Любители на кучета - 34

  • 86 224
  • 724
# 75
Разкошни пухчовци  Hug
Трябва да направим пролетта една среща и да ги намачкам всичките  Crazy
Моят така го подстригах миналата седмица, отнесох му всички украсителни, намалих леко ушите и сега не се цапа толкова.
(само да дойде пролетта и веднага викам фризъор)

Габи, твоят Арчи май има и американска кръв.
Виж целия пост
# 76
Рапунцел, аз винаги съм ЗА срещите Party , само не знам дали ще успеем да измислим място, удобно за всички Laughing
Виж целия пост
# 77
За среща!  Hug
Къде ?
Виж целия пост
# 78
Въпреки че грам не ми е удобно, предлагам Южния парк.
Северния и Западния са ми най-удобни Laughing
Виж целия пост
# 79
Добро утро и от нас  Hug gabrielas , прилича на плюшена играчка  Heart Eyes

ppetinka, преди време някой го беше показал това клипче тук, но кученцето е много сладко и умно  Hug

На нас утре ни предстои пътуване до Димитровград. Ще гостуваме 2 седмици на родителите на приятеля ми. Ще ни е за втори път такова дълго гостуване със Съни . Лятото пак бяхме за около 2 седмици и ми беше доста притеснено как ще го приемат и той как ще се държи. Нямаше някакви сериозни изцепки от негова страна и мисля че много го харесаха и се надявам и сега пак да му се радват . Миналия път ходихме с влака , но си беше приключение и този път ще сме с кола . Във влака добре му понесе, не е повръщал и дано и сега няма проблем. Гледах за тези колани за кола, но ги намирам само в интернет , тук в нашия квартал са по 20 лв и нещо ми се досвидя  Blush Мисля утре да не му давам да яде преди да тръгнем, а водичка може ли?
Виж целия пост
# 80
Викси, и аз за толкова го купих. Без нагръдника, само колана.
Водичка мисля, че може да пие. Ако ви е по-дълго пътуването, може и по време на пътя да му даваш.
Лек път и прилично поведение на гости!
Виж целия пост
# 81
Мерси hailie  Hug  Аз в го гледах в интернет за 8-9 лв. и сигурно затова, като ми казаха в магазина 20лв и си викам аа не  Mr. Green
Пътя е горе долу 3 часа и мисля да си му взема водичка да си има, пък и все ще спрем някъде и ще има възможност да се облекчи  Simple Smile
Виж целия пост
# 82
Въпреки че грам не ми е удобно, предлагам Южния парк.
Северния и Западния са ми най-удобни Laughing

на мен ми е удобно в Борисовата и Заимов, но ще дойда навсякъде
нека само се позатопли времето  Praynig
нали мога да качвам куче в градския транспорт?
Виж целия пост
# 83
Рапунцел, по закон не можеш. Могат да се качват само кучета водачи ,като дори за тях понякога правят проблем  #2gunfire  На нас Заимов също ни е доста удобен  Peace
Виж целия пост
# 84
Среща ли ще има?!? Party
Ако е столична, снимките и разказ по картинка са задължителни. Само уговорки да чета си е жива мъка. Naughty
 Hug
Виж целия пост
# 85
За парка Гео Милев какво ще кажете ?
Виж целия пост
# 86
Много хубава идея за среща  Peace
За съжаление не мисля, че мога да се присъединя. Госпожиците не се понасят с всякакви други женски  Crossing Arms
Виж целия пост
# 87
Въпреки че грам не ми е удобно, предлагам Южния парк.
Северния и Западния са ми най-удобни Laughing

на мен ми е удобно в Борисовата и Заимов, но ще дойда навсякъде
нека само се позатопли времето  Praynig
нали мога да качвам куче в градския транспорт?

На мен Борисовата ми е идеално, но там не знам дали има подходяща поляна за наще питомци.

Можеш, Рапунцел, но с намордник, паспорт и на къс повод. Моя редовно го возя.
В метрото трябва да си в последното вагонче.
Виж целия пост
# 88
Момичета преди няколко дни писах за намерен мъжки Кокер в Надежда 2. Още вечерат с моята кокерка вдигнаха къщата на главата го пуснах пак на вън с надеждата, че и сам ще успее да отрие дома си. Тази сутрин обаче той ме чакаша пред входната врата на апартамента и пак го прибрах. Моля дайте идеи къде СПЕШНО можем да му намерим дом незнам дали ще мога да го отсавя и тази вечер у дома.  Praynig Sad
Виж целия пост
# 89
Момичета преди няколко дни писах за намерен мъжки Кокер в Надежда 2. Още вечерат с моята кокерка вдигнаха къщата на главата го пуснах пак на вън с надеждата, че и сам ще успее да отрие дома си. Тази сутрин обаче той ме чакаша пред входната врата на апартамента и пак го прибрах. Моля дайте идеи къде СПЕШНО можем да му намерим дом незнам дали ще мога да го отсавя и тази вечер у дома.  Praynig Sad

Проверихте ли дали има чип?
Можеш ли да го закараш до Богров, на кокер лесно ще намерят осиновител  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия