Що е то домашна ноктопластика? тема 4

  • 54 369
  • 737
# 480
слагала съм и по  2 слоя..формата ми е ок и само се чупят..и къси и дълги...а колкото до курсса-им момичета като катерина  без курс,които правят красоти...
Виж целия пост
# 481
Благодаря ти много..чувала съм че хубавите гелове струват по 50,60 лева, затова на този Лина първоначално погледнах малко скиптично но щом вие казвате че сте доволни. До сега съм се правила 3 години в салон и мисля че вече ще се справя и сама, нещо хич не ми се ходи напоследък и пари не ми се дават.

50-60 лв са по-големите количества.IBD е водеща марка, с която се работи в салони и също са скъпи по-големите разфасовки.Тези,които аз показвам са по 14 гр.И при домашна употреба стигат за няколко месеца.

Лината в тази опаковка е чудесен гел.Не се подвеждай по цената.С него карах 5-6 месеца и бях много доволна.След това реших да разнообразя и пак съм доволна.
Виж целия пост
# 482
Момичета, днес си взех розова Лина, обаче в сивата кутийка. Досега съм си вземала розов гел от Лина в бялата кутийка. Обаче този ми се струва по-тъмен newsm78 Дали е само за рисуване като белия Лина, или става и за изграждане? newsm78
Виж целия пост
# 483
Не е задължително да се изкара курс, аз например научих всичко от клипчета и от вас в темата. Правя се от 3 месеца с евтин гел поръчан точно от maryB и нямам никакви проблеми. Даже смело мога да заявя, че се справям доста добре http://www.album.bg/svetoslava85/images/30517815/. Така че dudananails мисля, че проблема е в теб. Бях ти писала да пробваш с друга база, даже ти бях показала коя, но явно не ми обърна внимание. Не съм чула някой да е ползвал твоята база luk. Моят гел е евтин, но съм заложила на скъп обезмаслител и база и нямам проблеми Wink

Съжелявам,че ще изкажа мнение-не съм професионалист,но ноктите ти са тип "птицечовка" (това е мое странично мнение)..иначе тея дни ще си купя нов гел и ще пробвам пак..аз го слагах на 3-4 мм от кожичките,а не както е показано на снимката(не помня кой я постна)...и ще си взема еднократни форми,защото многократните..не ми се получава добре с тях..
Виж целия пост
# 484
Искаше ми се да ти помогна,а ти се заяждаш. Първите ми снимки са още от времето, когато се мъчех да се правя с акрил. Сега ноктите ми определено не са тип "птицечовка", не качам редовно снимки. Мислех, че въпросите ти бяха как да се справиш с чупенето на ноктите, а не да коментираш формата на ноктите ми.
Виж целия пост
# 485
Биби....ноктите ти са страхотни!Точно такива си ги правя и аз и са ми любими като форма и дължина!  Heart Eyes Моля те,не се ядосвай.Аз не виждам къде и каква е тази птицечовка  Thinking  Twisted Evil
Виж целия пост
# 486
Мерси, Елфи  bouquet Hug И аз така си харесвам ноктите, по изравнени и с правоъгълна форма, а не заоблени. "Птицечовка" е по-скоро това  Grinning
Скрит текст:
Виж целия пост
# 487
Всеки сам си решава какво му харесва! Аз не харесвам нокти "птицечовка"
Скрит текст:
, много заоблените
Скрит текст:
, "орлови"
Скрит текст:
или такива- не знам как се водят- 
Скрит текст:
, въпреки, че са много модерни, но уважавам чуждото мнение и вкус!
ПП; Когато се прави изграждане ноктите винаги стават по-дебели в изградената част, защото иначе стрес- зоната поддава и се чупят. Моите са равни и тесни, защото не са ноктопластика, а гел върху ест нокти. Ако се върнете на снимката, която пуснах как се прави изграждане с гел стъпка по стъпка- там също изградената част е по-широка.  Peace
Виж целия пост
# 488
Най-накрая и моите естествени нокти пораснаха, но са изградени с 1мм, тъй като ми се отлепят ъгълчетата в свободния край. Попитах една маникюристка и ми каза да запечатвам нокъта с гел, както при лакиране, но пак ми се отлепят newsm78
Виж целия пост
# 489
И моите са така- защото правя ръбчетата много остри- а пък аз така ги харесвам. Вечно ходя със сек лепило в чантата, ако някое ъгълче подаде.. ooooh!
Виж целия пост
# 490
Ти ми каза веднъж да заобля ъгълчетата и сякаш не се отлепят толкова Crazy
Виж целия пост
# 491
Вземи и сек лепило за всеки случай  Crazy Сега съм с много къси нокти и го нямам този проблем  Whistling
Виж целия пост
# 492
Здравейте , аз съм малко нова в темата за ноктопластика в домашни условия,та искам да попитам понеже сега чета старите теми,извинявам се че задавам въпрос,който сте го обсъждали.
Та въпроса ми е -  искам да си направя френски,как да го запечатам с гел или с UV топ лак.
Голямо чудено му се чудя,понеже още не съм си купила uv гел за френски и ми се иска да го направя с бой акрилни или лак обикновен - Възможно ли е да стане,ако когато засъхне боята или лака,да нанеса отгоре гел за да го запечатам.
Виж целия пост
# 493
Здравейте , аз съм малко нова в темата за ноктопластика в домашни условия,та искам да попитам понеже сега чета старите теми,извинявам се че задавам въпрос,който сте го обсъждали.
Та въпроса ми е -  искам да си направя френски,как да го запечатам с гел или с UV топ лак.
Голямо чудено му се чудя,понеже още не съм си купила uv гел за френски и ми се иска да го направя с бой акрилни или лак обикновен - Възможно ли е да стане,ако когато засъхне боята или лака,да нанеса отгоре гел за да го запечатам.
. Френския може да го направиш и с бял гел, и с боичка, и с лак. Аз лично предпочитам запечатването с гел, не с топ-гел, защото второто след няколко дни сякаш се "изтърква" по краищата. А аз държа маникюра ми да е перфектен. Като цяло си сменям лака често( френски или червен в 90% от случаите, по повод правя нещо шаренко, но много рядко) и не обичам да запечатвам с нищо гелово(защото после за да го махна трябва да пиля). Само с обикновен топ лак Peace За начинаещ е по-добре лак, с белия гел се работи по-трудно- гъстичък е. Успех!  Peace
Виж целия пост
# 494
XXX_ благодаря за бързия отговор.
И аз така правя , но съм ходила само два пъти в салон за да слагат гел,след което почнах сама.Но много ми харесва вградения френски,понеже не мърда месец и не ми се налага да лакирам и прес три дни.Но и не пречи отгоре да си направиш нещо,каквото си пожелаеш.
И да попитам някой ползвал ли е гел на ТРОСАНИ,аз понеже ползвам само такъв но ми идва скъп.Еднофазов или еднобазов се води не  съм сигорна,т.е няма обезмасляване и основи,пилиш и нанасяш.В момента чета за гел на IBM - дали предлагат такива който не се нуждаят от обезмасляване и основи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия