Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява играта за осми март?
Как да избегна избледняването на цветовете на гоблена върху конците след пране?
Как да премахнете цветния маркер от гоблен след изпиране?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява играта за осми март?
Осмомартенската игра включва създаването на ръчно изработена картичка или миниатюра в рамка с размери 10x10 см, често със символични елементи като хобита, крем, цветя, шоколад и мартеници. Участниците трябва да се регистрират предварително и да изпратят своите творения в рамките на определен срок. Тази тема е популярна във форумите.
-
Как да избегна избледняването на цветовете на гоблена върху конците след пране?
-
Как да премахнете цветния маркер от гоблен след изпиране?
-
Можете ли да ми помогнете да намеря схема на казанската мадонна?
-
Как мога да намеря уебсайт с по-изгодни цени и доставка в рамките на ЕС за закупуване на оригинални комплекти за бродиране?
да покажа и аз
- харесвам го!

благодаря ти за това невероятно приключение и удоволствие, което изживях докато завърша първия ми Дим! За сведение на всички ви подарък ми е от Нелито за първата ми игра тук - на 1 март 2011 г.
Делфинче,страхотен е,сега искам да го видя в рамка 
/, да пробвам розата с меланжираните конци /пак ти/... Всъщност, това ще са първите картички за базара. С пробата на мънистата приключих. Жълтият меланж ми се вижда мнооого светъл в най-светлата си част, чак не личи на бялата панама, а зеленият ми се вижда много тъмен, но с него не съм завършила още. Като оправдание ще кажа, че тези картончета се чудех как да ги използвам и това ми се стори най-подходящо за тях. От утре си започвам с мечета, зверчета и разни други мои любимци
Бързо шиеш ти 
Пропуснах delfin4e-то да поздравя за прекрасния гоблен
. Такава красота, пък аз
много съм разсеяна нещо напоследък 
за показаната красота.
въпреки че това пиле е по-скоро синигер или скорец или не знам какво точно 