ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 406 132
  • 5 744
# 3 930
Щом сте я публикувала, тя вече се е появила и ще бъде в подфорума докато не бъде изтрита.
Виж целия пост
# 3 931
Бубанка, подскачането само при мен ли е?
Трябва ли нещо да настройвам  Rolling Eyes
Никога не е било толкова изразено, както последните дни.
Виж целия пост
# 3 932
И при мен го има.

Допълвам: Вече се оправи. Благодаря.
Виж целия пост
# 3 933
Моля, ако има "подскачане" да опишете много точно какво имате предвид: къде кликате, какво се получава и т. н.
Аз в момента нямам подскачане, сутринта също нямах /бях на друг компютър и с друг браузър/ и ми е трудно да опиша проблем, който нямам на програмистите.
Виж целия пост
# 3 934
На всяка една страница във форума имам подскачане.
На нови отговори, в теми, в които съм писала и в теми, в които не съм.
Като ми зареди страницата "подскача" два или три пъти, като мести самата страница с по една трета от екрана.
Дано ме разбирате  Blush
Виж целия пост
# 3 935
На всяка една страница във форума имам подскачане.
На нови отговори, в теми, в които съм писала и в теми, в които не съм.
Като ми зареди страницата "подскача" два или три пъти, като мести самата страница с по една трета от екрана.
Дано ме разбирате  Blush

Точно това беше и при мен, независимо на коя страница.
Виж целия пост
# 3 936
Даа, гугъл върши чудесна работа, но аз искам да търся в една определена тема само. В конкретния пример - темата за Лидл и съответно ме интересуват всички резултати за думата "маша", но само в тази конкретна тема,без да ме интересуват всички резултати от 2008-ма насам Simple Smile)
В конкретната тема избери от падащото меню опцията ОТПЕЧАТАЙ на цялата тема и тогава с Ctrl+F  търсиш по ключова дума в избраната тема.
Виж целия пост
# 3 937
Здравейте.

Пиша ви с молба по повод тема  - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=765282.0  -
За да се коригира една неточност.

Аз работя във фирмата и нейното име е Оазис Строй /моля, проверете  и сайта oazis.bg /  .

Молбата ми е да се коригира името на фирмата на Оазис строй /в заглавието и  в текста/, за да не остават нашите клиенти подведени и да няма съмнения  у тях.  По този начин и ние търпим негативи.   

А Фламинго  груп строи други комплекси, които са под друго име и са в друг квартал на Пловдив.
Моля, за потвърждение -  можете да позвъните на фирмените ни телефони -

Тел. : 032 / 266 060
 GSM : 0888 628 666
 GSM : 0884 282 799

П.П.

Писах  и до авторката на темата, но не знам колко бързо ще отговори, а това е важно за нас.

Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 3 938
Моля за помощ относно онлайн магазина бг.мама
Поръчах няколко книги.Обработена и приета е поръчката,очаквам пратката след празниците.
Когато вляза в форума обаче кошницата ми изписва продуктите и свети в жълто.При клик в самата препратка за него обаче не се появава такава.
Бихте ли реагирали, моля това да се изчисти.
Виж целия пост
# 3 939
Щом сте я публикувала, тя вече се е появила и ще бъде в подфорума докато не бъде изтрита.
Благодаря!
Весели празници!
Виж целия пост
# 3 940
Моля за помощ относно онлайн магазина бг.мама

Бъг е. Ще го оправят. Ако изчистите кеша се премахва.
Виж целия пост
# 3 941
Добър ден !Аз съм нова тук,а и с компютрите и има нещо което не ми стана ясно!Как да си сложа АВАТАР?Може би за някой би било смешно,но на мен наистина не ми е ясно и моля за помощ!
Виж целия пост
# 3 942
Добър ден !Аз съм нова тук,а и с компютрите и има нещо което не ми стана ясно!Как да си сложа АВАТАР?Може би за някой би било смешно,но на мен наистина не ми е ясно и моля за помощ!

Тук е обяснено - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0;topicrefid=19

Допълвам: Виждам, че си разбрала   Grinning
Виж целия пост
# 3 943
Хайде да видим дали съм разбрала?
Виж целия пост
# 3 944
Много ви благодаря...получи се Laughing Весели празници на всички santa2
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия