Смешки от форума - 9

  • 80 834
  • 735
# 90
Цитат
Ще те спукам от магнезий и никакаво е*ане

Лекар към пациент. В случая хич не е смешно, даже съм  Shocked
Виж целия пост
# 91
Това пък в какъв аспект е употребено?Имам в предвид темата каква е?
Виж целия пост
# 92
В някоя от отчетните за бременни... Не си спомням точно
Виж целия пост
# 93
Това пък в какъв аспект е употребено?Имам в предвид темата каква е?

най-вероятно става дума за по-груб език на лекар по повод запазване на бременност 
магнезий против контракции и никакъв секс, за да не се предизвикат такива
на мен не ми се стори смешно, простотията отдавна не ми е смешна, но съветът е адекватен все пак
Виж целия пост
# 94
Слава на бога ,че не съм ставала обект на подобни "шеги".
Виж целия пост
# 95
Като славиш Бога, го пиши с главно Б.
Виж целия пост
# 96
През тоталитарно време беше забранено да се пише с главно "б" и много хора още не са свикнали, а е и въпрос на убеждение, според мен.
Виж целия пост
# 97
През тоталитарно време беше забранено да се пише с главно "б" и много хора още не са свикнали, а е и въпрос на убеждение, според мен.

Е,те май минаха 23 години оттогава - май вече не е забранено. Друг е въпросът относно убежденията, но ако някой използва думата означава, че влага някакъв смисъл. Всъщност е без значение, просто си пишем.
Виж целия пост
# 98
За моженето на мъжете.

Цитат
Някои не могат и на 30, други и на 80 не се дават.
Зависи коя клечка си изтеглила - късата или дългата  Laughing
Виж целия пост
# 99
На питане кое обръщение е вярно, "госпожа" или "госпожица"

Цитат
Госпожица разбира се."Госпожа" не е титла.

Виж целия пост
# 100
Като славиш Бога, го пиши с главно Б.

И в тази връзка Уйлям ли е или Уилям?
Виж целия пост
# 101
Е как ще сложиш й без гласна след него? Разбира се, че е Уилям.
Виж целия пост
# 102
Визирам подписа на цитирания потребител и си взимам все пак забележка .Обещавам тържествено вече да пиша Бог с главна буква.
Виж целия пост
# 103
 newsm10
Визирам подписа на цитирания потребител и си взимам все пак забележка .Обещавам тържествено вече да пиша Бог с главна буква.
Виж целия пост
# 104

сироп за кашлица за забременяване

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=226292.15

малко старо,но пак става
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия