ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 406 095
  • 5 744
# 4 035
И аз се надявам, че няма да се злоупотребява с нея.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4 036
Интересно как никой не я е видял тази опция?
Виж целия пост
# 4 037
Супер, давайте сега всички като анонимни да пълним форума с простотии!
Смееш ли?  Joy
Виж целия пост
# 4 038
А не може ли Анонимните да ги виждаме с такъв аватар, вместо без? Simple Smile))))

Виж целия пост
# 4 039
Искам да попитам защо се трият на александра.дончева темите?
Иди в детския форум да видиш, защо ѝ трият темите.
Виж целия пост
# 4 040
Аз разбрах вече. Peace
Виж целия пост
# 4 041
Цикли ми форумът и това ме нервира. От вчера.
В повечето случаи дори не ми се индикира за това с въртящото кръгче. Кликаш-и затишие-нищо не помръдва.
Отначало мислех, че прекалено леко съм кликнала. Но сега съм сигурна, че не е така.

Има ли проблем в момента и ако да-къде? Как да се отстрани?
Виж целия пост
# 4 042
Цикли ми форумът и това ме нервира. От вчера.
В повечето случаи дори не ми се индикира за това с въртящото кръгче. Кликаш-и затишие-нищо не помръдва.
Отначало мислех, че прекалено леко съм кликнала. Но сега съм сигурна, че не е така.

Има ли проблем в момента и ако да-къде? Как да се отстрани?
И аз за това идвам да докладвам. Peace От вчера има периоди, в които форумът ми зарежда мноооооого бавно. Tired
Виж целия пост
# 4 043
При мен е същото. Днес е още по-бавно
Виж целия пост
# 4 044
Цикли ми форумът и това ме нервира. От вчера.
В повечето случаи дори не ми се индикира за това с въртящото кръгче. Кликаш-и затишие-нищо не помръдва.
Отначало мислех, че прекалено леко съм кликнала. Но сега съм сигурна, че не е така.

Има ли проблем в момента и ако да-къде? Как да се отстрани?
Същото се случва и при мен.
Много е изнервящо... поне веднъж в седмицата се случва!
Виж целия пост
# 4 045
+1

Зарежда тема по 1-2 минути. Направо се отказах да чета.  Tired
Виж целия пост
# 4 046
Цикли ми форумът и това ме нервира. От вчера.
В повечето случаи дори не ми се индикира за това с въртящото кръгче. Кликаш-и затишие-нищо не помръдва.
Отначало мислех, че прекалено леко съм кликнала. Но сега съм сигурна, че не е така.

Има ли проблем в момента и ако да-къде? Как да се отстрани?
Точно същата е ситуацията и при мен, от вчера. Като кликна на нов отговор на която и да е тема, не ми се отваря от първия път, трябва втори път да кликна и чак тогава започва това с въртящото кръгче и чакам доста докато се отвори.
Виж целия пост
# 4 047
Пусната е преиндексация на форума, за това днес има проблем. Утре ще бъде по-бърз.
Виж целия пост
# 4 048
Бубанка, благодаря за включването ти в темата! Hug
Ще чакаме за подобряване.
Виж целия пост
# 4 049
днес управляващите още са с мътни глави. тежко им е.  а вие искате форума да бърза.  #Cussing out
хайде бързайте с натежали глави де  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия