Звездни компромати-161

  • 55 944
  • 738
# 315
Абе, Кардашиан и Озбърн фемилис как да е, ама фактът, че Клинт Истууд!!! и семейството му имат подобно тв шоу, ме остави без дъх и вече нищо не беше същото за мен. Светът се променя, и то не към по- добро!  Sad

Има ли го качено някъде? То шоуто май е на Дина Истууд, не точно на Клинт. Аз го обожавам този човек, искам да го видя това шоу, ако го има из торентите.  Crazy
Виж целия пост
# 316
Абе, Кардашиан и Озбърн фемилис как да е, ама фактът, че Клинт Истууд!!! и семейството му имат подобно тв шоу, ме остави без дъх и вече нищо не беше същото за мен. Светът се променя, и то не към по- добро!  Sad

Има ли го качено някъде? То шоуто май е на Дина Истууд, не точно на Клинт. Аз го обожавам този човек, искам да го видя това шоу, ако го има из торентите.  Crazy

На Дина е, но и Клинт чат-пат се прави на маймуна: 



Не знам дали го има качено, но можеш да прочетеш за какви глупости става въпрос:

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-214http://www.daily … ood--Company.html
Виж целия пост
# 317
Ева Лонгория
Виж целия пост
# 318
Не знам дали го има качено, но можеш да прочетеш за какви глупости става въпрос:

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-214http://www.daily … ood--Company.html

 Peace Ще хвърля едно оЧо...

Сега се замислям... Нашите 'звезди' защо така изостават на фейсбук ниво? Що не си спретнат едно риалити - например Валерко, Н.М. и двете кифли, да се дърлят там и реално да се хванат за косите, вместо само да си подмятат детскоградински обидни реплики по стените? Хем ще са наврени постоянно в очите на феновете си и няма да има нужда от девет кладенеца вода да вадят, че да ги коментират хората по форумите.  Laughing
Виж целия пост
# 319
Не знам дали го има качено, но можеш да прочетеш за какви глупости става въпрос:

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-214http://www.daily … ood--Company.html

 Peace Ще хвърля едно оЧо...

Сега се замислям... Нашите 'звезди' защо така изостават на фейсбук ниво? Що не си спретнат едно риалити - например Валерко, Н.М. и двете кифли, да се дърлят там и реално да се хванат за косите, вместо само да си подмятат детскоградински обидни реплики по стените? Хем ще са наврени постоянно в очите на феновете си и няма да има нужда от девет кладенеца вода да вадят, че да ги коментират хората по форумите.  Laughing


Защото те са малко "не съм от тея,како, Сийке"...  Whistling
Виж целия пост
# 320
Ауууу, McKitty, тихо, не давай такива идеи  Laughing.
Виж целия пост
# 321
Не знам дали го има качено, но можеш да прочетеш за какви глупости става въпрос:

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-214http://www.daily … ood--Company.html

 Peace Ще хвърля едно оЧо...

Сега се замислям... Нашите 'звезди' защо така изостават на фейсбук ниво? Що не си спретнат едно риалити - например Валерко, Н.М. и двете кифли, да се дърлят там и реално да се хванат за косите, вместо само да си подмятат детскоградински обидни реплики по стените? Хем ще са наврени постоянно в очите на феновете си и няма да има нужда от девет кладенеца вода да вадят, че да ги коментират хората по форумите.  Laughing
                        Mr. Green
Виж целия пост
# 322
Е сега вече съм сигурна, че Венетка следи Бг-мама!  Mr. Green
Виж целия пост
# 323
Що?
Виж целия пост
# 324
Е сега вече съм сигурна, че Венетка следи Бг-мама!  Mr. Green
Peace
Виж целия пост
# 325
Хайде кажете защо де  Laughing
Виж целия пост
# 326
Каза,че прочела в един сайт за майки,че Елен Колева и Александър Найденов са били в Балчик и го пита вярно ли е?
В "Знаете ли кого видях" бяха писали,че са ги видяли,а уж бяха разделени. Peace
Виж целия пост
# 327
Щото цитира " сайт на български майки"
Отвратително беше това че брояха с колко мъже е спала Елен Rolling Eyes по точно Венетка ги брои като питаше Александър така ли е  Shocked
Виж целия пост
# 328
Яснооо, мерси за информацията момичета  Laughing


Здрасти Венетааа, как си днес? Знам, че ще го прочетеш  Grinning
Виж целия пост
# 329
Тая Венета е опасна, все се вре където не й е работа. Иначе нека чете.  Mr. Green Поне да има материал за предаванията си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия