Какво имат да делят Нешка и Бианка след 30 години?

  • 95 878
  • 1 812
# 1 590
Те сами си правят панаирите и се скубят една-друга  като кокошки (малко като нас тука, ама ние поне не делим бащино наслество) - мине-немине време, и току излезе някоя да се жалва.
Виж целия пост
# 1 591
Темата е мн. дълга и не я четох.

Но точно как са стояли нещата ние всички няма как да знаем тайни от кухнята.
Четох и интервюто на Нешка в 24ч.
По-склонна съм на нея да вярвам. Тя е име, което се е доказала. Истина е, че им е "взимала тока", ама който не е издържал, си е тръгвал. Те са стояли и са вземали медали под нейно ръководство.
С какво е известна сега, днес Бианка? Риторичен въпрос.
И не й прави чест да надада така бившата си треньорка, поне според мен.
Виж целия пост
# 1 592

И че в тази тема пишат най- големите психолози и профайлъри у нас.  Laughing

И защо отряза половината ми мнение, частта за Гигова?

Аз дадох две възможни хипотези за размисъл, за които съм чувала да се говори в средите, без да претендирам за абсолютна и безспорна истина... Да напомням ли че това е тема от Клюкарник, а не свидетелство в съда  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 593
И аз като някои тук в темата прочетах книгата на Бианка Панова. Изгледах всички интервюта на Нешка Робева. Изчетах всички статии. И накрая стигнах до следния извод, че в крайна сметка не ме интересува каква е истината, кой крив, кой прав и т.н. НО едно нещо е факт и то е неопровержимо, че Нешка Робева и Бианка Панова в съвместната си работа са постигнали неверояни успехи за България, за себе си, за света и в художествената гимнастика. И само заради това заслужават моя дълбок респект и възхищение. Стигнах до извода, че не мога и нямам право да ги съдя. Жалко, че се стигна до този скандал, на фона на успеха им от миналото, на фона на целия този труд да се стигне до тук и въпроса: "Струвало ли си е?" Естествено, че си е струвало, защото имената Нешка Робева и Бианка Панова ще останат завинаги в историята на световния спорт.
Виж целия пост
# 1 594
Мен ми е жал за момичетата, дето са били толкова добри, колкото Златните, а не са получили шанс... Sad
Виж целия пост
# 1 595
  Е, предполага се, че такива няма. Или са били по-слаби психически, или нещо са се контузили, или родителите им са ги спрели Laughing Остават само най-добрите от най-добрите.

 Рускините също бяха много добри и хубавки, но ние ги мразехме неистово Joy
Виж целия пост
# 1 596
Абе какво ви става? Първо пишете нещо, после сакън някой да не го коментира, форум е все пак, не лекция.
Е, то това е така във всяка тема, във всеки подфорум Mr. Green
Виж целия пост
# 1 597

И че в тази тема пишат най- големите психолози и профайлъри у нас.  Laughing

И защо отряза половината ми мнение, частта за Гигова?

Аз дадох две възможни хипотези за размисъл, за които съм чувала да се говори в средите, без да претендирам за абсолютна и безспорна истина... Да напомням ли че това е тема от Клюкарник, а не свидетелство в съда  Mr. Green


Нищо не съм отрязала, мнението ти за Гигова е в по- късен пост от този, който съм цитирала и коментирала.

Прочети си още веднъж мненията за допинга /ще ставам от компа и сега нямам време да ти ги вадя/ и сама ще видиш, че никакви хипотези не си дала, а директно и категорично заяви, че става въпрос за допинг и че Бианка е махната, защото щяла да изхвърчи за допинг. Какви хипотези, какви 5 лева? Написала си го съвсем категорично.
Виж целия пост
# 1 598
Много често е малшанс или умишлен подбор. Доколкото помня Юрий Гагарин е извадил късмет, че Хрушчов го е харесал на снимка като хубавец, а на практика Титов е бил по-подготвен и всички от екипа смятат, че той ще полети, докато четири месеца преди старта Хрушчов е направил избор, който не е на база компетентност на пилотите, а чисто субективен и политически. Титов така и не преглъща това цял живот, нищо че става първият човек, който е живял  в космоса (май един или два дни), а Гагарин е направил "едно кръгче", образно казано.
Виж целия пост
# 1 599
  Самата Нешка каза,че решаващото за избор на състезател е силния характер. В спорта за високи постижения е много важен фактор. Таланта, ако не се подкрепи с целенасочен и много упорит труд не дава особен резултат.
Виж целия пост
# 1 600

И че в тази тема пишат най- големите психолози и профайлъри у нас.  Laughing

И защо отряза половината ми мнение, частта за Гигова?

Аз дадох две възможни хипотези за размисъл, за които съм чувала да се говори в средите, без да претендирам за абсолютна и безспорна истина... Да напомням ли че това е тема от Клюкарник, а не свидетелство в съда  Mr. Green


Нищо не съм отрязала, мнението ти за Гигова е в по- късен пост от този, който съм цитирала и коментирала.

Прочети си още веднъж мненията за допинга /ще ставам от компа и сега нямам време да ти ги вадя/ и сама ще видиш, че никакви хипотези не си дала, а директно и категорично заяви, че става въпрос за допинг и че Бианка е махната, защото щяла да изхвърчи за допинг. Какви хипотези, какви 5 лева? Написала си го съвсем категорично.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=700285.msg24275153#msg24275153
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=700285.msg24275396#msg24275396

Значи си прочела двата, но избираш да коментираш единия, ясноооооо  Hug  Joy


Потвърждавам, че инсинуирам, (надявам се този подбор на думи да не те възмущава толкова), заключавайки от подочуто оттук и оттам и на база цитираната от мен реплика на самата Бианка, че има голяма вероятност под влиянието на Чавдар да е приемала препарати, които да за застрашавали чистотата на пробите и!

Отново думите на самата БП по въпроса
Цитат
С научни методи, с правилно подвеждане към тренировъчните натоварвания, с необходимото медицинско възстановяване... И най-вече – с добро отношение...


пп Никъде ли няма черно на бяло, а не по нейни думи, за какво са и отнети състезателните права и двата пъти???
Виж целия пост
# 1 601
 Е, предполага се, че такива няма. Или са били по-слаби психически, или нещо са се контузили, или родителите им са ги спрели ..........

..........Или не са имали достатъчно силен гръб, за да ги предпочетат.  Wink

Силно се съмнявам точно по твърдост на характера да са ги подбирали. Чисто технически няма как да опознаеш толкова много деца. При това е важно да ги видиш в различни ситуации, а не само на треноривка.

Виж целия пост
# 1 602
  В отбора по акробатика има две близначки. И двете талантливи, но едната до 10 години беше по стабилната и всичко постигаше с по-голяма лекота. На състезанията биеше винаги другата. На 11 години беше кандидат майстор на спорта. Обаче беше по своенравна и винаги когато можеше се скатаваше, докато другата и изключително упорита и изпълнителна. Та точно тя стана трета на световното.
Виж целия пост
# 1 603
Сега гледах този филм за Нешка Робева http://netcinema.bg/Main.do?actionName=movies&movieName=Shouto%20prodyljava. Много ми хареса. Разказва се за края на треньорската й кариера и създаването на трупата, спектаклите и т.н.
Виж целия пост
# 1 604
Коя близначка спечели- по-упоритата или по-упоритата и стабилната, или тази, която обикновено е печелела?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия