Какво имат да делят Нешка и Бианка след 30 години?

  • 95 936
  • 1 812
# 1 500
Потулили са го. Това е било грандиозен скандал за онова време.
 Между другото мои учители също са потулвали разни случки, за да ни предпазят и да не ни застрашат бъдещето.
Виж целия пост
# 1 501
Пънки, моля да бъда извинена.
Не съм в България и снощи ми пуснаха линк към темата... Blush Blush Blush
Виж целия пост
# 1 502
Е как, в социализма няма такива неща, а ако има се решават тихо.
Тя е била и на ръба на пълнолетието ( 18 беше, нали че не помня)
Само че Нешка, когато разбира че отборния лекар ч...ка състезателка на 16, както каза 'която ми беше поверена от родителите" ( и това е точно така) - взима мерки и го подгонва лекаря/
В други страни, в които хора като Чолов не са звезди, а зад решетките е нормално да вземеш мерки
затова цялата тази история за 'греховната любов" и тн е малко странна, след като сем. Нинови живеят вече десетки години в Европа - все е трябвало да чуят, че на подобни истории не се гледа с добро и романтично око...или просто подценяват българската публика;-)



Виж целия пост
# 1 503
прокуратурата да се самосезира  Mr. Green
ами да, Мариан Пенев го осъдиха в САЩ на 16 години затвор, ако не се лъжа
Виж целия пост
# 1 504
Добре, простете невежеството ми, но не е ли било подсъдно по онова време мъж да прави секс с 16 годишна???


Не, не е. Подсъдно е да се прави секс с малолетни (под 14 год.), а не с непълнолетни (14-18 год.).

Чл. 151. (1) (Изм. - ДВ, бр. 75 от 2006 г.) Който се съвъкупи с лице, ненавършило 14-годишна възраст, доколкото извършеното не съставлява престъпление по чл. 152 , се наказва с лишаване от свобода от две до шест години.

(2) Който се съвъкупи с лице, навършило 14-годишна възраст, което не разбира свойството или значението на извършеното, се наказва с лишаване от свобода до три години.


* Споменатият член 152 касае изнасилване.
Виж целия пост
# 1 505
Мелани Simple Smile Бианка е най-голямата техничарка в гимнастиката за мен, в това отношение е най-добрата, поне за мен. А има някакво значение, де...
Виж целия пост
# 1 506
Не, просто е странно как една жена на 43 , която вече десетилетия живее извън България може да представя този епизод от живота си по този наивен начин - онеправданите преследвани влюбени от злата Нешка.  Това лекар-пациент, това че е била още непълнолетна и тн. сякаш още не е  осъзнато. М/у другото за такива случаи едно време имаше една мярка, наричаше се 'пробен брак' май.  Имах съученичка на нейната възраст с някакъв милиционер се беше хванала и ги задължиха да се 'оженят пробно' и да живеят при родителите й под контрол, но тя беше бременна. Тук конфликта по-скоро е избухнал, защото той е бил неин и на други гимнастички лекар.

прокуратурата да се самосезира  Mr. Green
ами да, Мариан Пенев го осъдиха в САЩ на 16 години затвор, ако не се лъжа
Виж целия пост
# 1 507
Едно много хубаво интервю (извинявам се, ако е пускано тук).

http://www.youtube.com/watch?v=nhMr9iPGEdg
Виж целия пост
# 1 508
Симона Пейчева при Слави.
Не е по темата, но е свързано с ХГ. Wink
Виж целия пост
# 1 509
прокуратурата да се самосезира  Mr. Green
ами да, Мариан Пенев го осъдиха в САЩ на 16 години затвор, ако не се лъжа

Не, просто е странно как една жена на около 50сигурно , която вече десетилетия живее извън България може да представя този епизод от живота си по този наивен начин - онеправданите преследвани влюбени от злата Нешка.
И аз това се чудя ..За нея това е най- романтичната и перфектна любов, а всичко и всички - против тях .
Виж целия пост
# 1 510
прокуратурата да се самосезира  Mr. Green
ами да, Мариан Пенев го осъдиха в САЩ на 16 години затвор, ако не се лъжа

Не, просто е странно как една жена на около 50сигурно , която вече десетилетия живее извън България може да представя този епизод от живота си по този наивен начин - онеправданите преследвани влюбени от злата Нешка.
И аз това се чудя ..За нея това е най- романтичната и перфектна любов, а всичко и всички - против тях .

аз м/увременно намерих нейното обяснение за тяхната любов. което е направила сега, всмисъл не на 18.

Родителите ти зле ли реагираха?

Проблемът с Чавдар беше разликата във възрастта и това, че имаше жена и дете. Родителите ми не искаха да съм причина за разбито семейство. А всичко всъщност бе толкова чисто и искрено.
Виж целия пост
# 1 511
Ами щом ВСИЧКО е толкова чисто и искрено - да останем безмълвни пред такава любов  Rolling Eyes


Симона Пейчева при Слави.
Не е по темата, но е свързано с ХГ. Wink
Много ми е симпатична Симона, желая и успех.
Виж целия пост
# 1 512
Коя година се случва срещата на Бианка с Нинов?
Виж целия пост
# 1 513
Коя година се случва срещата на Бианка с Нинов?

1987-88. Между другото по него време Нешка не е била подкрепяна от партията, тъй като се беше включила в комитета за защита на Русе (така ли се казваше?) с Жельо Желев и другите т.нар. дисиденти. Това се сещам, че го слушахме посред нощите по Радио свободна Европа.  Mr. Green

Едит - 1986 било.
Виж целия пост
# 1 514
Коя година се случва срещата на Бианка с Нинов?
1986-7. Година и половина не са се виждали, поради родителско-треньорска забрана. Събират се през 1988.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия