Звездни компромати-161

  • 55 944
  • 738
# 135

Бая и е широк "тесния кръг" от близки хора  Laughing
Виж целия пост
# 136
Именият ден на Антония Петрова, за който затворила клуб Грамофон и платила 10 000лв ли пишеше в някакъв клюкарски сайт, тя коментира, че било вярно.

От тук до края на албума.
"Мис България" и "Мисис Русия" Антония Петрова" Simple Smile Жената е вманиачена в титлите си. Щом пише по този начин за себе си (и то неведнъж)  Crazy
Виж целия пост
# 137
Ами то си е съкращение на името му, Ицо ли да го нарича?
Християн например  Wink

Или Хрис, ако ще е съкратено. Хриси и Криси ми звучат женски..
Виж целия пост
# 138
Като кукличка е на корицата. А стайлингът краден от Антония Петрова Simple Smile
По-скоро от мъжа й. Mr. Green
Виж целия пост
# 139
Не очаквах, че ще го кажа, но майката на Тоца се е облякла в пъти по-стилно и комфортно от дъщеря си. Колкото и да е инапрорпиейт за нейните години да носи подобна рокля, на тези снимки ми хареса...
Виж целия пост
# 140
Марчето в Спаго...  Mr. Green Омбре-то й стои много добре.  Peace
Интересно ми е, ако тати спре кранчето на "Хриси", дали ще изтръпва в ръцете му?!  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 141
Направо ще потръпва  Wink
Виж целия пост
# 142
Или ще настръхва  Joy
Виж целия пост
# 143
Само не ми е ясно защо Мария си мисли, че скъпите и дрехи и парите на Гущеров я правят дама.Тази жена има много изкривена представа за нещата.
Виж целия пост
# 144
Прическата, грима и роклята на Антония мн ми харесаха, но традиционно е развалила всичко с чорапогащника и ботушите! Вярна на себе си!  Laughing


п.с. Само аз ли намирам Гущеров за готин мъж!  Embarassed
Виж целия пост
# 145
Само не ми е ясно защо Мария си мисли, че скъпите и дрехи и парите на Гущеров я правят дама.Тази жена има много изкривена представа за нещата.
Taka e Peace
Виж целия пост
# 146
п.с. Само аз ли намирам Гущеров за готин мъж!  Embarassed

Това ме подсети за един виц:
Как казват жените на беден дебел мъж: "Свиня".
Как казват жените на богат дебел мъж: "Мечооо!"

Иначе нито ми е симпатичен, нито ми е мъж. Той на колко беше? 22?
Виж целия пост
# 147
п.с. Само аз ли намирам Гущеров за готин мъж! Embarassed

Гущеров ГОТИН ?!?!!  Shocked

Мисля, че ще си само ти. Simple Smile
Виж целия пост
# 148
п.с. Само аз ли намирам Гущеров за готин мъж!  Embarassed

Това ме подсети за един виц:
Как казват жените на беден дебел мъж: "Свиня".
Как казват жените на богат дебел мъж: "Мечооо!"

Мен много ме дразнят подобни стереотипи!

Брат ми е 150 кг. Независимо от парите, които има - той свиня ли е или мечо?
Мъжът ми качи килограми - той свиня ли е или мечо?
Ако се влюбите в мъж и той отслабне, надебелее, забогатее или обеднее - свиня ли е или мечо?


Не зная защо Мария и Гущеров са двойка. Не зная дали се обичат или използват. Не съм в душите им. Но след като двамата са заедно и им харесва.... какво значение има...  newsm78


И да Гущеров е готин мъж! Искам всички дето го наричат свиня да сложат снимки на мъжа си! Да видя кое е красота и кое свиня!?  Thinking
Виж целия пост
# 149
Има дебели и бедни мъже и пак намират да се оженят, и деца кой да им роди  Thinking

Гущеров май направи 25 миналата година. Не може все на 22 да стои  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия