Звездни компромати-161

  • 55 944
  • 738
# 600
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151237501560843&se … ype=3&theater

хахаха, коментарите:
-Що за ци*и са това?
  - Носи ги под мишници

 Joy
Виж целия пост
# 601
Саймън Пег и Кристоф Ламбер
Виж целия пост
# 602
тези и двете са за ринопластика, особено тази вдясно
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/309798_10151237506 … 43_29099066_n.jpg

Забелязала съм, че доста от българките имат ужасни носове, огромни, месести, клюнести, тумбести, май такъв ни е генотипа. Моят също е много странен, чип, в профил е добре, но самата кост в горната част на носа е много широка и едвам си намирам диоптрични рамки. И най-гадното е, че дъщеря ми е наслидила моя нос  #Cussing out
Виж целия пост
# 603
Да, обаче пък повечето сме с големи и изразителни очи, което компенсира.  Wink
Виж целия пост
# 604
тези и двете са за ринопластика, особено тази вдясно
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/309798_10151237506 … 43_29099066_n.jpg

Забелязала съм, че доста от българките имат ужасни носове, огромни, месести, клюнести, тумбести, май такъв ни е генотипа. Моят също е много странен, чип, в профил е добре, но самата кост в горната част на носа е много широка и едвам си намирам диоптрични рамки. И най-гадното е, че дъщеря ми е наслидила моя нос  #Cussing out

Аз си мислех, че турците са така. Като попадна на някоя от хилядите реклами на турски сериали, само някакви носове виждам. А това трябва да са им красав/и/ците.
Виж целия пост
# 605
Хубаво телце изкара МайлитУУ  Wink

ДОкато не започне и тя да се "харесва" като Кристина Simple Smile  Flutter
Виж целия пост
# 606
Това за секс бомбите е майтап някакъв, нали? Смисъл нещо като малинки  Thinking,
Извинявам се, но не съм в час със светските събития напоследък. Blush
Виж целия пост
# 607
Това за секс бомбите е майтап някакъв, нали? Смисъл нещо като малинки  Thinking,
Извинявам се, но не съм в час със светските събития напоследък. Blush
Joy
Точка за теб  Laughing.

Виж целия пост
# 608
Това за секс бомбите е майтап някакъв, нали? Смисъл нещо като малинки  Thinking,
Извинявам се, но не съм в час със светските събития напоследък. Blush
Joy
Точка за теб  Laughing.



И от мен - получи ти се Simple Smile
Виж целия пост
# 609
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151237501470843&set … ype=3&theater

 За мен Нели Атанасова последните години ужасно погрозня.
 А, толкова я харесвах.
 Прекалено слаба ли е в лице, заради правата коса ли...не знам, но е ужасно състарена.
Виж целия пост
# 610
А това:

 https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151237502150843&se … =3&permPage=1

И коментарът отдолу.. Shocked
 ooooh!
Виж целия пост
# 611
И коментарите под "коментарът"  Grinning Grinning Grinning Мисля да направим една благотворителна кампания "Да помогнем на Антония Петрова да се облече свястно, поне веднъж"  Mr. Green
Виж целия пост
# 612
А какво за Бога правят онези трите еднакви там?  newsm78
Виж целия пост
# 613
На тая и Господ не може да и помогне. Или мозъкът й е супер промит, или взима някакви хапчета за самочувствие.
Виж целия пост
# 614
Селена Гомез  1  2  3  4

Адел  2

Кейти и Сури  1  2

Джъд  Лоу

Шарън Стоун с гаджето си  1  2

Лили Колинс

Майли  Сайръс

Холи Бери

Ашли  Грийн

Ники Рийд

Дженифър Гарнър  и Вайълет

София  Вергара

Марк  Уолбърг

Селма Блеър

Сара Джесика Паркър с близначките

Едурдо Круз забелязан да излиза от  дома на Ева Лонгория

Бритни  Спиърс

Марая Кери  с безумен тоалет


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия