Любители на кучета - 34

  • 86 224
  • 724
# 300
Мишле, моят като хапне нещо, което не трябва и после повръща също е умърлушен, не му се скача толкова. В зависимост от това колко е повръщал, може да му отпуснато 2-3ч, а може и цял цен.

Сис, +1 Wink
Виж целия пост
# 301
hailie Благодаря, че откликна. Дано някой подскаже и за варна и региона
Виж целия пост
# 302
hailie Благодаря, че откликна. Дано някой подскаже и за варна и региона

ANIMAL HOPE VARNA
http://www.facebook.com/animal.hope.varna?fref=ts

виж също и без дом
http://www.bezdom.info/
Виж целия пост
# 303
hailie Благодаря, че откликна. Дано някой подскаже и за варна и региона

Лабрекс беше, късмет с избора на куче Hug
Виж целия пост
# 304
Софито, дано се спрете на някое куче от приют. Толкова имат нужда от обич и грижа, горкичките...

Грей, наблюдавай го. Знам колко лесно е да се разтревожиш, но се опитай да не го правиш. Не всяко повръщане или рядко аки е причина за тревога.

Киа, и аз препоръчвам преглед при ветеринар.

Киара, предполагам, че при следващ преглед ще погледнат и очите. Не го мисли сега. Радвай се на възстановяването. Цяло чудо е, че оцеля Микито. И се дължи на теб  Hug

Сисссс, нямам Фейсбук акаунт и затова само пожелавам да победите в конкурса.
Виж целия пост
# 305
момичетаааааааааа....аз с моето вглеждане си донесох беля !Посрещнаме с бодро подскачане...но Sick докато тича по пътеката и душеше край оградата си е изкъртил нокътчето на крачето,боже,щях аз да се гътна при вида на кръвта.Докторите ме посъветваха да го тампонирам с ракия и стегна с лепинки-не било опасно,ако не спре кръвта тогава да ходя в амбулаторията.Спря кръвта....ама и той е изплашен ,махна си превръзката и сега жално гледа от мястото си,облизва се.Едвам му изчистих лапите с мокри бебешки кърпи,не го мих в банята за да се движи по-малко и да не тръгне пак кръв.Панирана съм....седя и гледам да му говоря успокоително,никаква разходка тази вечер!Нещо да ме посъветвате и вие с тази раничка?
Виж целия пост
# 306
gray mouse, ако кръвта е спряна, остави кученцето на спокойствие, за да има време да се самопочисти и съзвеме и не се фиксирай върху проблема. Направете кратка вечерна разходка - само санитарния минимум. Наблюдавай го, но не му показвай по никакъв начин, че нещо те тревожи.
Почиствай и промивай раничката, но не я превързвай, няма смисъл.
Очаквам, че на него ще му мине по-бързо, отколкото на теб. Heart Eyes
Успех! Hug
Виж целия пост
# 307
Мерси Марта  bouquet,действате ми успокоително със съветите си във форума....
Гадината се тоалира и се опитва да прави бели с една топка,след малко ще се опитам да разгледам раната обстойно ....все ми се струва,че ракия не би трябвало да използвам,а както постъпих в началото-кислородна вода  newsm78,сега ще почета в нета,само да се успокоя
Виж целия пост
# 308
Познайте кой спа до мен цяла нощ  Mr. Green Сам се качи и се гушна в мен та чак до сутринта лежа до главата ми  Grinning

Сутринта също го пуснах малко на вън за тоалетна. Не искам да го мъча да стиска чак до вечерта  Confused а и той няма да издържи толкова сега, когато започна и да яде. Отделно той се замота малко защото реши, че трябва да пасе... Да се надяваме, че малко светлина няма да е толкова фатално  Praynig  Още са му разширени зениците  ooooh! От клиниката казаха, че няма нужда да го водя на преглед. Може би по-натам ще  отида да му видят очите.

 Hug за всички вас  Heart Eyes
Виж целия пост
# 309
Познайте кой спа до мен цяла нощ  Mr. Green Сам се качи и се гушна в мен та чак до сутринта лежа до главата ми  Grinning

Душицата той! Че къде да се гушне, при тебе, разбира се! Laughing  bouquet

gray mouse, и аз съм такава една паника ли,......много преживявам ли, вживявам ли се......., не знам, но ми е много познато. Ще му мине на мъничето, време му трябва просто! Peace На съседа курцхаара имаше такъв проблем, по време на лов нещо беше станало, ходеше известно време превързан, което не му пречеше да тича, оздравя вече. Да му минава като на кученце!  bouquet
Виж целия пост
# 310
http://imageshack.us/photo/my-images/694/68088003.jpg - Добър вечер от едно бебешко коремче  Heart Eyes
http://imageshack.us/photo/my-images/202/52080391.jpg - На мен не ми се виждат зъбките, неее!  hahaha
http://imageshack.us/photo/my-images/834/83639912.jpg - Ей това са ми любимите чехли...за дъвкане предимно.
http://imageshack.us/photo/my-images/827/21498037.jpg - Ох, няма ли да ме оставиш да спя вече?  Blush
http://imageshack.us/photo/my-images/33/58860100.jpg - Лека нощ!


П.С: Браво на Мики! Hug
gray mouse, не се притеснявай толкова/не че и аз не съм като теб/, ще му мине като на кученце  Wink
Виж целия пост
# 311

sadeyes, мнооого е сладичко, че и мъничко, може да си го гушне човек хубаво! Мила душица! Heart Eyes  bouquet

Виж целия пост
# 312
Sad eyes, каква очарователна, малка, бебешка муцуна  Heart Eyes

Киара, топлите ми сърцето вие двамата...
Виж целия пост
# 313
Благодаря, момичета. Ще я намачкам и от вас, ама утре, че тъкмо заспа "звяра". Малка е още,ама не съвсем...едвам я вдигам да й измия лапите вече/започнахме да се учим да се мием с душа/, цели 10,5кг. е госпожицата.  bowuu
Виж целия пост
# 314
..............., цели 10,5кг. е госпожицата.  bowuu

А господинът ми го е докарал почти 4 х толкова! Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия