ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 406 100
  • 5 744
# 3 945
Моля за помощ относно онлайн магазина бг.мама

Бъг е. Ще го оправят. Ако изчистите кеша се премахва.
Браузера който ползвам е  Еxplower.
Бихте ли  обяснили как моля.
Виж целия пост
# 3 946
Моля за помощ относно онлайн магазина бг.мама

Бъг е. Ще го оправят. Ако изчистите кеша се премахва.
Браузера който ползвам е  Еxplower.
Бихте ли  обяснили как моля.
https://kb.wisc.edu/page.php?id=15141
Виж целия пост
# 3 947
Сърдечно благодаря Ан -Мари   bouquet
Получи се!
Виж целия пост
# 3 948
Моля, помогнете ми. Защо не мога да изпратя лично съобщение.
Виж целия пост
# 3 949
Щом поствате в тема, значи нямате проблем с изпращането на лс.
Ако желаете, пишете ми до чий профил не успявате да изпратите лс - вероятно проблемът е в конкретния профил.
Виж целия пост
# 3 950
До всеки. Изписва ми грешка. Например Katrina123.  Получавам съобщения, но не мога да изпратя.
Виж целия пост
# 3 951
Вероятно е пълна кутията й. Ще пиша едно лс да разчисти. Весели празници!
Виж целия пост
# 3 952
Благодаря, но аз пробах и с други и все грешка ми изписва. Ако не се оправи, какво ще ме посъветвате.
Извинете ме още веднъж , но имах желание да поздравя някои момичета.
Виж целия пост
# 3 953
Току що получих съобщение и се оправи. Благодаря и весели празници и на Вас.
Бъдете щастливи!
Виж целия пост
# 3 954
Ако сте се опитала да пуснете много еднотипни съобщения в кратък период от време, възможно е системата да ги е отхвърлила като спам.
Виж целия пост
# 3 955
Още един въпрос,с ваше позволение....
Как качвате лична снимка към отговор в дадена тема ?????Опитвах,но явно съм изтървала нещо....
Виж целия пост
# 3 956
на  много места е описано как се качва снимка - на първа страница на много от темите също е описано.
Виж целия пост
# 3 957
Още един въпрос,с ваше позволение....
Как качвате лична снимка към отговор в дадена тема ?????Опитвах,но явно съм изтървала нещо....
Какво имаш предвид под лична снимка? Снимката трябва да е качена първо някъде в сайт и после нейния адрес да се огради с таговете за изображение, които ги има, когато пишеш отговор. От компютъра ти снимка не мисля, че може да се качи в отговор.
Виж целия пост
# 3 958
Да за моя снимка от компютъра става на въпрос!Е щом не става....
Виж целия пост
# 3 959
Напротив, става, но не директно от компютъра. Първо трябва да я качиш в някой подходящ сайт и от този сайт я качваш в темата. В линка, който по-рано ти дадох, е обяснено подробно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия