Какво имат да делят Нешка и Бианка след 30 години?

  • 95 928
  • 1 812
# 1 485
(тя се е подлагала на не по-малко лишения от момичетата), че им е била като майка в тая зала дето са прекарвали живота си, че се е борила за тях. Това разбира се редом с високите и изисквания. И затова сега съм много изненадана че има хора които я обвиняват в най-големите грехове.

Да, страхотно , дърта жена гладува като децата. Как да не й се възхитиш. Пък и пуловерчета плете, не разчита на заплата. По-скоро като мащеха май е била.

Може и да е така, но всички в България знаят коя е Нешка, обаче едва ли са чували за Трещи (освен Форум БГ-Мама), така че на нея сигурно и е все тая какво мислиш за нея. Не съм и адвокат, но жената е посветила живота си на този спорт и едва ли е правила, каквото е правила от злоба, а защото така е смятала за правилно тогава. Всъщност, това което е правила и сега се прави, че и още по-зле. Сигурно си чувала за Нийл Армстронг....
Виж целия пост
# 1 486
Според мен това, което смекчава до някаква степен критиките към Нешка Робева е това, че тя наистина е била с гимнастичките на фронта и не е щадяла и себе си, а не да се разплуе и  да муа понички със захар или да си пие кафето някъде на уютно и топло, докато момичетата блъскат в залата. Някак има синхрон, последователност между това, което е искала от другите, и което е искала от себе си.
Виж целия пост
# 1 487
Всички знаят и кой е Златко Баретата.
Виж целия пост
# 1 488
Всички знаят и кой е Златко Баретата.

  Е, разцепи мрака с тази аналогия!
Виж целия пост
# 1 489


Проблемът на Бианка не е тогава, а сега.

Проблемът на Бианка е, че някой я кара да изкара някой лев от миналото си и тя понеже има вид на достатъчно затормозена е намерила контрастите, на които да наблегне в книжката си, за да запълни някоя дупка в бюджета. И като видя, че в крайна сметка мненията и реакциите са противоречиви си би шута за Барселона
Виж целия пост
# 1 490
Прочетох някъде до към 20 страница, извинявам се ако повтарям нечие мнение.
Бианка ми се струва дълбоко, психично разстроена жена.
Не е нормално да има такива детайли спомени от онова време. Това е патология някаква.
Освен това изчетох интервюто и от 2009.
Ами тя само за мъжът си говори, за това как му помагала, как той не и давал да кара кола в София, как и обсъждал храната вкъщи...
Видя ми се обсолютно изолирана от нормален живот.
Това, ако не е зомбиране.
Надявам се, ако има някой психиатър да даде по-точно мнение и може би някаква диагноза.

Той мъжът и също е с някакви психични отклонения според мен.
Тази изолация, този контрол, който упражнява над нея.
Не знам, аз поне такова впечатление добих от всичко прочетено.

Виж целия пост
# 1 491
Ами от 16 годишна е с него, сигурно й е единственият мъж и му вярва безрезервно. Много такива жени има, мен малко тези случаи ( пак крайни) ме потрисат, защото според мен изборите в живота идват ч/з осмисляне на някакъв опит все пак.
Виж целия пост
# 1 492
Това е довело до някакви психични отклонения явно.
Може би и всички тези случки накуп.

Като с промит мозък ми се вижда, което много тъжно и жалко.
Виж целия пост
# 1 493
   Има вид на зомбирана. Най-силно впечатление ми прави празния поглед и това, че изглежда много по-възрастна. Следа няма от някакъв живец и вкус към живота. Повехнала и нещастна.
Виж целия пост
# 1 494
И още - Бианка, особено на фона на Лили и Диляна, изглежда и говори като дете. И само след година -две в нейния така наивен детски живот се е появил този мним доктор, 10 години по-голям. Като момичешка майка, направо ме втриса
Виж целия пост
# 1 495
 Mr. Green''Зомбирана, празен поглед, повехнала, нещастна...'' ooooh! Само да те набара ССФ и глей кво става! Мое и жива да те погребе... Twisted Evil
Виж целия пост
# 1 496
И още - Бианка, особено на фона на Лили и Диляна, изглежда и говори като дете. И само след година -две в нейния така наивен детски живот се е появил този мним доктор, 10 години по-голям. Като момичешка майка, направо ме втриса

Това също.
Ами тогава тя изглежда 10 годишна.
Какъв е този болен мозък да е привлечен от едно дете!
 #Cussing out
Виж целия пост
# 1 497
И още - Бианка, особено на фона на Лили и Диляна, изглежда и говори като дете. И само след година -две в нейния така наивен детски живот се е появил този мним доктор, 10 години по-голям. Като момичешка майка, направо ме втриса

Да, и аз си го мислех, Бианка е такова крехко и нежно  дете, малко момиченце ..

Добре, простете невежеството ми, но не е ли било подсъдно по онова време мъж да прави секс с 16 годишна??? То хубаво, уволнили го Чавдар, но само това ли? Така си се е размотавал насам- натам, само работата сменил и все едно нищо не е направил... нормално ли е било за онова време? Или са искали да потулят скандал??
Виж целия пост
# 1 498
Има нещо гнило в Дания!

И тази книга сега, тези интервюта и това раздухване са режисирани от него според мен.
Което още веднъж доказва, че е болен мозък.
Може ли 20 години да таиш такава злоба? #Cussing out
Виж целия пост
# 1 499
 Simple SmileМелани, да не ти никнат кътници? newsm78Мноу емоушън, е! Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия