-ри епизод на 'Бялата кралица',хареса ми отново.Много пищна и красива беше коронацията на Елизабет.Не харесвам много актрисата/Ребека Фъргюсън/,предимно заради актьорската й игра,но визиулно е точно подбрана като персонаж Peace
Сериалът ми е интересен,най-вече откъм историческия период.Четох някои неща,но тотално обърках имената,особено на Хенривците EmbarassedЗнам историята само за ХенриVIII,но за предшествениците му нещо ми куца Mr. Green
Мислех да пускам тема,но прочетох,че няма много очаровани от сериала,за което съм съгласна-не е шедьовър PeaceНо все пак си струва да се обсъдят събитията,поне в исторически аспект. Simple Smile
Исторически подкованите да ни просветлят Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия