Смешки от форума - 9

  • 80 833
  • 735
# 135
Мнението на Бронте ме разби... Joy Joy Joy Няма такъв смях

Цитат
В повечето случаи  по време на секс  задълбочено  размишлявам за  най- новите  достижения   на  квантова  физика, за питагоровата  теорема и за колоидната  дисперсия.
Доста по- рядко  ми  се  случва  в  интимните  ни моменти  с мъжа ми  да бера  кахъри за  световния  мир  и  за  генната  несъвместимост  между  Батман и прилепите  и  съответно- за невъзможността  на  Батман  да   оплоди зрял  прилеп  от  женски  пол, в резултат  на което  да  се   възпроизведе.
Но за каквато  и  да е  от  горепосочените   проблематики  да  разсъждавам, никога  не  забравям  да   викна  гороломно  "О-о-о-о, страхотно  го  правиш!" в подходящия  момент, с което    докарвам  партньора  си   до силен  стрес, което  пък, от своя  страна, ми дава  храна  за нови  размишления   относно   ниския праг  на психическа  издръжливост  при  мъжете  и  производната от това  по- ниска  продължителност  на   живота  при  индивидите  от  мъжки пол.
Надявам се, че бях изчерпателна  .
 



п.с. добра темичка  Joy Joy
Mr. Green
Виж целия пост
# 136
В-гърба-горе-боли-при-извънчаточна-бременност. Sad

Не помня такова нещо.Нищо не ме болеше докато не се спука тръбата.
Виж целия пост
# 137
Цитат
че то това мъж ли е  Mr. Green Какво да му обсъждам, като го погледна и ме избива на кърмене.  Very Happy
Виж целия пост
# 138
 Joy Откъде е това?
Виж целия пост
# 139
Коментар на този актьор :


Виж целия пост
# 140
Дааа!  smile3532 Поздравявам авторката на коментара задочно.
Виж целия пост
# 141
В-гърба-горе-боли-при-извънчаточна-бременност. Sad

Не помня такова нещо.Нищо не ме болеше докато не се спука тръбата.

Това-го-знам-от-приятелка,която-също-имаше-спукана-тръба.не-знам-защо-е-така,но-ще-има-причина.Тя-ми-го-каза,че-с-такава-болка-се-е-почнало-и-АГ-потвърдил.

Извинете-за-отклонението-от-темата. Embarassed
Виж целия пост
# 142
Цитат
 Доста се притеснявам. В понеделник съм при Марков, ама преди това съм на кола маска, за първи път от много време. Нямам търпение, но и леко ме е страх, защото имам чувството, че шийката ми е пораснала и я напипвам отвън даже. Извинете за натурализма!
 Shocked Да не си е забравила някой тампон?  ooooh!
Има такава болест за съжаление. Изсипване на шийката на матката.
Виж целия пост
# 143
без коментар...

Цитат на: link=topic=704465.msg24393619#msg24393619 date=1361266490
искам да помоля за един съвет.Не знам дали някой е бил в подобна ситуация,но за мен е важно да чуя различни мнения ! аз не сам добра в нито един предмет чудя какво да у4а Banghead ! след далго разглеждане на професите ето тези ре6их 4е  има реализация  те са много разнородни bash ! ето ги и тях :
 Европеистика
Компютърни науки
Софтуерно инженерство
Информационни системи
Биотехнологии
Международни отношения
Предучилищна педагогика и чужд език
Медицинска сестра
Медицина
Медицинска рехабилитация и ерготерапия
искам да знам какви са им плосовете и минусите ! и каква е реалната реализация в бг .  каква заплта мога да стигна ? просто незнам какво да е наистина ! из4ела сам много форуми но немрих отговори на вапросите ми !

Виж целия пост
# 144
Ееее, ама тъкмо затова дойдох. Много ми харесва тази тема...
Виж целия пост
# 145
Ееее, ама тъкмо затова дойдох. Много ми харесва тази тема...
Дайте линк.
Виж целия пост
# 146
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=704465.0
Виж целия пост
# 147
Другата хрумка е също не по- малко добра:

най добре е да се теглиш сутрин , преди цикъл се задържа вода в тялото и затова кантара показва повече ! имам един въпрос аз пия хапчета за счетоводната жлеза за хи-по функция трябва ли да ги спра по време на диета ?  за сега кръвните изследвания са в норма !
Виж целия пост
# 148
Гледам, че освен Архитектура и Стоматология е изтървала,и Право, и инженерни специалности, Авиация
Виж целия пост
# 149
Ами то затова пита момичето- да се просветли. А там се бъзикат- овчар да ставало, български език да учело. За какво му е този български? Един стоматолог колко време прекарва в разговор с пациента си? Нали без друго това, което лекарят пише, не се чете?
Ама така е- дребни душици сме, завистливи, не помагаме, когато човек изпадне в нужда...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия