Звездни компромати-161

  • 55 940
  • 738
# 330
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/01/25/article-2268530-16E11B … C-544_638x770.jpg   Crazy

Все по ужасна става тази Courtney, 18 а мъжа и Doug Hutchinson с такава гордост я показва  Crazy
Явно той и уйдисва на акъла по пътя на 'обезобразяването'  Sunglasses
Виж целия пост
# 331
Тая Венета е опасна, все се вре където не й е работа. Иначе нека чете.  Mr. Green Поне да има материал за предаванията си.
Съвсем бях забравила, че Венетка има предаване, отдавна не го следя.......да ни  плаща процент, като ще черпи идеи и инфо от тук, то така всеки може Crossing Arms
Виж целия пост
# 332
Тая Венета е опасна, все се вре където не й е работа. Иначе нека чете.  Mr. Green Поне да има материал за предаванията си.
Съвсем бях забравила, че Венетка има предаване, отдавна не го следя.......да ни  плаща процент, като ще черпи идеи и инфо от тук, то така всеки може Crossing Arms


То пък едно предаване...  Laughing Пълна простотия.
Виж целия пост
# 333
Изобщо бях изключила за това "предаване" "Горещо" , изненадвам се, че още го има.
Виж целия пост
# 334
Тая Венета е опасна, все се вре където не й е работа. Иначе нека чете.  Mr. Green Поне да има материал за предаванията си.
Съвсем бях забравила, че Венетка има предаване, отдавна не го следя.......да ни  плаща процент, като ще черпи идеи и инфо от тук, то така всеки може Crossing Arms


То пък едно предаване...  Laughing Пълна простотия.
Сигурно е така, но аз не мога да кажа, защото не съм го гледала от много, много отдавна. А Венетка, като прочете, че предаването и е "простотия", ще се усмихне доволно, защото ще си помисли: "простотия, простотия, но го гледат", т.е. качват рейтинг, рекламки, от там и за нея има повече слава, възможности и пари Wink.
Виж целия пост
# 335
Не мога да си обясня как имащ се за сериозен бизнесмен като Александър Найденов ще си позволи  да участва в светско предаване и да си развява чаршафите.
Още повече ме озадачава и фактът,че започна да се обяснява кой,как,защо го е вкарал в Министерство на външната търговия и т.н. ooooh!
Този човек сериозно трябва да се замисли и да наложи вето на медийните си изяви.
Виж целия пост
# 336
Тая Венета е опасна, все се вре където не й е работа. Иначе нека чете.  Mr. Green Поне да има материал за предаванията си.
Съвсем бях забравила, че Венетка има предаване, отдавна не го следя.......да ни  плаща процент, като ще черпи идеи и инфо от тук, то така всеки може Crossing Arms


То пък едно предаване...  Laughing Пълна простотия.
Сигурно е така, но аз не мога да кажа, защото не съм го гледала от много, много отдавна. А Венетка, като прочете, че предаването и е "простотия", ще се усмихне доволно, защото ще си помисли: "простотия, простотия, но го гледат", т.е. качват рейтинг, рекламки, от там и за нея има повече слава, възможности и пари Wink.


А, няма проблем, аз ще я успокоя - не го гледам и никога не съм.  Mr. Green Мяркала съм го ей така докато превключвам програмите и знам, че е простотия, не съм се задържала на него изобщо.
Виж целия пост
# 337
Тоз
Не мога да си обясня как имащ се за сериозен бизнесмен като Александър Найденов ще си позволи  да участва в светско предаване и да си развява чаршафите.
Още повече ме озадачава и фактът,че започна да се обяснява кой,как,защо го е вкарал в Министерство на външната търговия и т.н. ooooh!
Този човек сериозно трябва да се замисли и да наложи вето на медийните си изяви.
Ужасен се. Проточил си краката, пипа си зад ушите,  Sick. Що не остави на мира момичето да си живее, а продължава да обикаля телевизиите и да я плюе. Ревнив бил, тя не му изневерявала докато били заедно, но нямало да изобщо да започне връзка с Елен ако знаел с колко мъже е била преди него. Дърт глупак!
То и аз не съм млада, но той изглежда захабен, а и един ден не бих могла да изтърпя такъв простак.
Виж целия пост
# 338
Миранда на плаж

Ирина Шайк и тя на плаж
Виж целия пост
# 339
Аз не можах да разбера нещо, Елен сигурно е трябвало да бъде девствена когато е започвала връзката им Rolling Eyes И как й брояха мъжете, а Венета с удоволствие натъртваше кои били.
Много изпростя предаването й Grinning
Виж целия пост
# 340
Бях престанала да гледам Горещо откакто почнаха да дават простотии за гледачки и лечителки. Днес случайно го хванах между рекламите и не знам, какъв беше този садизъм от мен да изгледам интервюто с Олинезата. Изключително мизерно и просташко е да чуеш, възрастен мъж обсъжда бившата си приятелка по телевизията. Супер гнусно ми стана! Sick
П.С Той не беше ли женен и кой в случая е изневерява, че не ми стана ясно!
Виж целия пост
# 341
Изобщо бях изключила за това "предаване" "Горещо" , изненадвам се, че още го има.

И аз отдавна не го следя, тук там някоя реклама издържам да изгледам, а предаването е пълна простотия, водещата най-много допринася за това.
Виж целия пост
# 342
От това предаване отдавна лъха на кебапчета с лютеница.
Преди наистина беше интересно и излизаха на яве интересни истории. Сега е наситено с много злоба..и лично мен ме зарежда със супер негативна енергия. Напомня ми на Албена Вулева и Сигнално жълто..Само, че там понякога ми ставаше смешно, а от Горещо ми става зле.Не мога да го издържам.И по скоро Венета. От както е в ролята на оборотната куч*а, може само да разчита на скандални, простовати гости..те и правят рейтинга.
Виж целия пост
# 343
Ева Херцигова показа вече наедрялото си коремче.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 344
Изобщо бях изключила за това "предаване" "Горещо" , изненадвам се, че още го има.

И аз отдавна не го следя, тук там някоя реклама издържам да изгледам, а предаването е пълна простотия, водещата най-много допринася за това.
Не съм гледала предаването от години Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия