Що е то домашна ноктопластика? тема 4

  • 54 376
  • 737
# 420
И аз си взех 9 ватова и от лина гел и за 2,3 мин е ок.
Виж целия пост
# 421
 момичета мисля да жзема тази какво 6те кажете      http://www.ebay.co.uk/itm/36W-UV-Nail-Art-Lamp-Gel-Curing-Tube-L … 2e0#ht_6024wt_973
Виж целия пост
# 422
Всичко купих от meryB от продавалника. Ще и пиша днес да върна лампата и да ми изпрати друга, която не е лед. И аз останах с впечатление, че ламтата е проблема. Гела е Лина ето този заедно със същата база и топ. http://prodavalnik.com/startov-komplekt-s-36w-uv-lampa-120-180-i21306683
Само лампата е друга, попитах я дали става тя каза да, понеже прочетох, че се печало по-бързо и били с по-дълъг живот. Направо ми се доплака до 1ч стоях и нищо не направих  Cry

аз поръвам честто от нея,но не е нано жената..клопректна е  инвс е евтино,ноо....
Виж целия пост
# 423
Здравейте,имам проблем с топ-гел лака.След като го изпека стои като разлято и на места го има,на места не,стои странно и неравно.Някакви идеи защо?
Виж целия пост
# 424
момичета тези пили ползвали  сте ги   какви са ви отзивитв http://www.ebay.co.uk/itm/130556920421
Виж целия пост
# 425
момичета тези пили ползвали  сте ги   какви са ви отзивитв http://www.ebay.co.uk/itm/130556920421

Тези не съм,а и май са само двустранни или греша.Ползвам тези и съм много доволна  Peace

http://www.ebay.com/itm/251023205644?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&am … p3984.m1497.l2649
Виж целия пост
# 426
Момичета, чета ви, но рядко пиша....Моите продукти са почти 99% поръчки от БИК( Buy in coins), Ebay, само две неща съм купила от продавалника. Доста голяма разлика в цените, заради доставките по БГ куриери. В Китайският сайт е безплатна, но понякога чакам до 3 седмици. От миналият май съм изкупила 100 неща с повод или без, но не страдам:)Трупам запаси като полудяла. Ел. пила не ползвам много често, че го нямам усета за нея-може и с обикн.пили. За мен най-важна е базата, че са ми много мазни плочките.
Виж целия пост
# 427
за noneto лесно ли се работи с ел пилата це пилите за ноктопластика много барзо се изхабяват и незнам какво да правя
Виж целия пост
# 428
за noneto лесно ли се работи с ел пилата це пилите за ноктопластика много барзо се изхабяват и незнам какво да правя
Аз работя с ел пила,много е лесно и много бързо става.спестяваш време,все пак от време на време вкл и обикновена пила.
Виж целия пост
# 429
здравейте,слагате ли основа на удължители? от опита ми до сега на всички нокти,на които не съм сложила основа се отлепя гела направо цял,но се чудя за усължителите как стои въпроса? мисля на себе си да направя с удължители и държа да е трайно,защото ще ходя на почивка и не ми се мъкнат всичките неща с мен.

защо гелът понякога стои като гумен? и майка ми,и една приятелка се оплакаха,че са отлепили мек гел,а е скъп.
Виж целия пост
# 430
Здравейте, може ли някои които е имал гел на IBD да ми каже от къде си го е закупил и за колко ?
Виж целия пост
# 431
момичета мисля да взема тази лампа     http://www.ebay.co.uk/itm/36W-UV-Nail-Art-Lamp-Gel-Curing-Tube-L … 2e0#ht_6024wt_973                дали 6те я получа невредима
Виж целия пост
# 432
Здравейте момичета  Hug HugТоку що приключих с подръжката ,че на село тази седмица си оправях градинките и ноктите ми станаха ужасни ,а и бяха много за подръжка ,че повече  от 1 месец не ги бях правила.
Та по повод склада в Пловдив ,намира се срещу централна гара,.от спирката срещу гарата тръгвате по посока смирненски и веднага след китайския ресторант има една уличка в дясно (на ъгъла има баничарница) ,та тръгвате по тази уличка и на 500 метра от лявата страна има една сграда в която има лаборатория писанец , (не съм сигурна за името на лабораторията писанец или някоя друга)    ,та влизате вътре и на партера от ляво има една стая ,та там е склада ,ама преди това трябва да звъннете по тел дали  е там ,защото постоянно ходи до еконт ,да пуска поръчки и не всеки път е там.Тел и е 0879 07 85 95
Аз преди да отида винаги и звъня Peace
Виж целия пост
# 433
dianastml, тази жена дали има профил в продавалник, за да видя какво предлага? За жалост не съм от Пловдив.
iv_beauty, аз не ползвам IBD гел, но знам че другите момичета си го поръчват от ebay, цената е около 20лв.
Виж целия пост
# 434
Ето това и е онлайн магазинаhttp://www.uvlampi.com/ Peace
Трябва да се разтърся и в продавалника ,за да се сетя как беше там Peace
Като кликнете на адрес ,там също е описано къде се намира ,ако не сте ме разбрали Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия