Или пък друго, което остана без партньор, също избра да смени града,и се наложи да мине на индивидуално обучение. И в двата случая родителите не бяха съгласни, но приеха решението на детето.
Или пък друго, което остана без партньор, също избра да смени града,и се наложи да мине на индивидуално обучение. И в двата случая родителите не бяха съгласни, но приеха решението на детето.
Сравнението щеше да е от горе-долу същия порядък, ако ставаше въпрос за това да пееш, да пееш, и цяло детство да пееш, да се явяваш на певчески конкурси, да да учиш при този добър учител, при онзи по-добър учител... докато стигнеш до най-престижния певчески конкурс преди или по време на гимназиална възраст. Или ако беше като децата в хореографското училище и после да танцуваш професионално. Твоето е било хоби, не почти професия. Пробването на неща също изисква време и енергия. Ако прекарваш по четири, че и повече часове в залата или в репениционната, постоянно имаш график за подготовка-състезания-подготовка-още състезания-още проби..., малко трудно ще ти остане време да пробваш с плуване, моделизъм или кръжок по химия.

Препоръчани теми