Любители на кучета - 34

  • 86 224
  • 724
# 330
Аххх, какви хубави снимки сте сложили  Hug Много сладки  Heart Eyes

Съжелявам за рибката. И аз не се захващам с животни които не могат да покажат или подскажат

Бертичка, съжелявам за бебо, как се чувства сега? Дано се оправи и да не я боли много, да не се възпали  Praynig

Как е настиналия бебок? Садайс, има ли подобрение? Не излизайте за дълго по снега че сте още малки  Peace

Моя Мики пък има странична реакция, от токсините предполагам  Rolling Eyes Изприщил се е и го открих когато реших да го посреша. Направо тръгна да ме хапе като минах с гребена по гърдичките му, а тази процедура му е любима.  От вратлето та чак го задните лапички е на едни странни зачервени петна. А може би е от лигавенето или това, че се напишкваше в постелите си и още не сме го къпали (заради очите)  newsm78 Не видях да има нещо по гърба  Thinking Не мисля, че го сърби защото не се чеши постоянно, но пък знам ли вече и аз  Thinking 
Виж целия пост
# 331
 Добро утро в 08:28ч в НЕДЕЛЯ!  Crazy Това куче ще ме умори със своето ставане в тъмни доби Laughing
 Имаме подобрение, не е повръщала от вчера сутринта, ама не е и яла.Милото само ходи и души/ближе по земята, току виж намери нещо годно за ядене hahaha През нощта като ставах да я погледна ми се стори,че й тече носа и дишаше по-особено от обикновено...Определено ще посетим вет-а утре,ако не за друго то поне за мое успокоение. Иначе тя е в пъти по-жизнена от вчера,сега дъвче тука една играчка, като не й давам друго. В момента й варя ориз, който ще й смеся с малко гранули и мисля това да яде на няколко малки порции днес. Удачно ли е като вариант?
 Иначе за излизането навън гледам да не стоим по повече от час, особено вечер, че все пак си е зима. Сняг по принцип не яде, само по-миналата вечер/когато и започна повръщането/ успя да си хапне малко и то защото видя едно друго куче да го яде и да не остане по-назад! #Cussing out
 Имаме си дрешка, но е човешка, модифицирана от мен, която май не й е особено удобна - ходи много странно с нея. Ще се наложи да си купим кучешка, но къде в София има на приемливи цени? В зоомагазина до унас има, но са от 40лв. нагоре, а тя ще я носи максимум месец-два и до там...

П.С: Духче, мъника е страхотен и колко важно е застанал на втората снимка Heart Eyes
Виж целия пост
# 332
Марти, раните ги лекувам с тетра - добре сме..  Hug
Твоят даки много агресивен бил станал и за това не го пускаш на градинката.. верно ли е ..  Heart Eyes Laughing  
Радвам се, че сте по-добре, КиА. Оздравявайте! Heart Eyes
За Дългото - много ме учуди твърдението ти.  newsm78
Виж целия пост
# 333
Ето ни и нас  Hug Не съм писала тези дни , но непрекъснато проверявах дали има новини за този герой Мики , браво на момчето  Heart Eyes  Hug

А с това повръщане и ние сме прочути  ooooh! Дори и тази сутрин повърна малко стомашен сок, но вече не му се впечатлявам толкова. Явно и Съни е с чувствително стомахче .

sadeyes , за дрешка може да провериш и в магазин за втора употреба. Ние сме накупили на Съни от там доста елечета и якета, които са за бебета по принцип ,но стават и за кучета  Peace

marta1  hahaha видя ли сега.... носи му се лоша слава на Дългото в квартала  Hug Аз се смея сега, но така ме ядоса тук една комшийка....всеки път като ни види и пуска някой коментар , че кучето ми било много злобно, много било лаело, а мъжа й даже даде "съвет" на приятеля ми да биел повече Съни, за да слуша  #Cussing out
Виж целия пост
# 334
marta1  hahaha видя ли сега.... носи му се лоша слава на Дългото в квартала  Hug Аз се смея сега, но така ме ядоса тук една комшийка....всеки път като ни види и пуска някой коментар , че кучето ми било много злобно, много било лаело, а мъжа й даже даде "съвет" на приятеля ми да биел повече Съни, за да слуша  #Cussing out
VikSsitoq, разбирам те. Hug На това му се вика - иди после доказвай, че нямаш сестра. ooooh!
Shocked Жалко, че Мики спи до мен. Иначе щях да му дръпна един бой, според съвета на комшийката.
Виж целия пост
# 335
kiara, ами мисля че е по-добре след терапиите сребърна вода и кислородна вода. Продължавам да я мажа и наблюдавам. Вече поне е такова разлигавено и лепкаво като рана Sick
Сякаш е възпалено но мисля че ще мине.
Абе да не е някоя алергия пък другото е лесна работа  Praynig
Виж целия пост
# 336
Марти, не зная мила, така се чува.. То нали знаеш, че една клюка повторена много пъти (всеки си добавя по нещо..) и се превръща в конспирация..  Joy  Дакито голям шемет го изкараха. Аз като нямам време за градинката и само слухтя от приятели кое как...  Hug  Да го намачкаш хубаво от мен.  Heart Eyes
Ние си имаме една приятелка в съседство, дакелче кафевичка - Сузи, нашият се убива да и дърпа ушите, голяма игра пада, много са садки..  Simple Smile
Виж целия пост
# 337
Садайс, не давай гранули за сега. Може да дадеш това което аз давах на моя като прояде: морков, картов, ориз и бяло месо. Всичко сварено разбира се.
Струва ми се, че един час е много да седи на студа  Rolling Eyes

Бертичка, ако е възпалено също не е добре, може да мине в кръвтта. Заведи бебока на лекар да погледнат за да си по-спокойна.
Виж целия пост
# 338
Утре ще видя как е и ще го мислим. На нея зимата обикновено и стават едни такива зачервенки на свивките на предните лапи. Нещо като между пръстчетата на лапите е. Лятото няма проблеми.
Сега вече и е сухо мястото няма видим проблем, освен че още е леко зачервено.
Днес не я пуснах да я водят там на разходка, че пак щеше да се върне като след война.
Вета ми беше дал един разтвор да си направя (не помня името на лекарството) точно за такива зачервявания. Ползваме го за интимните зони, но сега се сетих, че мога да третирам и други места с него защото за шушито имаше ефект  newsm78
Виж целия пост
# 339
http://img33.imageshack.us/img33/6554/15461635285465108051618.jpg

Ето го и нашия пикльо Хектор  Flutter
Виж целия пост
# 340

Чудесен е! Разкошен! Уф, колко ги обичам тия черньовци! Heart Eyes Hug  bouquet
Виж целия пост
# 341

Чудесен е! Разкошен! Уф, колко ги обичам тия черньовци! Heart Eyes Hug  bouquet

Mного си го обичам  Flutter. Благодаря и твоето е много хубаво   bouquet
Виж целия пост
# 342
Bonbonska, разкошно е  Hug Да го нацелуваш хубаво и от мен  Hug
Виж целия пост
# 343
Бертичка, Бери явно е по-чувствителна. След като се е повлияла от сребърната и кислородната води, значи просто е била силно раздразнена кожата. За свое успокоение можеш да я заведеш на ветеринар.

Бонбонска, това бебе какви лапури е олестило  Shocked Бая куче ще стане.

***

Аз вероятно съм на границата да ви отегча до заспиване с моите филмчета от кучешкия парк, ама пак ще сложа едно, от днес. Просто нищо интересно не се случва при нас...

Ей на. Вижте го моя Пухъл какъв тромав, тантурест косматко изглежда до английската хрътка  hahaha
Виж целия пост
# 344
Феичка, страхотни сте..  Hug Повече снимки и видеа на любимците, така трябва да се движи темата..  Simple Smile Simple Smile  

Много е сладък и спокоен душата и независим, не му дреме, писна му да го душат и си пое по пътя, душица сладка мамина, уникален.. Много голям, не съм виждала породата на живо, много яки кучета са явно както изглежда.. пу пу   Hug  
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия