Звездни компромати-161

  • 55 944
  • 738
# 570
Чудесно изглежда Галена, както и семейство й.. Heart Eyes
Виж целия пост
# 571
Чудесно изглежда Галена, както и семейство й.. Heart Eyes
И аз това щях да пиша
Виж целия пост
# 572
 Много хубави снимки, особено тази с делфинчето  Heart Eyes
Виж целия пост
# 573
Да, и ми е в пъти по-хубава, нежна и истинска..отколкото във фолк-имиджа й..
Даже и по-слаба ми изглежда?
Виж целия пост
# 574
Здравейте, следя ви отдавна и е крайно време да се включа с нещо!   bouquet

Един "Мъж" от мен:http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/230530_26572953355 … _2045550397_n.jpg  bowuu
Виж целия пост
# 575
 newsm09
Виж целия пост
# 576
Ммм, сакън да не му падне пи....та.  Whistling
Виж целия пост
# 577
На Валери да не би ..  Shocked Shocked Shocked #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 578
Специално за joy_r - Том Харди има Instagram вече (ако е лъжа, виновен е Аштън) - http://statigr.am/viewer.php#/user/297864165/
Скрит текст:
Ахх, мерси kiss
Как може да е толкова неустоим тоя мъж, трябва да е подсъдно това неговото dancing


Това за Путин и Кабаева отдавна се пише, не знам дали в тази тема е споменавано. Аз не я харесвам, татарките не са ми красиви, но мъжете им...ах, Марат Сафин  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Марат е страхотен Heart Eyes, но и Алина не му отстъпва Wink
Виж целия пост
# 579
Australian Academy of Cinema and Television Arts Awards in Sydney Джема Артъртън  с ужасна рокля, а Кейт Бланшет е невероятна  Heart Eyes, за мен тази жена е олицетворение на класа.

Дейвид Бекъм

Дженифър Лорънс

Хилъри Дъф

Джей Ло
Виж целия пост
# 580
Кейт е страхотна, но роклята и не ми допада нещо Rolling Eyes. А Джема с тази рокля изглежда като тетка.
Виж целия пост
# 581
Роклята и на мен не ми харесва особено, но не мога да отрека, че на Кейт и стои убийствено.
Виж целия пост
# 582
Роклята на Джема  Sick Sick Не, че аз имам по-красива, но тази изобщо не ми харесва.

Само на мен ли не ми харесва маникюра на Джей Ло?

Някой знае ли Кристина Агилера отслабна ли?
Виж целия пост
# 583
Роклята на Джема  Sick Sick Не, че аз имам по-красива, но тази изобщо не ми харесва.

Само на мен ли не ми харесва маникюра на Джей Ло?

Някой знае ли Кристина Агилера отслабна ли?


На мен адски ми хареса маникюра.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 584
Роклята на Джема  Sick Sick Не, че аз имам по-красива, но тази изобщо не ми харесва.

Само на мен ли не ми харесва маникюра на Джей Ло?

Някой знае ли Кристина Агилера отслабна ли?


Едва ли, тя нали се харесваше такава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия