Какво имат да делят Нешка и Бианка след 30 години?

  • 95 871
  • 1 812
# 1 605

И че в тази тема пишат най- големите психолози и профайлъри у нас.  Laughing

И защо отряза половината ми мнение, частта за Гигова?

Аз дадох две възможни хипотези за размисъл, за които съм чувала да се говори в средите, без да претендирам за абсолютна и безспорна истина... Да напомням ли че това е тема от Клюкарник, а не свидетелство в съда  Mr. Green


Нищо не съм отрязала, мнението ти за Гигова е в по- късен пост от този, който съм цитирала и коментирала.

Прочети си още веднъж мненията за допинга /ще ставам от компа и сега нямам време да ти ги вадя/ и сама ще видиш, че никакви хипотези не си дала, а директно и категорично заяви, че става въпрос за допинг и че Бианка е махната, защото щяла да изхвърчи за допинг. Какви хипотези, какви 5 лева? Написала си го съвсем категорично.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=700285.msg24275153#msg24275153
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=700285.msg24275396#msg24275396

Значи си прочела двата, но избираш да коментираш единия, ясноооооо  Hug  Joy


Потвърждавам, че инсинуирам, (надявам се този подбор на думи да не те възмущава толкова), заключавайки от подочуто оттук и оттам и на база цитираната от мен реплика на самата Бианка, че има голяма вероятност под влиянието на Чавдар да е приемала препарати, които да за застрашавали чистотата на пробите и!

Отново думите на самата БП по въпроса
Цитат
С научни методи, с правилно подвеждане към тренировъчните натоварвания, с необходимото медицинско възстановяване... И най-вече – с добро отношение...



Така, сега по- бавно и подробно, дано се разберем... Laughing

Прочетох първия ти пост и съответно го коментирам. Междувременно ти си отговорила на някой друг, в който си споменала Гигова. Когато после ме попита защо съм ти отрязала половината пост специално се върнах да ти прегледам постовете, защото знам, че нищо не съм трила от тях. И тогава прочетох втория ти пост, в който всъщност има точно едно изречение за нея и няма нищо общо с това, което аз съм коментирала. Както виждаш, нищо не съм трила и не съм отговаряла избирателно, така че се успокой.
Виж целия пост
# 1 606
Коя близначка спечели- по-упоритата или по-упоритата и стабилната, или тази, която обикновено е печелела?  newsm78
 Тази която все падаше. Спечели упоритата и се изяви като много добър състезател. Тепърва и предстои по-сериозна борба в по-високата възрастова група.  
   Като стана въпрос за спорта в по-малките градове. Най-добрата ни смесена двойка в категория мъже и жени е от Айтос.
Виж целия пост
# 1 607
Вселена, аз обикновено като коментирам, чета всичко написано от предишният ми пост... А ти явно си избираш пост и го коментираш
Разлика в методологията на форумното общуване, радвам се, че я изяснихме  Hug
Виж целия пост
# 1 608
Мен ми е жал за момичетата, дето са били толкова добри, колкото Златните, а не са получили шанс... Sad

самите те го казват - и Лили Игнатова( Смятам, че съм имала шанс, който много други момичета, може би и по-талантливи от нас, не са имали) , и Бианка Панова дори(Радвам се и съм благодарна на Нешка Робева, че ми даде шанса. Защото имаше много момичета, които тренираха по същия начин. Но избра мен.) ...
Виж целия пост
# 1 609
Ами не може всички, първо по 3, после по 2 на световно и европейско
и това е част от спорта - вероятността да не си от от най-добрите е сигурно над 99процента
останалите блъскат и само характер градят
Виж целия пост
# 1 610
Много е хубаво как някак си използвахме тази книга и цялата долна клюка около нея за някаква полезна цел - аз научих толкова неща за историята на този спорт, изгледах и изчетох сума ти материали, неща които не знаех .... Категорично според мен не може да се тегли черта, която да не минава през средата, както каза назад didiela.

Тези дни доста мислих и дали мога да съм майка на спортист и то шампион. Като онази реклама около Олимпиадата за майките. И май мога. Според мен си заслужава.

10'c, изчакай малко и тогава помисли пак. Mr. Green едно е на теория, съвсем друго на практика. И аз на теория мога да бъда майка на шампиони. Сигурно съм си го и мислела някога, но на практика е друго - имам достатъчно знания, хъс, амбиция, обаче не желая децата ми да стават шампиони. Жал ми е. Само споделям.

И аз така мисля. Едно време мислех Че най-хубавото е да имаш дете шампион. Като аз не съм могла, поне детето ми. Освен Че ценностите ми се промениха и съм на мнение Че не си струва и Че има и други наЧини Човек да е щастлив, като имам дете пред оЧите си просто не мога да си представя да му приЧиня всиЧко това. Ако то много настоява и желае, ще го подкрепям, ама от мене инициативата няма да излезе. Добре Че съм слуЧила на мързеливо дете, та засега желанията ни се припокриват.  Wink

Сега гледах този филм за Нешка Робева http://netcinema.bg/Main.do?actionName=movies&movieName=Shouto%20prodyljava. Много ми хареса. Разказва се за края на треньорската й кариера и създаването на трупата, спектаклите и т.н.

Има ли наЧин да се гледа този филм? Аз успях да видя само трейлъра, а изглежда много интересен и ми се иска да го видя.
Виж целия пост
# 1 611
Vjara, мисля че в този сайт е единственият вариант да се гледа филма. Купуваш си т.нар. електронен билет и имаш право на достъп до него в продължение на 12 часа. Струва 2.40 и има различни начини на плащане. Мисля че си заслужава парите. Какви ли глупости не дават по кината за много повече.
Виж целия пост
# 1 612
Като стана въпрос за спорта в по-малките градове. Най-добрата ни смесена двойка в категория мъже и жени е от Айтос.

До колкото знам, там винаги са имали добри акробати, дори имат и световна шампионка при двойките.
Виж целия пост
# 1 613
Ами не може всички, първо по 3, после по 2 на световно и европейско
и това е част от спорта - вероятността да не си от от най-добрите е сигурно над 99процента
останалите блъскат и само характер градят
За съжаление е така. Аз затова и уважавам големите спортисти, защото трябва наистина да са специални, за да бъдат там, където са Peace.
В случая "Бианка" твърде разочароващо е, че големият спортист се оказва не особено достоен човек.
Виж целия пост
# 1 614
Много е хубаво как някак си използвахме тази книга и цялата долна клюка около нея за някаква полезна цел - аз научих толкова неща за историята на този спорт, изгледах и изчетох сума ти материали, неща които не знаех .... Категорично според мен не може да се тегли черта, която да не минава през средата, както каза назад didiela.

Тези дни доста мислих и дали мога да съм майка на спортист и то шампион. Като онази реклама около Олимпиадата за майките. И май мога. Според мен си заслужава.

10'c, изчакай малко и тогава помисли пак. Mr. Green едно е на теория, съвсем друго на практика. И аз на теория мога да бъда майка на шампиони. Сигурно съм си го и мислела някога, но на практика е друго - имам достатъчно знания, хъс, амбиция, обаче не желая децата ми да стават шампиони. Жал ми е. Само споделям.

И аз така мисля. Едно време мислех Че най-хубавото е да имаш дете шампион. Като аз не съм могла, поне детето ми. Освен Че ценностите ми се промениха и съм на мнение Че не си струва и Че има и други наЧини Човек да е щастлив, като имам дете пред оЧите си просто не мога да си представя да му приЧиня всиЧко това. Ако то много настоява и желае, ще го подкрепям, ама от мене инициативата няма да излезе. Добре Че съм слуЧила на мързеливо дете, та засега желанията ни се припокриват.  Wink

Ха, ха, ха, Вяра. Просто си отразила мислите ми. Абсолютно същата работа x2.   Laughing
Виж целия пост
# 1 615
  Тези неща с шампионите, много не зависят от нас. Обикновено не ни питат какво искаме ние, а тревогите си ги преглъщаме.  Ако детето постигне нещо в една област, много трудно можеш да го спреш. Инициирах една тема за талантливите деца във всички области, деца които целенасочено работят за изява на талант, точно защото много се тревожа да не прекрача някоя граница, следвайки порива на детето. За сега натоварването при него не е тревожно и компромис съм направила само с прическата му. Надявам се да не ни се налагат по-сложни избори и той-да може да спре без сътресения в един момент.
Виж целия пост
# 1 616
  Тези неща с шампионите, много не зависят от нас. Обикновено не ни питат какво искаме ние, а тревогите си ги преглъщаме.  Ако детето постигне нещо в една област, много трудно можеш да го спреш. Инициирах една тема за талантливите деца във всички области, деца които целенасочено работят за изява на талант, точно защото много се тревожа да не прекрача някоя граница, следвайки порива на детето. За сега натоварването при него не е тревожно и компромис съм направила само с прическата му. Надявам се да не ни се налагат по-сложни избори и той-да може да спре без сътресения в един момент.

Ти имаш шампион. Браво на детето!
Виж целия пост
# 1 617
 Аз имам кандидат шампион с маркери за шампион.Още не е навършил 10. На етап е,в който е изяснил,че може да постигне много и е положил вече доста труд. Но не знам на 15 години, ако постигне това което му предричат, колко компромиси ще трябва да направи и колко ще ме послуша.  Thinking
Виж целия пост
# 1 618
 
Много е хубаво как някак си използвахме тази книга и цялата долна клюка около нея за някаква полезна цел - аз научих толкова неща за историята на този спорт, изгледах и изчетох сума ти материали, неща които не знаех .... Категорично според мен не може да се тегли черта, която да не минава през средата, както каза назад didiela.

Тези дни доста мислих и дали мога да съм майка на спортист и то шампион. Като онази реклама около Олимпиадата за майките. И май мога. Според мен си заслужава.

 Ето ти една много хубава и показателна статия Simple Smile

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2274762/Why-children-res … tml#axzz2KHnuuisJ
Виж целия пост
# 1 619
  Тези неща с шампионите, много не зависят от нас. Обикновено не ни питат какво искаме ние, а тревогите си ги преглъщаме.  Ако детето постигне нещо в една област, много трудно можеш да го спреш. Инициирах една тема за талантливите деца във всички области, деца които целенасочено работят за изява на талант, точно защото много се тревожа да не прекрача някоя граница, следвайки порива на детето. За сега натоварването при него не е тревожно и компромис съм направила само с прическата му. Надявам се да не ни се налагат по-сложни избори и той-да може да спре без сътресения в един момент.
Oт личен, макар и не родителски опит, това е първата дилема. После може да дойде момент на колебание, а след него и съжалението за взетото решение.
Аз нямам отговор какво бих и какво би трябвалод а се направи ако след 5 или 10 вложени години детето реши да се откаже ( не е задължително да е точно от спорт, може и да е от друго- музика, рисуване, специфичен предмет). Много е сложно, ако го подкрепиш да се откаже след година или пет може да те обвини, че си му провалил бъдещето. Ако пък го натиснеш да не се отказва ще излезе че го тормозиш. Изобщо много е сложна тая работа, понякога е много мъгливо кое решение е вярно, кое е правилно, кое е най добро.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия