Смешки от форума - 9

  • 80 833
  • 735
# 645
Цитат
Гърдите пък са вторичен полов белег,следователно заподозрения ген няма как да се прояви преди  достигане на полова зрялост. Как тогава се предава в потомството?
Виж целия пост
# 646
Цитат
Гърдите пък са вторичен полов белег,следователно заподозрения ген няма как да се прояви преди  достигане на полова зрялост. Как тогава се предава в потомството?

Ох, тоз пост /сигур е на поредния учен от темата/ съм го опущила.
То някои потребители си ги пропускам умишлено, но ей на, по този начин се изпускат важни работи!  Naughty
Абсурд е моя тати да ми предаде разни гени, начи, ако се намират в "половите белези". Ох, обърках се вече...
Виж целия пост
# 647
Цитат
духовито време

 smile3532
Виж целия пост
# 648
Това е често ползван майтап и вкъщи, ползваме и "духовно време".
Виж целия пост
# 649
Абсурд е моя тати да ми предаде разни гени, начи, ако се намират в "половите белези". Ох, обърках се вече...

Явно си нямаш и понятие от генетика - твоят тати не може пукнат ген да ти предаде, ако въпросният ген не е проявен и у него, най-добре преди пубертета, очевидно.  Mr. Green Проблемът още се чепка, впрочем.  hahaha

И вкъщи обичаме духовитото време.  Grinning
Виж целия пост
# 650
за жени с пишки ли чета тук? и за мъже с цици?
или пак погрешно разбрах?
Виж целия пост
# 651
За гени, които се унаследяват само и единствено ако са проявени в родителя. Рецесивните - на баня.  Mr. Green
Виж целия пост
# 652
значи вярно съм разбрала, но на мен явно са ми го отрязали, защото в панталона виждам една празнина  Blush
Виж целия пост
# 653
Мдаам, и не са ти казали защо, сигурна съм.  Laughing
Виж целия пост
# 654
или пък подозираш две майки и нито един баща?  newsm78
но аз имам само едни две гърди - може би вторите са ги отрязали? или тия неща не се събират - от всеки родител по един чифт? Thinking
тая генетика нещо много сложна и объркана ми се вижда за моята руса главица  Crossing Arms
някой да ми сметне колко анатомия ми се пада, аз ще открия липсите  Peace
Виж целия пост
# 655
Виж сега, много зависи доколко са се проявили вторичните полови белези при родителите през пубертета. Ако са имали късен пубертет - никакъв шанс да ти се прояви полов белег изобщо!
Виж целия пост
# 656
Тихо сега, нося още:

Цитат
И как могат да предпазят дъщерите си? Освен като предприемат стъпките на Джоли,но превантивно,преди да са родили да смалят % на 5,така щото да запазят и поколението, и природата след тях....

Под % се има предвид процентът риск от развитие на рак на млечната жлеза.

Цитат
Интересно ми е как от предаване на белези в потомството(опитите на Мендел) се е стигнало до унаследяване на болести при днешната генетика.

Бубанка, прегледай се все пак за втори чифт ако не гърди, то поне зърна - може да са на гърба ти.
Виж целия пост
# 657
Тихо сега, нося още:

Цитат
И как могат да предпазят дъщерите си? Освен като предприемат стъпките на Джоли,но превантивно,преди да са родили да смалят % на 5,така щото да запазят и поколението, и природата след тях....

Под % се има предвид процентът риск от развитие на рак на млечната жлеза.

Цитат
Интересно ми е как от предаване на белези в потомството(опитите на Мендел) се е стигнало до унаследяване на болести при днешната генетика.

Бубанка, прегледай се все пак за втори чифт ако не гърди, то поне зърна - може да са на гърба ти.

 newsm09 newsm09 newsm09
Не се сдържах да коментирам, отивам и темата да чета.  Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост
# 658
Темата е сериозна, тези бисери са редки.  Simple Smile
Виж целия пост
# 659
Темата е сериозна, тези бисери са редки.  Simple Smile
/последен спам/
Знам, че е сериозна, мен ме потресе лиспата на елементарно познание по генетика, което се учи в училище.
/толкоз от мен със спама/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия